حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

خرید کتانی اورجینال زنانه

فهرست مطالب

خرید کتانی اورجینال زنانه

خرید کتانی اورجینال زنانه

بحث خرید کتانی برای تمام سنین و تمام اقشار همواره مورد توجه بوده است. هر فردی با توجه به سلیقه ای که دارد همواره سعی می کند تا یک محصول با کیفیت و جذاب را خریداری کرده و لذت ببرد. در همین رابطه نیز خرید کتانی زنانه برای خانم ها دارای حساسیت های بیشتری می باشد زیرا خانم ها همواره سعی می کنند تا به صورت ریز بینانه محصول انتخاب شده را بررسی نموده و سپس اقدام به خرید کنند. یکی از موارد مهمی هم که خانم ها به آن اهمیت می دهند کیفیت بالای محصول و اورجینال بودن آن است.

همین دلیل هم باعث شده تا خرید کتانی اورجینال زنانه توسط خانم ها بسیار رایج شده و خیلی از فروشگاه ها اقدام به عرضه کتانی های اورجینال کنند. با توجه به این نکات در این مقاله سعی خواهیم کرد تا به صورت کامل شما را با شیوه های انتخاب و خرید کتانی اورجینال زنانه آشنا نموده و راهنمایی کاملی را در اختیار شما قرار دهیم…

اولین بحث در خرید کتانی اورجینال زنانه ، بحث کیفیت و کارایی یک محصول است که قطعا نکته ای حساس به شمار می رود. همین امر باعث شده تا خانم ها معمولا در هنگام خرید یک کتانی را از تمام زوایا مورد بررسی قرار داده و سعی کنند تا به جزئی ترین موارد کیفی هم دقت کنند. در همین رابطه نیز قصد داریم تا بحث کیفیت کتانی های زنانه و نکات اصلی آن را در ادامه مورد بررسی قرار دهیم.

کتانی اورجینال طبی زنانه

یکی از مهم ترین نکاتی که خانم ها به آن توجه ویژه ای می کنند و قطعا نکته ای بسیار مهم هم به شمار می رود ، بحث طبی بودن یک کتانی و با دوام بودن آن است. این عامل باعث می شود تا خانم ها بتوانند با اطمینان خاطر بیشتری اقدام به خرید یک کتانی بکنند. در همین راستا باید عنوان کنیم که یک کتانی طبی معمولا به گونه ای طراحی می شود که در هنگام راه رفتن پاهای شما در بهترین حالت ممکن در داخل آن قرار بگیرد.

هم چنین این عامل باعث می شود تا فشار وارد شده به قسمت پاها بیشتر به زمین منتقل شود که قطعا نکته ای مهم خواهد بود. هم چنین یک کتانی  زنانه طبی اورجینال معمولا وزن بسیار کمی هم داراست که قطعا در این باره بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد.

کتانی اورجینال زنانه سبک وزن

وزن سبک یک کتانی یکی دیگر از موارد بسیار مهمی است که به آن هم توجه ویژه ای می شود. در واقع باید عنوان کنیم که هر چه یک کتانی دارای وزن کمتری باشد شما در داخل آن راحت تر خواهید بود. معمولا کتانی های اورجینال این نکته را حائز اهمیت قرار می دهند و با کمترین مقدار وزن ممکن سعی در تولید محصولات خود می کنند. هم چنین سبک وزن بودن یک کتانی باعث می شود تا پاهای شما در راه رفتن های طولانی مدت نیز خسته نشود و بتوانید به طور مداوم از کتانی خود استفاده کنید.

کتانی اورجینال زنانه جذاب

در خرید کتانی اورجینال زنانه به بحث های ظاهری محصول و جذاب بودن آن هم توجه ویژه ای می شود زیرا با توجه به نگاه دقیق و توجه ویژه خانم ها به این مبحث ، کمپانی های تولید کننده کتانی این نکته را بسیار مهم دانسته و در تولیدات خود آن را رعایت می کنند. این بحث ظاهری و جذاب بودن یک کتانی البته با توجه به برند انتخابی کتانی بسیار متفاوت خواهد بود.

در واقع شما باید به این نکته توجه کنید که معمولا برند هایی همچون نایک ، پوما و آدیداس سعی می کنند تا طراحی های جذاب تری را به بازار عرضه کنند که این عامل هم باعث فروش بالای کتانی این برند ها شده است. برای مثال در سال های اخیر کتانی های بلک لایت و یا چند رنگ که از نوع لمه طراحی و تولید شده اند در بازار روز دنیا در بین بانوان بسیار محبوب و پر طرفدار گردیده اند. هم چنین استفاده از مدل های جدیدی همچون کتانی های هولوگرام دار و یا دارا بودن طرح های گل و … نیز در کتانی های زنانه بسیار رایج شده است.

