حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

بهترین کفش ها برای پاییز و زمستان کدامند

فهرست مطالب

بهترین کفش ها برای پاییز و زمستان کدامند

موضوع مقاله : بهترین کفش ها برای پاییز و زمستان کدامند؟

در روز ها و شب های سرد این فصل ها بخصوص فصل زمستان پاها بسیار یخ میکنند و از طرفی دلیل بیشتر سرما خوردگی های ما در فصل زمستان و پاییز در معرض سرما بودن پاها میباشد . پس بهتر است با پوشیدن کفش های مناسب در این فصل ها پاهای خود را گرم نگهداریم ، از طرفی بارش برف و باران باعث زود خراب شدن کفش های تابستانی که خود باعث رسیدن سرما به پا میشود . پس برای جلوگیری از این سرما که بسیار آزار دهنده میباشد بهتر است از بوت ها و نیم بوت های زنانه و مردانه استفاده کنیم .

البته با توجه به بزرگ بودن کفش های زمستانی ما به شما پیشنهاد میکنیم از شلوار های جین تنگ استفاده نکنید زیرا فرم پاها و کفش هارا بسیار بزرگ نشان میدهد . 

کفش مردانه تیمبرلند

 

مثلا برای دویدن در این فصل ها از کفش های رانینگ شوز استفاده کنید ، بهتر است از رنگ های تیره مثل طوسی  و یا مشکی و یا قهوه ای استفاده کنید که مناسب با رنگ سال نیز میباشند.

پوتین های مردانه برای زمستان بسیار مناسب و مخصوصا اگر طرح آن زیبا باشد شمارا جذاب تر میکند . پوتین های مردانه که تا ساق آنها بند دارد و بسیار مقاوم در برابر سرما میباشد و خراب شدن میباشد که رنگ های تیره در برف و باران کمتر کثیف میشوند مثلا رنگ مشکی یا قهوه ای و آبی نفتی بسیار شیک و کم دردسر تر هستند تا رنگ های روشن. گرچه رنگ های روشن میتوانند تیپ شمارا جذابتر از همیشه نشان دهند مثلا رنگ سفیده مات .

جنس ضخیمی که این کفش ها دارند بسیار مناسب و گرم میباشد البته کفش های ساق بلند مردانه دارای طرح بافت و یا چرم و جیر بسیار پرطرفدار هستند که به وفور در بازار یافت میشوند.

ولی ما در این سرما کار شما را راحت کرده و میتوانید با نشستن در جای نرم و گرمتان و فقط با یک کلیک و بازدید از سایت فروشگاه انلاین جوان مد دیدن کرده و کفش دلخواهتان را سفارش بدهید و در مدت کمی کفش مورد پسندتان را تحویل بگیرید.

خانم ها نیز میتوانند از چکمه و بوت های زمستانی برای مقابله با سرما استفاده کنند البته به دلیل بارش برف و باران در این فصل ها و یخبندان بودن زمین ها که احتمال سر خوردن را زیاد میکنند بهتر است از بوت ها و چکمه های پاشنه بلند استفاده نکنید بلکه از بوت هایی استفاده کنید که پاشنه نداشته باشد و یا پاشنه ان به جلوی کفش متصل باشد و تعادل شمارا به هم نزند.

بهترین کفش ها برای پاییز و زمستان

اگر چکمه ها و بوت های شما ساق کوتاه هستند بهتر است شلوار جین خود را روی ساق انها بیندازید تا جذابیت شما حفظ شود اما اگر چکمه های شما ساق بلند و یا متوسطی دارند بهتر است شلوار جین خود را زیر چکمه ها برده تا  چکمه های شما جذابیت خاص خود را در تیپ شما حفظ کنند.

برای انتخاب رنگ چکمه ها باید گفت که رنگ های خنثی مانند مشکی و قهوه ای و طوسی بیشتر به شما پیشنهاد میشود زیرا با هر لباسی یهتر ست میشوند گرچه چکمه ها با رنگ  جیغ مانند قرمز و سبز و حتی سفید نیز میتوانند جذاب باشند ولی باید زود به زود کثیف شدن آن ها را نیز به جان بخرید و شاید در هر مجلسی نتوانید از آنها استفاده کنید زیرا که توجه را به پا های شما جلب میکند .

کفش مردانه تیمبرلند مشکی

 

اگر جنس گرم و مقاومی برای کفش هایتان میخواهید میتوانید از جنس نوبوک و یا چرم استفاده کنید زیرا گرمایی که به پاهای شما منتقل میکنند بسیار عالی میباشد و همچین پاک کردن انها گرچه راه و روش خاص خودشان را دارند اما ساده تر بوده و دیر تر کهنه میشوند زیرا کفش ها با جنس ورنی و پارچه ای زود تر کهنگی خود را نشان میدهند .

بهترین کفش ها برای پاییز و زمستان

 

شما در حال خواندن مقاله ی بهترین کفش ها برای پاییز و زمستان کدامند؟ تهیه شده توسط مجله ی آنلاین جوان مد هستید .

قیمت چکمه ها در مقایسه با سایر کفش ها بیشتر است ولی با این عادت اشتباه که فقط چند ماه آنها را میپوشید به خرید چکمه های ارزان قیمت تن ندهید بلکه چکمه ای بخرید که تا چند سال بتوانید از آنها استفاده کنید در صورتی که نه از جذابیت آن کم شود و نه از مد بیفتد.

در خرید چکمه برای کودکان سعی کنید از چکمه های چرمی استفاده کنید زیرا انعطاف پذیر و نرم بوده و همچنین به دلیل رسیدن هوا به پوست فرزند دلبندتان مانع از بیماری های پوستی ناشی از عرق کردن پا شوید. در هنگام خرید چکمه جوراب زمستانی به پای فرزندتان کنید تا سایز آن کوچک و زننده نشود و پاشنه کفش حداقل یک سانت باشد. برای خرید چکمه صبح را انتخاب نکنید زیرا پا در اثر استراحت کوچک شده و ساعاتی بعد چکمه ها برای شما کوچک شده و تحمل کفش سخت میباشد. این امر برای بزرگتر ها نیز صدق میکند.

کفش های چرم و بخصوص جیر خود را در کنار بخاری خشک نکنید زیرا شوره هایی روی کفش ظاهر میشود که ظاهر کفش را بسیار بد میکند ، بهتر است از روش روزنامه  و راه طولانی تر استفاده کنید اما اگر باز هم  شوره زد از محلول اب و سرکه برای از بین بردن آن ها استفاده کنید و اگر چرم بود بعد از استفاده از آب و سرکه ان را خوب واکس یا وازلین بزنید و بگذارید خشک شوند.

بهترین کفش ها برای پاییز و زمستان

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X