حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

ترند کفش کالج مردانه

فهرست مطالب

ترند کفش کالج مردانه

ترند کفش کالج مردانه

کفش کالج مردانه از شیک ترین کفش های مد روز است ، این نوع کفش ها کلاسیک و زیبا هستند. کفش کالج مردانه به راحتی می تواند با لباس های راحتی یا رسمی ست شود. شما هرگز نباید برای خرید این مدل کفش ها دو دل باشید زیرا این کفش به راحتی برای انواع ظاهرها و فصول مختلف سازگار می باشند . توجه داشته باشید که نحوه استایل لباس راحتی شما بسیار مهم است، به همین دلیل ما این راهنمای تخصصی در مورد چگونگی پوشیدن کفش کالج مردانه برای ظاهری شیک با انواع کالج مردانه را گردآوری کرده ایم.

 

کفش کالج مردانه

کفش کالج مردانه کفش راحتی  است که بند و چسب دیگری ندارد و به آن ها لوفر نیز گفته می شود. آن ها به طور معمول از چرم یا جیر ساخته می شوند و به شکل موکاسین با پاشنه صاف هستند. گرچه این کفش ها به عنوان کفش های روزانه استفاده می شوند ، اما امروزه کفش کالج مردانه با انواع مختلفی از لباس ها ، از جمله بسیاری از لباس های رسمی ، پوشیده می شوند.

 

ترند کفش کالج مردانه

مشاهده و خرید کفش کالج مردانه

 

 انواع کفش کالج مردانه

کالج پونی

یکی از سنتی ترین سبک های کفش کالج، یک کفش مینیمال شیک است. این مدل همه کاره است ، و آن را به یک خرید عالی تبدیل می کند. نام این کفش در دهه ۵۰ نام گذاری شد که محبوبیت زیادی نزد دانشجویان داشت. این کفش به عنوان یک کالای اصلی کلاسیک آمریکانا ظهور کرد که بیشتر در لباس های مجلسی در سراسر کشور به چشم می خورد. به دلیل سبک ساده و سازگاری آسان ، یک گزینه کفش ترجیحی بود. امروز ، پونی کالج در طیف وسیعی از انواع متناسب با سلیقه هر آقایی موجود است.

 

کالج تاسل

کالج منگوله ای که به طرز باورنکردنی شیک مورد علاقه آقایان در بین سبک های مختلف کفش است. تمیز ، ساده با بازی یک منگوله منفرد روی کفش ، از این جفت کفش حتما باید در کمد لباس آقایان باشد. این نوع کفش کالج اشاره ای به لباس مردانه کلاسیک ایتالیایی دارد. در حالی که منگوله ای اغلب از چرم ساخته می شود ، همچنین جیر یک انتخاب عالی دیگر است.

 

ترند کفش کالج مردانه

 

جنس جیر به شما امکان آزادی بیشتر را در مورد سازگارکردن پارچه توری منگوله ای خود با انواع مختلف لباس می دهد. کالج های منگوله ای کاملاً در کنار کت و شلوار نخی متناسب یا همراه با یک جفت کربات کوچک و باریک در سایه های بژ ، قهوه ای ، سرمه ای و خاکی به خوبی هماهنگ می شوند.

 

کالج گوچی

کالج گوچی که از متمایزترین نسخه های کالج است ، به دلیل قلاب فلزی در قسمت جلویی آن شناخته شده است. در حالی که این سبک کفش کالج مردانه در گذشته از محبوبیت زیادی برخوردار بوده است ، نکته هائز اهمیت در مورد این کالج ها ،  این است که همیشه به سراغ طرح هایی برویم که ساده و با کلاسیک ترین رنگ و مواد درست شده اند. اگر هم می خواهید سبک سنتی تری به این سبک بدهید به رنگ قهوه ای و سیاه را انتخاب کنید.

 

کفش کالج مردانه گوچی کد ۱۰۰۳۰

 

جنس کفش کالج مردانه

برای تطبیق پذیری با انواع لباس ها ، پارچه جیر یک گزینه عالی است. جیر به طور باورنکردنی سازگار است زیرا می توان آن را با انواع لباس ها پوشید. لوفرهای جیر دارای بافت کمی نیز هستند که کاملاً مناسب ابعاد کلی کفش های سنتی و رسمی هستند. این کفش ها برای ظاهر نیمه رسمی نیز مفید هستند ، زیرا حالت آن ها نه فوق العاده راحتی و نه فوق العاده رسمی هستند. کالج های چرمی نیز مورد محبوبیت هستند ، اما همیشه برای انتخاب لباس مناسب با آن باید استرس داشته باشیم که مبدا با هم هماهنگ نشوند.

بخاطر داشته باشید که می توانید برای موارد رسمی تر ، سبک چرم را انتخاب کنید، براقیت چرم اصل ثبت شده درخشش بسیار خوبی به سایه های ساده و لباس شما می بخشد.

 

رنگ های کفش کالج مردانه

رنگ مشکی کفش کالج مردانه ممکن است کلاسیک باشد ، اما انواع مختلفی از رنگ های کفش کالج نیز وجود دارد که تنوع بیشتری را رقم می زنند. به عنوان مثال : کالج های قهوه ای خاکی با طرح گرد ، جفت مناسبی برای خرید هستند زیرا متناسب با طیف گسترده ای از لباس ها هماهنگ هستند و می توانند با ظاهری راحت و زیبا نیز مطابقت داشته باشند، و به خوبی برای تکمیل رنگ هایی مانند سفید ، بژ و زمرد کار می کند. علاوه بر این ، هم در چرم و هم جیر عالی به نظر می رسد.

