حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

دمپایی روفرشی دخترانه

فهرست مطالب

صندل دخترانه طرح گل رز کد 20019

دمپایی روفرشی دخترانه

دمپایی روفرشی دخترانه کفشی سبک و رنگارنگ است، که هم در خانه و هم در فضای باز می توان آن را پوشید. فضای داخلی دمپایی روفرشی دخترانه بسیار راحت است زیرا از مواد نرم ساخته شده است. دختران می توانند پس از یک روز طولانی راه رفتن با کفش های پاشنه دار یا بعد از فعالیت های روزانه، کمی به پا های خود استراحت بدهند.

استفاده مرتب از صندل های پاشنه دار می تواند به پاهای شما آسیب برساند. آن ها نه تنها ناراحت کننده هستند بلکه می توانند منجر به مشکلات کمر نیز شوند. به همین دلیل است که این روزها دمپایی و صندل زنانه مد شده است. دمپایی های سبک وزن برای دختران دارای کفی لاستیکی بادوام است.

انواع دمپایی روفرشی دخترانه

هنگامی که به دنبال دمپایی روفرشی دخترانه هستید، می توانید جدیدترین دمپایی های دخترانه را بررسی کنید. اگرچه دمپایی قبلاً برای استفاده در فضای داخلی خانه طراحی شده است، محبوبیت بسیار زیاد آن ها، طراحان کفش را مجبور به ایجاد دمپایی شیک برای دختران برای استفاده در فضای باز نیز کرد. مدل ها مختلف دمپایی روفرشی دخترانه همیشه آنان که دنبال مد هستند را به خود جذب کرده است.

 

دمپایی روفرشی دخترانه

مشاهده و خرید انواع دمپایی روفرشی زنانه

دمپایی روفرشی یکی از ضروریات روزهایی است که در خانه می مانید. دمپایی ها فقط مخصوص روزهای سرد زمستان نیست، زیرا دمپایی مناسب برای بهار، تابستان و پاییز نیز وجود دارد. دمپایی انواع مختلفی از مواد و سبک­ها را در اختیار شما قرار می دهد، بنابراین یافتن جفتی که مناسب شما باشد آسان است. در اینجا انواع مختلفی از دمپایی دروفرشی برای مجموعه شما در نظر گرفته شده است.

 1. دمپایی انگشتی

دمپایی انگشتی یک دمپایی دخترانه معمولی است که می توان آن را با لباس خواب پوشید، اما پوشیدن آن با ساق، شلوار راحتی و حتی شلوار جین زنانه نیز بسیار عالی است. شما می توانید دمپایی انگشتی را در هر زمان راحت بپوشید. آنها با موادی مانند چرم، جیر و پلاستیک همراه با مواد آستر مانند خز مصنوعی عرضه می شوند. دمپایی انگشتی با رنگ های شاد و چاپ وجود دارد که به لباس شما جلوه زیبا می بخشد.

اگر به دنبال یک دمپایی هستید که بتوانید تمام سال آن را بپوشید، یک جفت از این دمپایی با رنگ خنثی مانند سیاه، برنزه یا خاکستری یک انتخاب همه کاره است که تقریباً برای هر چیزی مناسب است.

 1. دمپایی خز دار

این نوع دمپایی دارای استپگیر در کف است تا از لیز خوردن در کف های لیز جلوگیری کند. در این نوع دمپایی پوسته دار یا آستر را برای گرمای عالی که می دهند در زمستان انتخاب کنید. سبک های مختلفی وجود دارد که می توانید از آن ها انتخاب کنید، از دمپایی های مجلسی گرفته تا آنهایی که تم تعطیلات دارند.

برای یک کفش راحت که برای راه رفتن در خانه عالی است، از دمپایی های بند دار با همراه لباس راحتی استفاده کنید. ختی می توانید آن ها را با هر لباسی بپوشید. نکته جالب در مورد این نوع دمپایی روفرشی این است که آن ها به اندازه ای شیک هستند که می توانید در تمام روز بپوشید، حتی اگر مهمان داشته باشید.

