حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

بهترین مارک کفش برای دویدن

فهرست مطالب

بهترین مارک کفش برای دویدن

بهترین مارک کفش برای دویدن

بهترین مارک کفش مخصوص دویدن، مارکی است که بهترین عملکرد را برای شما داشته باشد.

بهترین مارک های کفش برای دویدن از مواد برتر برای طراحی کفش های راحت و با کیفیت استفاده می کنند. اما تصمیم گیری در مورد خرید کفش دویدن به عوامل زیادی بستگی دارد.

فرم پا، اندازه و وزن پای شما می تواند باعث شود که یک مارک برای شما بهتر از برند دیگر باشد. تجربه قبلی، اهداف و سبک شخصی را نیز فراموش نکنید.

مطمئناً، شما می خواهید هنگام دویدن مد روز به نظر برسید. اما هنگام خرید کفش دویدن، این موضوع  نباید در بالای لیست اولویت شما باشد. هنگام خرید کفش دویدن باید کمی فکر خود را تغییر دهید. کفش های دویدن را بیشتر به عنوان ابزاری در نظر بگیرید که می تواند بر عملکرد شما تأثیر بگذارد به جای اینکه در هنگام ورزش به ظاهر خود سبک دهید.

 

بهترین مارک کفش برای دویدن

 

اگر کفش مخصوص دویدن را سال به سال خریداری می کنید و از اندازه، تناسب و راحتی آنها  مطمئن هستید، خرید اینترنتی کفش راحت است و به شما امکان می دهد تا به راحتی بهترین خرید را انجام دهید. با این حالاگر به دنبال بهترین مارک کفش برای دویدن یا مدل جدیدی هستید که قبلاً هرگز استفاده نکرده اید، به یک فروشگاه مخصوص دویدن بروید که به شما امکان می دهد چندین مدل مختلف را امتحان کنید.

بین مارک های مختلف، اندازه کفش می تواند متفاوت باشد. اندازه کفش شما نیز می تواند طی سالها تغییر کند، بنابراین وقتی آماده خرید یک جفت جدید هستید  قبل از خرید پای خود را اندازه بگیرید.

اندازه پای شما در صبح کوچکتر از شب است. پاهای شما در طول روز متورم می شوند و در حدود ساعت ۴ بعد از ظهر به طور قابل توجهی بزرگتر می شوند. به همین دلیل، بهتر است تا بعد از ظهر صبر کنید تا به خرید کفش بروید. این به شما کمک می کند تا از خرید کفش دویدن خیلی کوچک و به طور بالقوه باعث تاول یا لکه های درد هنگام دویدن خودداری کنید.

اینکه جوراب های شما چقدر ضخیم یا نازک است، می تواند تفاوت بیشتری در نحوه قرارگیری کفش شما از آنچه تصور می کنید، ایجاد کند. همیشه سعی کنید کفش های مخصوص دویدن را با همان جوراب هایی که می پوشید در حالی که تمرین می کنید بجای اینکه آنها را با هر آنچه که در دست دارید امتحان کنید، این کار باعث می شود کفش به درستی متناسب و راحت باشد.

 

بهترین مارک کفش برای دویدن

 

با وجود بسیاری از متغیرها، نمی توان گفت بهترین مارک کفش در حال اجرا کدام است. اما بسیاری از مارک های درجه یک مهندسی کفش های مخصوص دویدن را برای طیف گسترده ای از فعالیت ها ارائه می دهند، شما فقط باید کفش مناسب را پیدا کنید.

اولین قانون یافتن بهترین مارک کفش های دویدن اطمینان از راحتی آنها است. طول و عرض را دوباره بررسی کنید و مطمئن شوید که دارای بالشتکی هستند که در زیر پاهای شما احساس خوب و راحتی دارد. اگر هنگام آزمایش آنها راحت نباشید، با شروع به دویدن ناگهان ناراحتی بیشتری حس خواهید کرد.

اگر به دنبال مکانی برای شروع هستید، در اینجا بهترین مارک های کفش دویدن را بدون ترتیب خاصی ذکر می کنیم.

 

راهنمای انتخاب بهترین مارک کفش برای دویدن

  • بروکس
  • اسیکس
  • هوکا
  • تعادل جدید
  • نایک
  • گل ساوسی
  • آلترا
  • میزانو
  • On

 

بهترین مارک کفش برای دویدن

 

بروکس

بروکس امروزه محبوب ترین کفش دویدن را در بازار است. تقریباً هر دونده ای می تواند یک جفت کفش مخصوص دویدن Brooks پیدا کند که متناسب با پاهای او باشد.

