حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

جدیدترین صندل روفرشی زنانه ۲۰۲۰

فهرست مطالب

جدیدترین صندل روفرشی زنانه 2020

جدیدترین صندل روفرشی زنانه ۲۰۲۰

انتخاب صندل روفرشی زنانه مناسب همیشه جزو سخت ترین انتخاب ها بوده اند و این به موارد زیادی از جمله اندازه پا ، شرکت ، مدل ، رنگ و غیره بستگی دارد. صندل ها می توانند شخصیت شما را به شدت تعریف و تغییر دهند، اما چه تعداد از ما می دانیم که انواع مختلف صندل روفرشی در بازار مد کدام اند؟ آیا می دانیم کدام یک را بپوشیم؟ خانم های قد کوتاه یا قد بلند کدام نوع صندل را باید انتخاب کنند؟ افراد لاغر یا توپر باید از کدام نوع صندل استفاده کنند؟

شاید تصمیم برای انتخاب نوع مناسب صندل روفرشی گیج کننده باشد اما نگران نباشید ما برای کمک به شما در اینجا جدید ترین مدل های صندل روفرشی را آورده ایم . این پست برای همه شما خانم ها مانند یک راهنمای خرید صندل زنانه خواهد بود، ما اطمینان حاصل کرده ایم که آخرین صندل های مد را برای شما لیست کنیم.

 

جدیدترین صندل روفرشی زنانه 2020

مشاهده و خرید صندل زنانه

 

انواع مختلف جدیدترین صندل روفرشی زنانه ۲۰۲۰

در اینجا انواع صندل روفرشی مد جدید ۲۰۲۰ ذکر شده که می توانند ظاهر شما را جذاب تر کنند.

 

 1. صندل چوبی

این نوع جدیدترین صندل هایی هستند که از مدتی قبل محبوب شده اند. این صندل های سبک جدید از چوب ساخته شده اند که در واقع ماده ای بادوام و مقاوم، شبیه جین است. همچنین در برابر آب و گرد و غبار مقاوم هستند. مدلی که در سال ۲۰۲۰ وجود دارد ساده و بدون سگک است. آنها همچنین در طیف وسیعی از اندازه ها و مدل ها ارائه می شوند که به مدت طولانی دوام خواهند آورد.

 

جدیدترین صندل روفرشی زنانه 2020

 

 1. صندل های تاتامی

یکی دیگر از مورد علاقه ترین مجموعه صندل روفرشی زنانه صندل تاتامی است. این مدل حداکثر راحتی را دارد و پاشنه ای صاف دارد. آنها بیشتر سگک می خورند و به راحتی متناسب با اندازه های مختلف روی پاهای شما می نشینند. آنها عمدتا به رنگ قهوه ای هستند و به رنگ سیاه نیز وجود دارند.

 

 1. صندل های چرمی

صندل های چرمی گران هستند اما دوام آن ها بسیار طولانی است . آنها در مدل ها ، الگوها و اندازه های بسیار متنوعی ارائه می شوند. این نوع صندل جدید زنانه ، پاها را بسیار زیبا نشان می دهند . این مدل به دلیل چرم که راحتی پاشنه و انگشتان را فراهم می کند معروف شده است ، بعلاوه بسیار سبک هستند.

 

 1. صندل طنابی

صندل های طنابی یکی دیگر از صندل های شیک است که منحصر به فرد به نظر می رسد و با بندهای طنابی که در روی پا کشیده می شوند ، زیبا به نظر می آیند. پوشیدن آن راحت است اما یافتن آن در همه ی فروشگاه ها کمی نادر است. قسمت کف آن لاستیکی ندارد و بیشتر دست ساز است. قابل تنظیم برای سایز پا است و مدت زمان طولانی است که مورد استفاده قرار می گیرد.

 

جدیدترین صندل روفرشی زنانه 2020

 

 1. صندل های متالیک

صندل های متالیک بهترین نوع صندل ها هستند ، البته قیمت آن معمولاً زیاد است. شما می توانید طیف وسیعی از رنگ ها را در میان این صندل های شیک پیدا کنید که در انواع مختلفی از الگوها و اندازه ها وجود دارند. آنها به طور گسترده در فروشگاه های مختلف یافت می شوند و با سگک یا بدون آن عرضه می شوند. برخی از آنها صاف و برخی هم کمی پاشنه دارند.

 

 1. صندل های زنانه گوه ای

صندل های زنانه گوه ای معمولاً پاشنه بلند هستند و در ترکیب های سیاه وجود دارند. آنها معمولاً با روپوش کوتاه یا دامن کوتاه استفاده می شوند. قبل از اینکه بتوانید آنها را راحت بپوشید و راه بروید ، باید بدانید راه رفتن با آن ها دشوار است و به تمرین نیاز دارد.

 

 1. صندل های تخت

صندل های تخت رایج ترین و راحت ترین صندل روفرشی هستند. آن ها به راحتی در دسترس هستند و نسبتاً ارزان هستند. آن ها سگک دارند و با طیف وسیعی از رنگ ها ارائه می شوند، روی پاها زیبا به نظر می رسند و اندازه ها و الگوهای زیادی برای ارائه دارند.

 

جدیدترین صندل روفرشی زنانه 2020

 

 1. صندل های لاستیکی

این صندل های لاستیکی صندل های مد جدید هستند. استفاده از آنها راحت است و در برابر زمان مقاوم هستند. می توان آنها را به راحتی با آب تمیز کرد و در معرض آفتاب خشک کرد تا بو یا آلودگی آن را از بین ببرد. این نوع از صندل های زنانه برای استفاده طولانی مدت ایده آل است و برای تناسب بیشتر سگک راحتی دارد.

