حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

بهترین زمان برای خرید کفش چه موقع از روز است

فهرست مطالب

بهترین زمان برای خرید کفش چه موقع از روز است

موضوع مقاله : بهترین زمان برای خرید کفش چه موقع از روز است؟

آیا تا به حال به ذهنتان این سوال رسیده است که بهترین زمان برای خرید کفش چه موقع از روز است؟ شاید به این موضوع توجه نکرده باشید اما یکی از نکات مهم در خرید کفش و خرید کتانی چه در خانوم ها و چه در آقایان خرید محصول در زمان مناسب می باشد . بهترین زمان برای خرید کفش چه موقع از روز استهمین امر باعث می شود که در انتخاب کفش خود بزرگترین سایز موجود پایتان را انتخاب کرده و در طول روز به مشکل نخورید و با خیال راحت به کارهای روز مره بپردازید . این موضوع اغلب مورد توجه بسیاری از خانواده ها قرار نمی گیرد و موضوع اصلی که اکثر افراد در هنگام خرید کفش به آن توجه می کنند قیمت و ظاهر آن می باشد .

دکتر مرتضی عزیزیان از فیزیوتراپیست های معروف ایرانی در مصاحبات خود با رسانه های داخلی در خودداری از پوشیدن کفش های پلاستیکی اظهار داشتند که این کفش ها شما را دچار عواقب بسیاری می کند که در زیر به بخشی از این عوارض اشاره می کنیم :

  • این مدل کفش ها باعث عرق کردن پا می شود که این عرق کردن ناشی از پوشیدن کفش های پلاستیکی باعث بوی بد پا می شود .
  • دچار شدن به عوارضی هم چون ناراحتی اعصاب پا و انحراف انگشتان پا .
  • احساس درد و خستگی در کف پا و همچنین کمر درد های ناشی از استفاده ی مداوم از این کفش ها
  • احساس درد و گرفتگی در عضلات و کشاله ی پا

حال ما در این مقاله که توسط فروشگاه اینترنتی جوان مد تهیه شده است می خواهیم به نکاتی که باید در هنگام خرید کفش به آن توجه داشته باشید اشاره کنیم .

best-time-for-shoessale

نکاتی در مورد انتخاب کفش مناسب :

  1. اصولا کفشی مناسب است که در هنگام خرید بزرگ ترین انگشت پایتان با نوک کفش حدود نیم سانتی متر فاصله داشته باشد چراکه در هنگام راه رفتن پا باید جایی برای حرکت بسیار کم حتی در درون کفش داشته باشد در غیر اینصورت پا آزادانه نمی تواند به حرکت خود ادامه دهد و حاصل آن عوارضی برای بدن می شود .
  2. در خرید کفش باید کفشی انتخاب شود که درون آن انگشتان پا بتوانند از هم باز شوند اگر این امکان در خرید کفش رعایت نشود موجب به وجود آمدن عوارض ناشی ازانتخاب کفش نامناسب می شود .
  3. بهترین کفش برای کودکان کفشی است که دارای ۱٫۵ سانتی متر پاشنه باشد همچنین کفشی برای بزگسالان مناسب است که دارای ۳ الی ۴ سانتی متر پاشنه باشند که کتانی های اسپرت و کالج ها و کفش های اسپرت از این دسته محسوب می شوند . استفاده از کفش های پاشنه بلند که توسط بسیاری از خانوم ها مورد استفاده قرار می گیرد می تواند عوارض جبران ناپذیری را به بدن وارد کند . برای مشاهده ی عوارض کفش های پاشنه بلند پیشنهاد می کنیم مقاله ی ”  چرا کفش های پاشنه بلند خطرناک هستند؟؟ ” را مطالعه کنید.
  4. بند کفش های ساق بلند نباید محکم بسته شود چرا که باعث درد در تاندون های پا شده و صدماتی را به پا میزند که در طولانی مدت عوارض آن به بدن وارد می شود . توصیه می شود که بند کفش های ساق بلند و یا بوت و نیم بوت های خود را کمی آرام تر ببندید تا دچار درد در قسمت های مختلف پا نشوید .
  5. کفش باید پاشنه و رویه مناسب داشته باشد و حدالامکان از کفش ها و یا کتانی هایی استفاده شود که از جنس مرغوب تهیه شده اند و گردش هوا درون آن ها به خوبی وجود داشته باشد.

best-time-for-shoessale

در پایان فروشگاه اینترنتی جوان مد خریدی لذت بخش و با دانش را برای شما عزیزان آرزومند است .

تهیه و نشر مقاله ی ” بهترین زمان برای خرید کفش چه موقع از روز است؟ ” توسط فروشگاه اینترنتی جوان مد .

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X