حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

تمیز کردن کفش سفید با خمیر دندان

فهرست مطالب

تمیز کردن کفش سفید با خمیر دندان

راهنمای تمیز کردن کفش سفید با خمیر دندان

با توجه به محبوبیت کفش های سفید بسیاری از افراد که به دنبال تیپ و مد هستند و دوست دارند کفش های خود را به خوبی با تیپ و استایل خود هماهنگ و جذاب کنند ، از کفش های سفید استفاده می کنند . کفش های سفید در کنار محبوبیت بسیار بالای خود ، یک مشکل بزرگ دارد که آن هم چرک پذیری آن و نمایان کردن بهتر لکه ها و کثیفی ها می باشد ، از این رو شاید بسیاری از افراد با توجه به این موضوع از خرید کفش سفید صرف نظر نکنند .

اما این موضوع نباید شما را از خرید کفش های خوشرنگ و زیبای سفید رنگ دور کند چرا که ما در این مطلب قصد داریم راهنمای نگهداری و تمیز کردن کفش سفید با خمیر دندان شما باشیم تا دیگر نیازی به شستشو کفش های سفید با ماشین لباسشویی و سفید کننده های آسیب رسان نداشته باشید . کفش ها به علت اینکه نزدیک ترین پوشاک به سطح زمین بوده و قدم برداشتن و راه رفتن در هر جایی می تواند انواع لکه ها و کثیفی ها ، چرب شدن کفش را ایجاد کند که به خصوص این لکه ها در کفش های سفید رنگ به سادگی قابل رویت خواهند بود .

پیش تر روش های متنوعی برای پاک کردن لکه ها و کثیفی ها از کفش های سفید ارائه کرده ایم که از مورد استقبال ترین آن ها می توان به نحوه تمیز کردن کفش سفید با جوش شیرین اشاره کرد ، اما در این مطلب می خواهیم روش جدید تمیز کردن کفش سفید با خمیر دندان را به شما همراهان گرامی فروشگاه کفش و کتانی جوان مد آشنا کنیم  ، پس در ادامه همراه ما باشید .

تمیز کردن کفش سفید با خمیر دندان

تمیز کردن کفش سفید با خمیر دندان

نحوه تمیز کردن کفش سفید با خمیر دندان نسبتا ساده تر از هر روش دیگری بوده که به سهولت می توانید از این طریق کفش های سفید رنگ خود را بسیار تمیز کرده و لکه های ایجاد شده بر روی آن را پاک کنید . خمیر دندان به دلیل سفید کنندگی بسیار قوی و خوبی که دارد به خوبی می تواند مینای دندان را تمیز و براق کند ، لذا این ویژگی بسیار خوب خمیر دندان می تواند در سفید کردن و تمیز کردن کفش ها به خصوص کفش های سفید موثر باشد . شما می توانید از خمیر دندان علاوه بر پاک کردن رویه کفش ها ، بخش زیره کفش هایی که سفید رنگ است نیز استفاده کنید .

نحوه تمیز کردن کفش سفید با خمیر دندان

در ابتدا یک دستمال پارچه ای نرم و تمیز را برداشته و با استفاده از آب گرم مرطوب کنید . سپس آن را بر روی قسمت های کثیف شده و لکه های ایجاد شده بر روی کفش سفید بکشید . قسمت های دیگری که تمیز است نیازی به مرطوب کردن نخواهد داشت . توجه داشته باشید که اگر کفش به طور کامل کثیف است لازم است تمامی بخش های کفش را دستمال بکشید . رطوبت روی کفش می تواند سبب بهتر مالیده شدن خمیر دندان بر روی کفش شده و به خرد لکه ها و کثیفی ها برود .

مرحله اول : پس از آن با استفاده از پارچه مطوب مقداری از خمیر دندان را برداشته به قسمت های کثیف و لکه ها بمالید . با توجه به سرسختی لکه ها می توانید دوران بیشتری را برای مالیدن بهتر خمیر دندان به روی کفش انجام دهید . در صورتی که لکه ها قدیمی شده و به سختی پاک می شود شما می  

تمیز کردن کفش سفید با خمیر دندان

مرحله دوم : توانید از یک مسواک کهنه قدیمی برای فرچه کشیدن استفاده کنید تا دیگر بدون نیاز به پارچه و با استفاده از مسواک بتوانید بهتر لکه ها را از بین ببرید . مسوا را نباید بسیار محکم به رویه کفش فشار دهید . دوران های دایره ای شکل و حرکت دادن مسواک به سمت بالا ، پایین ، چپ و راست می تواند بهتر لکه را پاک کند .

 مرحله سوم : پس از اتمام مرحله قبل مقداری صبر کنید تا خمیر بر روی کفش باقی بماند ، پس از آن با استفاده از یک پارچه تمیز خشک ، خمیر دندان اضافی را از روی کفش پاک کرده و نتیجه را مشاهده کنید . گاهی ممکن است این مراحل را چندیدن بار انجام دهید تا به نتیجه دلخواه خود برسید .

امیدواریم که راهنمای تمیز کردن کفش سفید با خمیر دندان برای شما مفید واقع شده و با این روش کفش های سفید رنگ خود را به مانند روز اول سفید و نو کنید تا همواره در مهمانی ها و دیدار با دوستان خود استایل و ظاهر خوبی داشته باشید .

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X