حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

انتخاب کفش مناسب برای محل کار

فهرست مطالب

انتخاب کفش مناسب برای محل کار

نکاتی در مورد انتخاب کفش مناسب برای محل کار

با توجه به اینکه امروزه در عصری زندگی می کنیم که دیگر خانوم ها هم از کار کردن در جامعه در امان نمی باشند و اکثر خانوم ها و آقایان به نوعی در جامعه ی کنونی مشغول به کار هستند ، خرید کفش مناسب برای محل کار نیز یک دغدغه به حساب می آید . حال در ادامه ی این مقاله کاربری همراه مجله مد و زیبایی جوان مد باشید تا شما را در انتخاب کفشی مناسب برای محل کار آشنا کنیم . مدل کفش و لباس شما کاملا بستگی به محیط کاری شما دارد و هر چه این دو با یکدیگر خوانایی و تطبیق بیشتری داسته باشند ، استایلی شیک و مناسب را برای شما در محیط کار به ارمغان می آورند که در نگاه دیگران حرفه ای تر به چشم می آید .

در ابتدا برای انتخاب کفش ها و کتانی های مناسب محل کار باید به راحتی آن ها به طور ویژه ای توجه شود زیرا در طولانی مدت قرار است مورد استفاده قرار بگیرد و از این جهت باید بهترین حالت را برای پاهای شما فراهم کرده تا در استفاده به عنوان کفش محل کار موجب احساس درد و یا خستگی در قسمت های مختلف بدن و یا پا نشود . همچنین مورد بعدی که باید در انتخاب کفش نیز مورد توجه قرار بگیر رنگ لباس فرم کاری شما می باشد که از لحاظ روانشناسی اگر این دو با یکدیگر مطابقت داشته باشند بسیار در شخصیت کاری و جایگاه شما در محیط کار نسبت به همکارانتان تاثیر گذار است .

دسته بندی کفش های مناسب محل کار :

۱ – کفش های طرح دار ساق کوتاه :

این نوع کفش ها بسیار مناسب برای ست کردن تیپ رسمی شما با کت و شلوار می باشد که جلوه ای ویژه را به استایل شما می دهد و می تواند در شرایط کاری شما بسیار تاثیر گذار باشد . این نوع ثیپ مناسب برای استفاده در جلسات و محیط های کاری رسمی سنگین می باشد . همچنین این نوع کفش ها به گونه ای می باشد که می توان آن ها با شلوار های کتان مشکی و یا رنگ های سنگین تلفیق کرد و همراه با کت های تک اسپرت پوشید که این ترکیب استایل واقعا زیبایی منحصربفردی را به شما می دهد . این نوع کفش های طرح دار به اندازه ی کفش های ساده ی استفاده شده به همراه کت و شلوار رسمی نیستند اما به اندازه ی خود می توانند استایلی زیبا و رسمی را برای جلسات و مذاکرات شما فراهم کنند .

mensho-massimoDutti-black3

menshoe-verni-black

خرید کفش مردانه

۲ – کفش های ساده و بدون طرح :

این مدل از کفش ها به گونه ای با تمامی برند های لباس می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و به قول معروف همه فن حریف است . به همراه این مدل کفش ها می توانید از کت های تک عجیب و غریب و یا پیراهن های مد روز استفاده کنید و در عین حال و استفاده از این مدل های غیر رسمی استایلی شیک و زیبا را داشته باشید . همچنین به همراه این مدل کفش ها می توانید از شلواهای جین لوله استفاده کنید و بر روی آن از کت های تک کمک بگیرید و استایل خود را زیبا تر از همیشه لوه دهید . اگر به دنبال کفشی برای ست کردن کت و شلوار های رسمی هستید و می خواهید استایلی بسیار رسمی داشته باشید پیشنهاد مجله مد و زیبایی فرشگاه اینترنتی جوان مد به شما کفش طرح دار ساق کوتاه می باشد .

menshoe-gucci-black

۳ – کالج های شیک و رسمی :

کالج ها می توانند گزینه های بسیار مناسبی برای استفاده در محیط های کار شما به حساب بیایند زیرا به نسبت کفش های رسمی از راحتی بیشتری برخوردار هستند . کفش کالج مردانه علاوه بر راحتی و دوام که دارد به خوبی می تواند به همراه شلوار های جین لوله تفنگی و یا کت های اسپرت مورد استفاده قرار بگیرد، همچنین از کالج ها می توانید به عنوان گزینه ی مناسبی برای ست کردن کفش و پیراهن خود استفاده کنید و در عین راحتی رسمی و شیک بودن را در استایل خود تجربه کنید . پیشنهاد مجله مد جوان مد به شما برای استایل هایی میان استایل های رسمی و غیر رسمی استفاده از کالج می باشد .

خرید کالج مردانه

۴ – نیم بوت های رسمی :

نیم بوت ها به طور متداول در فصول سرد سال در محل های کار توسط خانوم ها و آقایان مورد استفاده قرار می گیرد که اگر در انتخاب نیم بوت خود نهایت دقت را به کار ببرید و کیفیت مناسبی را برای خود انتخاب کنید می توانید آن ها را در فصول گرم سال نیز مورد استفاده قرار بدهید . معمولا در انتخاب نیم بوت های محل کار باید به رنگ آن ها بسیار توجه کنید و بیشتر از رنگ های رسمی مانند مشکی ، قهوه ای ، قهوه ای سوخته و عسلی استفاده کنید زیرا استایل شما را رسمی تر به نظر می آورد و می توانید روی آن ها به عنوان گزینه ی مناسبی برای استفاده در جلسات کاری حساب کنید .

menshoe-timberland-nimbot-black

 

menshoe-timberland-nimbot-asali

خرید نیم بوت مردانه

در پایان فروشگاه جوان مد که نمایندگی برند های مطرح تولیدی کفش و کتانی در ایران می باشد برترین مدل های کفش های مناسب محل کار را برای شما فراهم آورده است که می توانید پس از مشاهده ی تصاویر و بررسی آطلاعات آن ها را خریداری کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید .

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X