خرید کتانی اورجینال زنانه

خرید کتانی اورجینال زنانه

کتانی اورجینال زنانه قابل شست و شو

از دیگر نکاتی که خیلی از کتانی های زنانه دارای آن هستند و خصوصا این مورد را می توان در کتانی های اورجینال مشاهده کرد ، بحث دارا بودن قابلیت شست و شو در این محصولات می باشد. شاید در وهله اول به نظر بیاید که این مورد خیلی اساسی و مهم نیست اما در واقع باید توجه ویژه ای به این امر داشته باشید. کتانی هایی که معمولا دارای رنگ های روشن هستند بیشتر در معرض کثیف شدن قرار دارند و همین عامل نیز باعث گشته تا شما در صورتی که امکان تمیز کردن و شست و شوی آن را در اختیار نداشته باشید ، از کتانی زده شده و آن را کنار بگذارید.

به همین دلیل نیز کتانی های اورجینال معمولا این قابلیت را برای محصول خود در نظر می گیرند که بتوانید به راحتی کتانی را با رعایت یک سری نکات شست و شو داده و مجدد از آن استفاده کنید. البته باید به این مسئله اشاره کنیم که شست و شوی کتانی ها هم به دو دسته تقسیم می شود که یک سری افراد قصد دارند آن را به صورت دستی شسته و یا عده ای دیگر آن را به وسیله قرار دادن در ماشین لباسشویی شست و شو می دهند که در هر دو صورت معمولا دمای آب و شرایط کلی به صورت ریز در داخل کتانی حک شده است که باید آن ها را رعایت کنید.

کتانی اورجینال زنانه دارای دوخت

معمولا کتانی زنانه و محصولات اورجینال همواره دارای دوخت داخلی و یا حتی گاها دارای دوخت خارجی می باشند. اگر بخواهیم در این مورد بیشتر صحبت کنیم باید عنوان کرد که دوخت نقاط داخلی یک کتانی و در واقع دوخت بدنه به بخش کفی کفش از داخل باعث می شود تا استحکام محصول بیشتر شده و به راحتی از نواحی داخلی باز نشود. این نکته خصوصا در مورد کتانی هایی که استفاده های ورزشی از آن ها می شود و یا کتانی هایی که هر روز قصد استفاده از آن را دارید بیشتر به چشم خواهد آمد.

هم چنین بهره مندی از دوخت نواحی بیرونی کفش هم یکی دیگر از موارد مهمی است که یک سری کتانی ها آن را دارا هستند. البته بیشتر کمپانی های تولید کننده کتانی اورجینال به دلیل حفظ زیبایی کتانی و عدم از دست دادن جذابیت محصول سعی می کنند تا دوخت را از نواحی داخلی انجام دهند و رویه بیرونی محصول هیچگونه دوختی نداشته باشد که این نکته هم یکی دیگر از نکات مهم در خصوص یک کتانی اورجینال و تفاوت آن با کتانی های غیر اورجینال به شمار می رود.

اصلی ترین مسائل در خصوص کتانی های زنانه و یک کتانی اورجینال را در بخش های قبل اشاره کردیم. حال باید به این مسئله اشاره کنیم که چگونه می توان یک کتانی اورجینال را از یک محصول تقلبی و یا به اصطلاح فیک تشخیص داد؟ در پاسخ به این سوال نیز قبل از هر چیز بهتر است یک سری موارد را در نظر بگیرید.

خرید کتانی اورجینال زنانه

لوگو برند تولید کننده

اولین نکته ای که باید در خصوص یک کتانی اورجینال در نظر بگیرید بحث نوع لوگو و چگونگی قرار گیری آن بر روی کتانی می باشد. در واقع می توان این عامل را مهم ترین نکته ای در نظر گرفت که از نظر ظاهری می توان یک محصول اورجینال را با تقلبی تشخصی داد. برای مثال شما با در نظر گرفتن لوگو برندهای معروفی همچون آدیداس ، نایک ، ریباک و …. می توانید مشاهده کنید که به چه شکل و در چه مکانی از کتانی این لوگو ها حک شده اند.

حال نمونه های تقلبی این محصولات سعی می کنند تا با تغییر شکل ظاهری و یا نام لوگو و یا تغییرات کوچکی در این طراحی سبب شوند تا شما یک محصول تقلبی را خریداری کنید پس پیشنهاد می کنیم حتما به لوگو نقش بسته بر روی کتانی توجه نمایید.

شماره سریال کتانی اورجینال

کتانی های اورجینالی که به ایران می آیند معمولا در بخش زیر زبانه دارای یک عدد شماره سریال هستند. این عامل باعث می شود تا افرادی که قصد دارند از بابت اورجینال بودن محصول انتخابی خود اطمینان حاصل کنند ، با مراجعه به سایت تولید کننده کتانی و وارد کردن این سریال در سایت از صحت اورجینال بودن محصول خریداری شده اطمینان کسب کنند. البته این عامل در یک سری از برند ها وجود ندارد اما در صورت وجود داشتن یکی از موارد خوب جهت اصل بودن کتانی به شمار می رود.