رنگ روشن که مورد علاقه همه است و به طرز شگفت انگیزی همه کاره است و می تواند به خوبی جلوه دهد. اگر متناسب با لباس های خنثی دنبال یک جفت کفش راحتی هستید، بژ به خوبی کار می کند و زیبایی را تکمیل می کند.

 

لباس های مناسب برای کفش کالج مردانه

راحتی

کفش کالج مردانه برای ظاهری راحت و گاه به گاه خود انتخاب کنید و لباس روز را با آن بپوشید. اگر راز ست شدن این کفش ها را با لباس های روزانه بدانید حتما تعجب خواهید کرد. ترفند در اینجا این است که باید اطمینان حاصل کنید که آنها بیش از حد رسمی یا پوشیده نیستند زیرا شما می خواهید آنها را در پارچه های متنوع تر و متناسب با ظاهر گاه به گاه خود سازگار کنید که کالج های سبک وزن بافتی دقیقاً همین کار را می کنند.

یک روش جدید دیگر برای استفاده از کالج روزمره ، انتخاب رنگ های تابستانی بیشتری است، آبی و سبز رنگ های عالی برای انجام این کار هستند.

 

نیمه رسمی

کفش کالج در این که شما را زیبا و رسمی، اما همچنان آرام و ساده انگارانه نشان دهند ، بسیار عالی عمل می کنند. برای ظاهر نیمه رسمی ، رنگ های کلاسیک را انتخاب کنید تا هنماهنگی بین شلوار و پیراهن ها و لباس شما را تکمیل کند. کالج ها با بلیزرهای پریپی نیز هماهنگی خوبی دارند. با این حال ، مطمئن شوید که لباس های خود را در همان پالت رنگ نگه دارید.

در فصول مختلف ، کالج خود را با ژاکت های کابلی بافتنی و ژاکت کش باف پشمی و شال که برای مد های کلاسیک روی شانه های شما گذاشته شده است ، ترکیب کنید. به خاطر داشته باشید که جیر برای لباس های مبهم تر به طور خارق العاده ای کار می کند. همچنین اطمینان حاصل کنید که لباس شما متناسب است.

اگر برای ظاهر نیمه رسمی رنگ و بوی رنگی دارید ، قرمزهای گیلاسی ، سبزهای زمردی یا لواف های آبی کبالت را انتخاب کنید ، اما سبک خود را با احتیاط انتخاب کنید. کالج های روشن تر را با رنگ های کلاسیک ، ملایم تر مانند نیروی دریایی و لباس های سفید ست کنید تا ظاهر شما را با ظرافت بیشتری به زیبایی برساند.

 

ترند کفش کالج مردانه

 

رسمی

نکته کلیدی در به ظاهر رسمی کشیدن کالج ها، انتخاب مواد مناسب است. چرم نخی می تواند ابعاد زیادی به ظاهر رسمی ببخشد. با این حال اطمینان حاصل کنید که لوفرهای چرمی را در رنگ های بی انتها مانند سیاه انتخاب کنید تا کفش ها را نسبتاً کلاسیک نگه دارید. برای یک رویکرد متفاوت ، به دنبال کالج های بافتنی تر باشید که به شما اجازه می دهد کفش های شما خودنمایی کنند.

انتخاب درست یک پارچه مخملی با کیفیت بالا که می تواند با لباس های رسمی شما ست شود و به ظاهر شما زیبایی دهد. به همین دلیل آن ها کلاسیک و مجلل نیز می خوانند.

 

شلوار مناسب با کفش کالج مردانه

 

کالج لوفر با شلوار

چه کت و شلوار کامل بپوشید و چه شلوار با پیراهن و بلیز ، شلوار های جذب می توانند یک گزینه عالی باشند. این کفش های لوکس و در عین حال راحت ، برای شلوارهای رسمی نیز مناسب هستند.

 

کالج لوفر با شلوار جین

اگر می خواهید لباس های راحتی خود را به روز کنید ، در نظر داشته باشید که کفش های کتانی و شلوار معمولی خود را با کالج و شلوار جین عوض کنید. با پوشیدن کالج های جین ، بلافاصله این شلوارهای روزمره را به ظاهر جلا تری می رسانید. با این حال ، مراقب آنچه در بالا می پوشید باشید. در حالی که یک تی شرت ساده باعث می شود کفش شما از جلوه ی خود خارج شود ، یک پیراهن نخی یا یک ژاکت مکمل کاملی را به شما ارائه می دهد.

تفاوت کفش کالج مردانه و کفش راحتی

تفاوت کفش های کتانی و کفش کالج مردانه در این است که کفش های راحتی مانند کتانی گاه به گاه استفاده می شوند و از مواد لاستیکی و بوم ساخته شده اند. کالج ها بسته به انواع کالج ها می توانید لباس راحتی و رسمی نیز داشته باشند.

 

کفش کالج مردانه ماسیمودوتی کد ۱۰۰۲۹

 

تفاوتی که در کفش های راحتی و کالج مشاهده می شود ، بندهایی است که اغلب کفش های راحتی را تزیین می کند  کالج ها که در ابتدا از آن ها به عنوان کفش گاه به گاه استفاده محدود می شد ، با معرفی انواع مختلف از آن ها به سرعت محبوبیت بیشتری پیدا کردند و به جریان اصلی تبدیل شدند. با تنوع گسترده ای که در دسترس آقایان است ، می توانید برای هر مناسبت و لباس ، سبک کالجی پیدا کنید.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X