حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای خرید کفش زمستانی

فهرست مطالب

راهنمای خرید کفش زمستانی

راهنمای خرید کفش زمستانی

هنگامی که هوا شروع به چرخیدن می کند و زمستان از راه می رسد، خرید کفش زمستانی یک کار مهم است. اما از آنجا که کفش های زمستانی به انواع  شکل، رنگ و اندازه  در بازار موجود هستند،  انتخاب و خرید مقداری سخت و گیج کننده می شود.

 درجه بندی دما برای خرید کفش زمستانی مشابه سیستم های درجه بندی درجه حرارت برای کیسه های خواب است که بیشتر به عنوان یک راهنما  استفاده می شود. هنگام خرید چکمه های زمستانی، اگر می خواهید بین چندین مدل انتخاب کنید، درجه بندی درجه حرارت مقایسه خوبی است، مانند کیسه های خواب، چکمه های مختلف برای افراد مختلف و برای فعالیت های مختلف برای تعدادی از عوامل از جمله سلامتی، فعالیت، محیط و حتی به سادگی انتخاب جوراب شما مناسب خواهد بود.

به عنوان نقطه شروع، به این فکر کنید که دوست دارید کفش های زمستانی خود را کجا بپوشید. اگر برای مقاومت در برابر سختی های پیاده روی در برف به آنها نیاز دارید، چکمه های برفی محکم متناسب با این طرح است. برای پوشیدن روزمره و فعالیت های سبک تر، چکمه های چلسی می توانند کارایی بیشتری داشته باشند.جامع 

آیا به دنبال چیزی شیک تر هستید که فقط در سطح شهر بپوشید یا به دنبال چیزی هستید که هنگام چرخیدن در اطراف جنگل روی برف بپوشید؟ اگر یک جفت چکمه زمستانی برای فعالیت هایی انتخاب می کنید که ممکن است پاهایتان زیاد عرق کند، اطمینان حاصل کنید که جوراب زمستانی مناسبی را برای پوشیدن با آن انتخاب کرده اید.

در این مقاله همه مواردی را که باید درباره نحوه خرید کفش گرم زمستانی و برفی مناسب بدانید اطلاعات بیشتری دریافت خواهید کرد. با ما همراه باشید.

راهنمای خرید کفش زمستانی

 برای خرید کفش زمستانی چهار قانون طلایی

  • در موقع خرید، کفش های زمستانی جدیدتان را با جورابهایی که می خواهید بپوشید امتحان کنید، زیرا این امر می تواند بر تناسب بدن تأثیر بگذارد. اگر چکمه های خود را با جوراب های ضخیم تری بپوشید در حالی که معمولاً جوراب های نازک تری می پوشید، ممکن است احساس کنید که چکمه هایتان کمی گشاد هستند.
  • ترجیحا خرید کفش زمستانی  را به بعد از ظهر موکول کنید، چون زمانی است که احتمالاً پاهای شما در بزرگترین حالت خود قرار دارند، زیرا در طول روز متورم می شوند به این معنی که شما می توانید اندازه مناسب را بدست آورید.
  • اطمینان حاصل کنید که هر دو کفش را امتحان می کنید، طبیعی است که اندازه پا کمی متفاوت باشد بنابراین باید مطمئن شوید که در هر دو پا راحت است.

در مغازه (یا اگر در خانه سعی می کنید در اتاق نشیمن خود) قدم بزنید تا اطمینان حاصل کنید که کفش های شما  واقعا راحت  و متناسب پایتان هستند.

هنگام خرید کفش زمستانی به دنبال چه چیزی باید بود؟

گرما

ما بیشتر گرمای بدن خود را از طریق سر، دست و پا از دست می دهیم  بنابراین خرید یک جفت کفش  زمستانی که پاهای شما را گرم نگه می دارد به شما کمک می کند تا از برودت زمستان جلوگیری کنید. آسترهای سنتی مانند شیرلینگ برای گرم و دنج نگه داشتن پاهای شما بسیار مناسب هستند. از جایگزین های مصنوعی اغلب برای ایجاد عایق سبک اما به همان اندازه موثر، در طراحی های بیشتر آگاهانه استفاده می شود. قبل از خرید چکمه های زمستانی، جنس کفش را حتما بررسی کنید.