 

 1. صندل راحتی

این راحت ترین و زیبا ترین صندل ها هستند. دقیقا همانی است که ما روزانه در خانه خود می پوشیم. آنها در طیف گسترده ای از رنگ ها و الگوها موجود هستند. این صندل خنک نیز کاملاً راحت و مناسب برای پوشیدن روزانه است. این نوع صندل  به دو صورت تخت و پاشنه دار هست . علاوه بر این ، کاملا ارزان قیمت هستند و به راحتی می توان آنها را در فروشگاه های محلی یافت. آنها را از یک مارک خوب بخرید و مطمئناً دوام زیادی خواهند داشت.

 

 1. صندل مسطح

این صندل های دهه ۹۰ است که در حال حاضر دوباره به عنوان یک طرح صندل جدید به مد بازگشت کرده است. همه ما در دوران کودکی آنها را به مدت طولانی می پوشیدیم و به رخ می کشیدیم. صندل های تخت سبک های مختلفی دارند و به راحتی می توانید از بین گزینه های موجود انتخاب خود را انجام دهید. از همان اول این نوع صندل ها بسیار مورد توجه قرار می گرفتند.

 

 1. اسلایدها

اینکه اسلاید ها نوعی صندل راحتی هستند یا سبک خاص خودشان هستند ، در دنیای مد قابل بحث است ، اما هیچ تردیدی وجود ندارد که آنها نوعی صندل هستند. اسلایدها دارای یک بند هستند که به صورت افقی از بالای کفشی که مستقیماً در کف آن محکم شده است ، عبور می کند.

 

 1. صندل زنجیر

این نوع از صندل روفرشی در چند سال گذشته تجدید حیاتی را تجربه کرده است تا به یکی از محبوب ترین سبک های این لحظه تبدیل شود. صنعت های مد نیز اخیراً در تجدید حیات آن سهیم بوده اند. آنها اغلب با یک پاشنه بچه گربه کم می آیند. توصیه ما این است که آنها را با لباس های مدرن و آرام بپوشانید تا از صندل های پاشنه بچه گربه ای که مادربزرگ ها از آن استفاده می کردند فاصله بگیرید. یک جفت پررنگ نیز به خوبی با لباس کوکتیل برای شب بسیار شیک و جذاب است .

 

 1. قاطر ها

این صندل ها ظاهر بی دردسر را به شما می دهند ، بنابراین اگر فقط لازم است چیزی را به پا کنید ، بسیار عالی است. آنها با پاشنه تخت ، به عنوان کفش راحتی ارائه می شوند. قاطرهای زنانه به راحتی پوشیده می شوند و از زمان احیا خود از دهه ۹۰ ، بسیار مورد توجه هستند. آنها همه کاره هستند و می توانید یک جفت قاطر برای هر لباسی پیدا کنید و می توانید در تمام طول سال پوشیده شوند.

اصطلاح قاطرها به سبکی از کفش های زنان گفته می شود که بدون هیچ گونه کمر و محدودیتی در اطراف پاشنه پا وجود دارد. این صندل های جلو بسته در مجموعه ای از مواد از چرم گرفته تا مخمل ساخته می شوند.

 

 1. گلادیاتورها

صندل های گلادیاتور صندل های بند دار هستند که دارای یک کفه T در قسمت جلویی آن هستند و از هزاران سال پیش وجود داشته است. با الهام از رومیان باستان ساخته شده است ، آنها احساس خوبی در راحتی دارند و با لباس ماکسی برای وعده های غروب آفتاب به خوبی هماهنگ می شوند. همچنین آن ها با شلوارهای کوتاه یا دامن استفاده کرد که بسیار زیبا به نظر می رسند.

 

رنگ های صندل روفرشی زنانه ۲۰۲۰

ما دو روند اصلی رنگ را در این سال کشف کرده ایم. به نظر می رسد که رنگ های سفید یا روشن در مرکز قرار می گیرند. کفش های کاملاً سفید همیشه در ماه های تابستان پایین می آیند و سال ۲۰۲۰ نیز از این قاعده مستثنی نیست .در انتهای دیگر طیف ، رنگ های بزرگ و درخشان نیز بر بند ها تسلط یافته اند.

رنگ های سفید دیگر از مد افتاده است ، اما همچنین به عنوان ست هایی برای لباس های تک رنگ یا خاموش استفاده می شود، که این روندی است که هر ساله برای رنگ های از مد افتاده اتفاق می افتد ، اما اگر همچنان به رنگ علاقه خاصی دارید می توانید صندل های سفید رنگی که جلوی آن باز است را با رنگ لاک خود جذاب کنید.

 

جدیدترین صندل روفرشی زنانه 2020

 

جزئیات صندل روفرشی زنانه

جزئیات کفش و صندل امسال متنوع و جالب است. روندی که امسال غیرقابل قبول شده است ، بالا رفتن جوراب است. جوراب ها و صندل ها ست های اساسی بودند و اکنون همه جا استفاده می شوند حتی صندل های پاشنه بلند را می توان با برخی جوراب ها به سطح بعدی رساند و شما می توانید انتظار داشته باشید که این موارد را در تمام بهار و تابستان مشاهده کنید. در مورد جزئیات خاص صندل ، در مد ۲۰۲۰ شاهد تزئینات زیادی هستیم.

انواع صندل ها امسال از کشویی ها گرفته تا صندل های پوشیده نمایش خوبی داشته اند. تزئین امسال بار دیگر از محبوبیت بالایی برخوردار شده است و به خصوص در نوع قاطرها بسیار خوب به نظر می رسد.

 

جدیدترین صندل روفرشی زنانه 2020

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X