حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

اشتباهات رایج در خرید اینترنتی کفش

فهرست مطالب

اشتباهات رایج در خرید اینترنتی کفش

اشتباهات رایج در خرید اینترنتی کفش

هیچ چیز نمی تواند جایگزین تجربه خرید در یک فروشگاه فیزیکی شود، به خصوص زمانی که درباره خرید کفش صحبت می کنیم. اما مزایای خرید  اینترنتی کفش چیست؟

برای کسانی که وقت زیادی برای رفتن به خرید ندارند، داشتن یک مغازه ۲۴ ساعته باز  با سبد خرید کامل و با تمام آرامش در خانه فرصتی فوق العاده با ارزش است.

در خرید آنلاین شما بدون نیاز به حرکت از مکان فعلی خود، می توانید خرید کنید. از جمله موارد قابل توجهی که می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید، کفش های مخصوص زنان و مردان است. با وجود راحتی فروشگاه های آنلاین هنوز هم با تعدادی از مردم روبرو می شوید که سوال  می کنند پس از خرید آنلاین!؟ اگر شما در این گروه هستید قطعاً به جای درستی آمده اید. امروز قصد داریم برخی از اشتباهات رایج مردم هنگام خرید آنلاین کفش زنانه یا مردانه را بررسی کنیم.

با فروشگاه های آنلاین متعددی که در زمینه فروش کفش های زنانه و مردانه فعالیت می کنند، ممکن است  به اولین فروشگاهی که با آن روبرو می شوید،  اعتماد کنید. برای اینکه یک طرف امن باشید، باید مسائل مهمی مانند جمع آوری کفش، کیفیت، هزینه، خدمات پس از فروش و غیره را بررسی کنید. از طریق این اقدامات ، شما قطعاً قرار است پس از خرید آنلاین کفش راضی باشید.

اشتباهات رایج در خرید اینترنتی کفش

اکنون باید از این واقعیت آگاه باشید که نمی توانید هنگام خرید اینترنتی کفش، آن را بپوشید. شزایط خرید آنلاین با یک فروشگاه فیزیکی کاملا متفاوت است، با توجه به اینکه شما می توانید قبل از تعیین اینکه مناسب است یا نه کفش را بپوشید. بنابراین قبل از خریدن کفش به صورت آنلاین، توصیه می شود که طول و عرض پاهای خود را اندازه بگیرید. فقط در این صورت است که می توانید سایز کفشی را انتخاب کنید که کاملاً متناسب شما باشد.

اینها فقط برخی از اشتباهاتی است که هنگام خرید اینترنتی کفش باید از آنها جلوگیری کنید. اطمینان حاصل کنید که از اشتباهات خود درس می گیرید زیرا این تنها راهی است که می توانید هنگام خرید آنلاین کفش تجربه قابل توجهی داشته باشید. در صورت بروز هرگونه مشکل در این صورت شما می توانید از دوستان و همکاران خود که قصد خرید آنلاین کفش را دارند کمک بگیرید.

راهنمای خرید اینترنتی کفش

برای جلوگیری از اشتباهات رایج در خرید اینترنتی کفش می توانید سیاست های کلی و مهم ارائه شده در ادامه این مطلب پیش بگیرید.

فروشگاه مناسب:  اولین نکته برای جلوگیری از اشتباه در خرید اینترنتی کفش، انتخاب یک فروشگاه آنلاین با سابقه قابل اعتماد است. بهتر است  اگر این مارک مغازه های فیزیکی دارد، فعالیت تضمین شده و تجربه خوب در این زمینه را بررسی کنید.

سیاست های بازگشت را ارزیابی کنید: مرحله دوم قطعاً خواندن سیاست های بازپرداخت تجارت الکترونیکی کفش چیست: اگر خیلی سخت گیرانه است، مشکوک شوید.

تصاویر کفش: خرید کفش بصورت آنلاین  در بیشتر موارد  به تصاویر ارائه شده توسط تجارت الکترونیکی متکی است. سایتی را انتخاب کنید که تصاویر به اندازه کافی بزرگ باشد تا جزئیات را ارزیابی کند و کفش ها را از چند منظره  بتوانید بررسی کنید.