 

دمپایی روفرشی دخترانه

 

 1. دمپایی بوتی

دمپایی طرح بوت سبک دیگری از دمپایی است که برای پوشیدن در خانه بسیار مناسب است. این نوع دمپایی تا مچ پا را پوشش می دهد، بنابراین پاهای شما گرم می ماند. اگر کفپوش های لغز دارید، یک دمپایی بوت را در نظر بگیرید. این دمپایی­ها ظاهری شبیه چکمه مچ پا دارند، بنابراین می توانید آن ها را با همه چیز از شلوار یوگا گرفته تا شلوار جین بپوشید.

دمپایی بوتی با روکش های خز مصنوعی مخلوط برای لمس نرمی وجود دارد. آن ها در رنگ­های مختلف از خنثی های سرد تا رنگ های گرم نگین دار ارائه می شوند.

 1. دمپایی جلو بسته

پاهای خود را با یک دمپایی جلو بسته استراحت دهید، که یک سبک عالی برای پوشیدن در خانه یا حتی بیرون است. برخی از دمپایی های جلو بسته دارای زیره های لاستیکی چسبنده هستند، بنابراین می توانید برای بررسی زمان کوتاهی برای بیرون رفتن از خاته مثلا در بالکن به راحتی از آنها استفاده کنید. آن ها در سبک های مختلفی ارائه می شوند، از جمله آنهایی که دارای بالاتنه بافته شده برای یک ظاهر طبق مد هستند.

دمپایی های جلو بسته را می توانید در زمستان با یقه های یقه اسکی و شلوار جین ست کنید تا ظاهری معمولی و در عین حال شیک داشته باشد. البته می توانید برای راحتی بیشتر آن ها را با لباس خواب بپوشید که برای یک روز تنبل در خانه عالی است. دمپایی جلو بسته در رنگ های مختلفی وجود دارد، از خنثی که با همه چیز عالی به نظر می رسد تا پاستل و رنگ های زنده وجود دارند.

 1. دمپایی جورابی

این گزینه کاملا دمپایی نیست، و کاملاً جوراب نیست. می توان گفت که یک جوراب دمپایی است. این گزینه دارای بهترین ویژگی های دمپایی به همراه جوراب است، از جمله کف مناسب، کشدار و در عین حال کشش مقاوم است. جوراب های دمپایی ضخیم تر و گرمتر از جوراب های معمولی هستند، بنابراین انتخاب آن ها برای پوشیدن در خانه در هنگام سرد بودن انتخاب خوبی است. آن ها در مجموعه ای از سبک ها، از جمله روکش های تزئینی وجود دارد.

بهترین دمپایی روفرشی دخترانه

بهترین دمپایی روفرشی دخترانه که یک دختر می تواند بخرد باید راحت باشد. شما می توانید انواع مختلفی از سبک ها مانند دمپایی روفرشی از پشم گوسفند، پشم، جیر، چرم، پلاستیک، چوبی، دمپایی لحافی دخترانه و غیره را انتخاب کنید. اگر می خواهید همیشه طبق مد باشید، به یاد داشته باشید قبل از خرید جدیدترین دمپایی  دخترانه را در سایت های مد بررسی کنید.

 

دمپایی روفرشی دخترانه

 

خرید دمپایی روفرشی دخترانه

سعی کنید آن ها را با لباس های خود هماهنگ کنید تا خیره کننده به نظر برسد. نکات زیر در زمینه مد هنگام خرید دمپایی روفرشی دخترانه جدید به شما کمک می کند.

نکته اول: دمپایی های پشمی برای ماه های زمستان که در خانه در حال استراحت هستید ایده آل هستند. آنها جدا از اینکه گرم و دنج هستند، از پاهای شما مراقبت خوبی می کنند. آن ها را با یک لباس شب گلی ست کنید تا زیبا به نظر برسند.