جعبه کتانی اورجینال

نکته دیگری که قطعا برای شما جالب خواهد بود و یکی از راه های تشخصی یک کتانی اورجینال از فیک به شمار می رود ، از طریق جعبه محصول است. در واقع شاید در وهله اول با شنیدن این جمله تعجب کنید اما معمولا کارخانه های معتبر تولید کننده کتانی محصولات خود را در مرغوب ترین نوع جعبه و بسته بندی قرار می دهند و بر روی آن نیز ویژگی های کتانی به بهترین شکل ممکن با هولوگرام نقش می بندد.

این عامل در مقایسه با کتانی های فیک بسیار مشخص می باشد به گونه ای که شما می توانید به راحتی جعبه این محصولات تقلبی را با توجه به کیفیت بسته بندی از نوع اورجینال تشخیص دهید.

شکل ظاهری کتانی اورجینال

نکته مهم دیگری که در مقایسه بین دو محصول فیک و اورجینال مشخص می باشد ، بحث شکل ظاهری نقاط مختلف کتانی است. در واقع زمانی که شما یک محصول اورجینال را در سایت رسمی شرکت مشاهده می کنید و سپس قصد خرید دارید ، بهتر است با دقت به تصاویر و ویدیو های ارائه شده در سایت رسمی کمپانی توجه کنید. پس از آن نیز زمانی که قصد خرید محصول خود را دارید بهتر است با توجه به مشاهدات قبلی خود خرید را انجام دهید.

کارخانه های تولید کننده محصولات های کپی و یا نمونه های فیک همواره سعی می کنند تا محصول را تا حد امکان شبیه به نمونه اورجینال تولید کنند اما در خیلی از مواقع یک سری تغییرات جزئی سبب تشخیص محصول خواهد شد. برای مثال ممکن است چند رنگ بودن بخش زیره و یا رنگ های استفاده شده در قسمت رویه کتانی مقداری با نمونه فیک متفاوت باشد که همین امر باعث می شود تا به راحتی بتوانید این دو مدل را از هم تشخیص دهید.

خرید کتانی اورجینال زنانه

وزن و قیمت کتانی اورجینال

در انتخاب یک کتانی اورجینال همواره دو معیار مهم و اساسی هم وجود دارد. یکی از این معیار ها وزن کتانی بوده و معیار بعدی قیمت آن محصول است. در واقع کمپانی های تولید کننده کتانی اورجینال همواره سعی می کنند تا علاوه بر کیفیت فوق العاده محصولات خود ، کم ترین وزن ممکن را هم برای محصول در نظر بگیرند. این عامل در مقایسه با نمونه های فیک و با در دست گرفتن هر دو مدل کاملا مشخص خواهد بود.

بحث بعدی هم قیمت دو محصول است.معمولا کتانی های اورجینال با توجه به تکنولوژی های استفاده شده در این محصولات و همین طور با در نظر گرفتن جنس زیره ، رویه و سایر بخش های کتانی ، معمولا از قیمت بالاتری نسبت به کتانی های فیک برخوردار هستند. این تفاوت قیمت نیز کاملا مشهود می باشد که در هنگام خرید اختلاف زیادی را بین دو محصول ایجاد می کند. حال با توجه به این نکته اگر شما یک کتانی ارزان قیمت را با نام اورجینال خواستید خریداری کنید ، حتما به نکات گفته شده در بخش های قبلی توجه نمایید.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم تا به صورت کامل به بررسی ویژگی های یک کتانی اورجینال و امکاناتی که محصول باید دارا باشد تا نیاز یک مشتری را از بابت یک کتانی خوب و ایده آل برطرف سازد بررسی کردیم. در بخش های بعدی هم سعی کردیم تا به صورت کامل به یک سری از مهم ترین تفاوت های یک کتانی اورجینال و فیک بپردازیم. حال با توجه به این نکات پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید یک کتانی را دارید با دقت کامل این انتخاب را انجام دهید.

فروشگاه اینترنتی کفش و کتانی جوان مد نیز همواره سعی کرده در این راه یک راهنمایی کامل را در اختیار مشتریان قرار دهد و با توجه به عکس برداری اختصاصی و همین طور ساخت ویدیو های تخصصی محصولات ، کتانی های اورجینال را با خیال راحت به دست مشتریان خود با کمترین قیمت ممکن برساند که پیشنهاد می کنیم قبل از خرید کتانی های اورجینال زنانه حتما به فروشگاه جوان مد سر بزنید.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X