حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

تاریخچه برند تیمبرلند

فهرست مطالب

تاریخچه برند تیمبرلند

نکاتی در مورد تاریخچه برند تیمبرلند

تاریخچه برند تیمبرلند : کمپانی تیمبرلند ” Timberland ” در صنعت مد فعالیت میکند و از جمله کالا های تولیدی این کمپانی عینک و ساعت مچی و عینک دودی و محصولات چرمی و به خصوص کفش میباشد . این کمپانی آمریکایی که در بین مردم آمریکا طرفداران بسیاری دارد و مورد استقبال مردم آمریکا قرار گرفته است از محصولات با کیفیت و مقاومی برخوردار است .

این کمپانی دارای ۶۳ فروشگاه در شهر های مختلف میباشد ، بدین ترتیب که ۳۷ فروشگاه در بریتانیا که یکی از پر سود ترین شهر ها برای این کمپانی میباشد ، ۱۸ فروشگاه در کانادا ، ۵ فروشگاه در شیلی ، ۳ فروشگاه در ونزویلا ، ۱ فروشگاه در کلمبیا ، ۱ فروشگاه در برزیل و ۱ فروشگاه در آرژانتین که بی رقیب بودن این فروشگاه ها در هر شهری باعث درآمد ۷۵ دلار آمریکا شده است . 

تاریخچه برند تیمبرلند

این کمپانی در سال ۱۹۱۸ تاسیس شد . به صورتی که ابتدا در شهر بوستون ، ماساچوست فعالیت خود را آغاز کرد . ولی بعد از گذشت چندین سال یعنی در سال ۲۰۱۱ توسط یک کمپانی بزرگ به نام ” وی اف کورپوریشن ” به ارزش ۲ ملیارد دلار خریداری شد . پس از گذراندن سختی هایی که هر کمپانی برای رسیدن به اوج باید از آن ها  عبور کند ، کمپانیی تیمبرلند مالک ۱۴۵ فروشگاه شبکه ای که در حال حاضر نیز تعداد فروشگاه های این کمپانی ۱۴۵ عدد میباشد در ایالات متحده آمریکا شد .

از جمله این شهر ها آرژانتین ، بریتانیا ، سنگاپور ، شیلی ، کانادا ، کلمبیا و برزیل میباشند ولی دفتر اصلی این کمپانی در شهر استراتهام – نیوهمپشایر قرار دارد .

در ابتدا ” ناتان سوارتز ” بیان گذار کمپانی تیمبرلند در بوستون – ماساچوست به عنوان ور دست و کار آموز فعالیت خود را آغاز کرد . وی پس از مدتی نیمی از سهام کمپانی کفش ابینگتون را خریداری کرد و فعالیت خود را به صورت رسمی و با بستن قرارداد با کمپانی های دیگر آغاز کرد و وقتی که وی نیم دیگر سهام این کمپانی را خرید فرزند خود را وارد این عرصه کرد .

تاریخچه برند تیمبرلند

باید گفت که خانواده سوارتز معرف دستگاه قالب گیری تزریقی به صنعت مد شدند که با این کارشان باعث تولید هر چه بیشتر بوت های ضد اب در دمای پایین شدند . پس از تولید بوت های ضد آب نام تیمبرلند را برای آن ها گذاشتند ولی بعد از اینکه این بئت ها محبوبیت خاصی بین مردم پیدا کردند نام این کمپانی را به صورت رسمی تیمبرلند نهادند .

در سال ۱۹۸۰ کمپانی تیمبرلند به معروفیت و شهرت خاصی رسید که این شهرت در شهر ایتالیا البته باید گفت به لطف جنبش جوانان پانیناری بود که تیمبرلند به شهرت رسید زیرا که در جشن جوانان پانیناری که در میلان برگذار شد همه ی جوانان کفش تیمبرلند به پا داشتند که فورا به کشور های دیگر نام این کمپانی رسید .

تاریخچه برند تیمبرلند

با شهرت این کمپانی ، موسس آن به فکر تولیدات بیشتر با نام این کمپانی افتاد و البته آن را عملی کرد مثلا در بین سال ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۰  بود که در این دهه تیمبرلند به تولید کوله پشتی های اسپورت و جوان پسندانه و کتونی های بچگانه و ساعت را وارد تولیدات خود کرد که به سرعت این محصولات جدید طرفداران زیادی نیز پیدا کردند .

اگر بخواهیم کمپانی تیمبرلند را از زبان خودش معرفی کنیم باید بگوییم که این کمپانی رتجبه خودش اینگونه گفته است :

تلاش ما برای متفاوت بودن افراد است و ما هدفمان این است که کاری کنیم تا مردمی که از محصولات ما استفاده میکنند در دنیا تفاوتی داشته باشند با بقیه افراد و ما این کار را با تولید و توزیع محصولات برجسته و ممتاز خود انجام میدهیم و اینگونه است که میتوان تفاوت را حس کرد .

تاریخچه برند تیمبرلند

درست است ما یک کمپانی بسیار بزرگ هستیم ولی این کمپانی از قسمت های کوچک تشکیل شده و ما فقط از افراد با استعداد برای تولید و توزیع محصولاتمان استفاده میکنیم . بنابراین در مقاومت و لطافت آن ها شکی نداریم مثلا ما کفش و بوت و ساعت هایی را به تولید میرسانیم که شما حتی اگر در بلند مدت نیز از آن ها استفاده کنید باعث خستگی شما نشوند و در مقاوت این محصولات باید بگوییم که آن قدر مقاوم هستند که بیش از حدی که شما از آن ها توقع دارید برای شما کار میکنند .

ما در کارمان از چاشنی عشق و علاقه به کار استفاده میکنیم در تک تک ساعت هایی که در شرکت هایمان در حال تولید محصولات هستیم و سعی نیکنیم که این عشق و علاقه به کار را در تمامی ابعاد محصولاتمان به شما نشان دهیم .

شعار هایی که کمپانی تیمبرلند از آن ها در ساخت محصولات پیروی میکنند ” Make it better ” به معنای ” بهترش کن ” میباشد و دیگر شعار ما ” Best then , Better now ” به معنی ” در گذشته بهترین ، در حال حتی بهتر ” میباشد .

تاریخچه برند تیمبرلند

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X