نکته دوم: هنگامی که به مهمانی تولد یک دوست می روید، می توانید دمپایی هایی که پولک دوزی دارند را انتخاب کنید. دمپایی های شیک باعث جذابیت بسیار زیبایی در پاهای شما می شود. آن ها را با تاپ کراپ و مینی دامن بپوشید تا جذاب تر شوید.

نکته سوم: مدل شطرنجی مرسوم، مد روز و شیک است. می توانید در تعطیلات تابستانی آن ها را با لباس ساحلی بپوشید تا بی نقص به نظر برسند.

نکته چهارم: برای پوشیدن منظم، می توانید دمپایی های روفرشی گوه ای قهوه ای را انتخاب کنید. آن ها پاشنه­های دو سانتی بلندی دارند و یک بند V متقاطع شیک دارند. آن ها را با یک تاپ مشکی و شلوار چین سفید بپوشید تا ظاهری جذابی داشته باشید. می توانید این دمپایی روفرشی دخترانه به رنگ صورتی را با تی شرت و شلوارک مورد علاقه خود بپوشید تا مانند افسانه ها به نظر برسید.

نکته پنچم: هنگامی که برای مدت کوتاهی به بالکن یا بیرون می روید، می توانید یک دمپایی تخت سیاه و سفید راحت برای دختران انتخاب کنید. آنها را با یک تی شرت و یک شلوار جین بپوشید تا جلوه ای زیبا در فضای بیرونی به شما بدهد.

 

دمپایی روفرشی دخترانه

 

نکات مهم در خرید دمپایی روفرشی دخترانه

دمپایی روفرشی تفاوتی زیادی با کفش ندارد و انتخاب یک کفش مناسب برای خود نیاز به یک استراتژی مشخص دارد. چند نکته که باید در خرید دمپایی روفرشی دخترانه به خاطر داشته باشید به شرح زیر است:

 • پشتیبانی از پاشنه خوب برای پوشیدن تمام روز.
 • یک میان میله ضربه گیر.
 • پشتیبانی خوب از قوس.
 • کفی نرم.
 • جنس مناسب.

تمیز کردن دمپایی روفرشی دخترانه

بسته به ترکیب جنس دمپایی دخترانه، می توانید روش تمیزکاری مناسب را همانطور که در زیر ذکر شده است اعمال کنید:

 • دمپایی های نخی را می توانید در ماشین لباسشویی و در آب گرم بشویید.
 • دمپایی های شیک برای دختران با تزئینات را می توان با یک پارچه تمیز و مرطوب تمیز کرد. روش دیگر، شما می توانید از یک پنبه آغشته به استون برای تمیز کردن لکه های سخت استفاده کنید.
 • دمپایی های خزدار دخترانه را می توان با شامپوی نرم بچه برای حفظ نرمی خز شستشو داد.
 • دمپایی دخترانه ساخته شده از پلاستیک را می توان بدون نگرانی با آب و مواد شوینده شستشو داد.

 

دمپایی روفرشی دخترانه

 

روفرشی های دخترانه در طراحی های عالی و چشم نواز موجود است. دمپایی های روفرشی دخترانه بهترین کفش تابستانی است که باید در کمد لباس دختر ها وجود داشته باشید. دمپایی های تخت طرح بسته و دخترانه دارای محافظی است که از سر خوردن پاها جلوگیری می کند.

برای شیک پوش شدن دیگر نیازی به پوشیدن صدل های دخترانه پاشنه دار نیست. بهترین دمپایی روفرشی دخترانه را می توانید در فروشگاه ما پیدا کنید. این روفرشی­ها از بهترین مواد ساخته شده اند و با تزئینات عالی طراحی شده اند. دمپایی دخترانه شیک به شما امکان می دهد راحتتر در اطراف قدم بزنید.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X