اشتباهات رایج در خرید اینترنتی کفش

جنس کفش: اگرچه تصویر می تواند به شما در انتخاب کفش تا حدود زیادی کمک کند، اما همه چیز را نمی گوید. شما نمی توانید کفش را وزن کرده و از نظر جسمی لمس کنی ، نمی توانید تصوری دقیق از کیفیت مواد آن بدست آورید. این نیاز به شرح جزئیات محصول دارد. مطالب استفاده شده را با دقت بخوانید و در صورت تردید از تماس با خدمات مشتری دریغ نکنید.

رنگها: این مربوط به مواردی است که در بالا گفتیم: عکس های محصول ممکن است با دقت رنگی از محصول تولید نشوند. توضیحات می تواند به شما کمک کند و در هر صورت، شما می توانید با بخش خدمات مشتری را برای روشن کردن شک و تردید ارتباط داشته باشید.

اندازه مناسب: یکی از موارد مهم در خرید آنلاین کفش، انتخاب اندازه مناسب کفش است. بنابراین ضروری است که اندازه گیری پا را دنبال کنید و از راهنمای اندازه ای که هر تجارت الکترونیکی کفش باید ارائه دهد، پیروی کنید. برای رسیدن به تناسب مناسب  به شرح زیر عمل کنید: یک برگ کاغذ خالی، یک مداد و یک خط کش بردارید. یک جوراب با ضخامت متوسط ​​بپوشید و پا را روی ملافه قرار دهید. با مداد رئوس مطالب پا را با دقت بکشید. طول پاشنه تا انگشتان پا را اندازه بگیرید و اندازه گیری را با نمودار تبدیل و راهنمای اندازه فروشگاه اینترنتی  مقایسه کنید.

با پای راست شروع کنید: بسیاری از خریداران این نکته را نادیده می گیرند که غالباً اندازه دو پا یکی نیستند برای نتیجه مطلوب در خرید هر دو پا را اندازه بگیرید و اندازه بزرگتر را در نظر بگیرید.در کل یکی از پاهای شما معمولاً از دیگری بزرگتر است. مهم است که هر دو کفش را امتحان کنید تا از راحتی هر دو پا اطمینان حاصل کنید.

فوراً آنها را امتحان کنید: بدون برداشتن مارک و  برچسب کفش، بلافاصله کفش های جدید خود را که به صورت آنلاین خریداری کرده اید امتحان کنید تا اگر مشکلی پیش آمد،  بتوانید در زمان مناسب مرجوع کنید.

اشتباهات رایج در خرید اینترنتی کفش

آنها را در محیط داخلی امتحان کنید: برای جلوگیری از آسیب رساندن به آنها به طوری که در صورت اندازه نبودن، بتوانید مرجوع کنید، کفش ها را با دقت داخل خانه امتحان کنید. اگر صندل  خریده اید، برای تست نیازی به پوشیدن جوراب نیست، اما کفش های دیگر را با جوراب هایی که قصد دارید بپوشید امتحان کنید تا بهترین تناسب را بدست بیاورید. اگر کفش ها تنگ هستند، به امید اینکه جا باز خواهند کرد، نباشید زیرا این تفکر اشتباهی است و بهتر است به فکر بازگرداندن آنها باشید.

معمولا  اولین چیزی که توجه ما را به هر جفت کفش جلب می کند، طراحی یا شکل کفش بدون در نظر گرفتن ویژگی های دیگر است و به همین دلیل است که هنگام خرید کفش چندین اشتباه مرتکب می شویم. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که باید هنگام خرید کفش های خود در نظر بگیریم چه کفش هایی که از فروشگاه کفش محلی خریداری می کنیم و چه از فروشگاههای آنلاین، تا بعد از امتحان کفش در خانه به بازگشت آنها متوسل نشویم.

اگر می خواهید کفش مناسب انتخاب کنید ، باید از اشتباهات رایج در خرید کفش خودداری کنید. در نهایت باید یادآور شویم هر فعالیتی کفش مناسبی دارد. کفش های ورزشی مخصوص ورزش های خاص طراحی شده اند. به عنوان مثال پوشیدن کفش مخصوص دویدن برای بازی تنیس، پشتیبانی مناسبی از حرکات شما نخواهد داشت .

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X