اسیکس

ASICS در هنگام ایجاد کفش های جدید دویدن  شعار خود را “A Sound Mind In A Sound Body”   ( عقل سالم در بدن سالم است) در اولویت قرار می دهد که به معنی محصولات با کیفیت بالا است که برای هر دونده ساخته شده است.

به عنوان مثال ASICS GEL-Nimbus را در نظر بگیرید. نیمبوس یکی از قابل اطمینان ترین کفش های دویدن در طول دو دهه گذشته بوده است و فقط با افزایش سن راحت تر می شود. بسته بندی شده با فناوری و دقیقاً تنظیم شده برای ویژگی های مختلف، هر جفت کفش مخصوص دویدن ASICS تجربه فوق العاده تقاضای دوندگان را فراهم می کند.

هوکا

کفش مخصوص دویدن HOKA یکی از بهترین کفش های دویدن است که آنها را برای مسافت های طولانی و مشاغلی که به ایستادن یا راه رفتن زیادی نیاز دارند، عالی می کند.

New Balance

New Balance برای چندین دهه تجهیزات ورزشی نمادی را تولید کرده است و کفش های مخصوص دویدن New Balance نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

طراحان با نام تجاری مستقر در بوستون سال به سال مدل های سازگارتری را ایجاد می کنند و رویای جدید فناوری جسورانه را برای پیشبرد صنعت به جلو می اندازند. کفش های مخصوص دویدن New Balance با داشتن سبک هایی که می توانند از دورهای مختلف به کارهای دیگر بپردازند، عملکرد عالی را در هر شرایطی ارائه می دهند.

نایک

نایک همه جا است. از باند مد گرفته تا الماس بیس بال، ورزشکارانی را می بینید که کفش و لباس نایک دارند.

در هیچ کجا بیش از خط شروع یک مسابقه مشهود نیست. کفش های دویدن نایک خط را شلوغ می کنند در حالی که هم دوندگان نخبه و هم ورزشکاران آماتور نمرات خود را می گیرند و آنها اغلب در خط پایان برای شکستن نوار ظاهر می شوند. کفش های نایک با مدل های طراحی شده برای روز مسابقه  از بهترین کفش های جهان است.

گل ساوسی

Saucony سابقه غنی در ایجاد کفش دارد و آنها این تاریخچه را در هر جفت کفش مخصوص دویدن تولید می کنند.

Saucony با بیش از ۱۰۰ سال در زیر بندهای خود، بهترین کفش های دویدن را که می توانید خریداری کنید طراحی می کند. از مربیان روزمره پر و کفش های پایدار بالشتک گرفته تا قدرتمندترین کراس کانتری و پیست  هر دونده ای می تواند با کفش های دویدن Saucony مطابقت داشته باشد.

آلترا

بنیانگذار آلترا اولین نمونه اولیه این برند را در سال ۲۰۰۹ معرفی کرد و بیش از یک دهه بعد  شکل جادار و عملکرد برجسته آلترا باعث جلب توده مردم شد.

رمز موفقیت Altra جعبه انگشتان پا در آن است. در حالی که برخی از مارک های کفش مخصوص دویدن کفش هایی را تولید می کنند که باریک تر از سمت انگشت شست شوند، کفش های دویدن Altra دارای یک نوک مربع تر هستند که اجازه می دهد پای دونده فرود آمده و به طور طبیعی فشار دهد. شکل طبیعی و تفاوت پاشنه تا پا ZeroDrop هزینه ای راحت و طبیعی به کفش های Altra می دهد.

بهترین مارک کفش برای دویدن

میزانو

میزانو یکی از بهترین مارک های کفش مخصوص دویدن است زیرا کفش های قابل اطمینان را برای طیف گسترده ای از دوندگان ارائه می دهد.

کفش هایی مانند Wave Rider و Wave Inspire برای چندین دهه قدرت دوندگان را فراهم کرده اند، در حالی که فناوری جدید Mizuno را به سمت موارد بعدی سوق می دهد. چه در حال تمرین برای یک ماراتن باشید و چه فقط به دنبال بیرون رفتن برای پیاده روی هستید، کفش دویدن Mizuno شریک آموزشی قابل اعتماد و با دوام شما خواهد بود.

On

 On با یک صفحه پلاستیکی بین کف میانی و قسمت فوقانی که سواری کاملی را ارائه می دهد.

از زمان آغاز به کار، کفش های On راه خود را به روی عنوان ورزشکاران نخبه و دونده آماتور باز کرده، و نشان می دهد یکی از بهترین مارک های کفش در صنعت است.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X