آسایش

اگرچه دنبال کردن جدیدترین مدل ها  ممکن است تمرکز اصلی شما باشد، اما بهتر است اولویت را بر راحتی و تناسب اندام بگذارید. مبارزه در کفش هایی که به سختی می توانید در آن راه بروید به هر حال ظاهری مد روز نیست. به چگونگی قرار گرفتن چکمه های زمستانی فکر کنید: آنها باید از مچ پا حمایت کرده و به انگشتان پا اجازه  تکان  خوردن بدهند. همچنین اگر می خواهید برای گرما و راحتی بیشتر آنها را با جوراب های ضخیم بپوشید قابل تأمل است؛ در این صورت خرید یک سایز بزرگ ایده خوبی به نظر می رسد.

 

ضدآب

همه کفش های زمستانی ضد آب نیستند. با این حال کارهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که آن کفش هایی که مد نظرتان هستند در روزهای برفی و مرطوب کار خود را درست انجام می دهند یا نه؟!   کفشچرم، به ویژه هنگامی که با اسپری مخصوص خود تغذیه می شود، می تواند محافظت بالا،  دوام و زیبایی کلاسیک را که از فصلی به فصل دیگر ادامه  دهد ، فراهم کند. همچنین گزینه های مصنوعی بسیاری در بازار وجود دارد که با قیمت مناسب تری متناسب با این طرح هستند.

زیره های پلاستیکی برای جلوگیری از باران و برف ایده آل هستند اما چسبندگی را نیز بررسی کنید. برجستگی ها و شکاف ها باعث ایجاد کشش می شوند تا مطمئن شوید می توانید روی مسیرهای لغزنده و جاده ها روی پای خود بمانید.

راهنمای خرید کفش زمستانی

بررسی چفت و بست کفش

چفت و بست های مختلف بر نحوه تناسب کفش های زمستانی شما تأثیر می گذارد. اگر جدی باشید که در همه شرایط آب و هوایی پیاده روی کنید، بندهای کفش به شکل پای شما تنظیم می شوند. اگرچه بسیاری از چکمه های زمستانی برای پوشیدن و درآوردن سریع و آسان دارای زیپ هستند. چندین بار آنها را بالا و پایین کنید تا بدانید که زیپ ها صاف، قابل اعتماد و ایمن هستند. چکمه های کششی برای پوشیدن و برخاستن راحت ترند. به پانل های الاستیک در کناره ها توجه کنید.

شما در حال خواندن مقاله راهنمای خرید کفش زمستانی هستید ، درادامه این راه همراه ما باشید …!

چکمه های قابل تنفس

تنفس یکی دیگر از فاکتورهای مهم هنگام خرید چکمه های زمستانی است. اگر پاهایتان عرق می کنند و اگر آن رطوبت جایی برای فرار نداشته باشد، شما می مانید و پاهایی که خیلی سرد می شوند، در برخی از محیط ها، انتخاب مناسب جوراب می تواند شما را از یخ زدگی نجات دهد.

بیشتر چکمه ها با ترکیبی از مواد اعم از چرمی، نایلونی یا GORE-TEX ساخته می شوند و مواد مختلف دارای ویژگی های مختلف هستند.

چکمه های GORE-TEX به ویژگی های ضد آب و تنفس معروف هستند که آنها را به یک انتخاب خوب  و برتر در سراسر جهان تبدیل می کند.

رویه نایلونی به طور کلی تنفس بیشتری دارند اما ممکن است آنقدر ضد آب نباشند و به پوشش ضد آب نیاز داشته باشند.

عکس این برای چکمه های تمام چرم صادق است. آنها ضد آب هستند اما به اندازه ای قابل تنفس نیستند.

برای کسانی که پاهایی مستعد تعریق دارند، چکمه زمستانی GORE-TEX با قابلیت تنفس کافی به شما کمک می کند تا در طول فعالیت خود راحت و خشک بمانید. انتخاب جوراب شما نیز یک چرخش بزرگ در محیط داخل چکمه زمستانی شما خواهد داشت.

 

قد

علاوه بر گرما، کفش زمستانی برای جلوگیری از برف و یخ طراحی شده است. در مورد قد که بر زراحی تاثیر می گذارد، چکمه های تا زانو در چند سال اخیر بسیار محبوب بوده اند، اما اکنون سبک کوتاهتر مد است. با این وجود هنوز ترکیبی از هر دو وجود دارد.

راهنمای خرید کفش زمستانی

 

بهترین چکمه های زمستانی

برخی از چکمه های زمستانی دارای انبوهی از مزایای عملی هستند، در حالی که دیگران تمرکز بیشتری بر سبک و مدل  دارند، بنابراین در خرید کفش گرم تمامی جوانب را بررسی کنید.

  • کفش های چرمی، که در عین جلوه‌ای لوکس دارند، ضد آب  نیز هستند.
  • دوخت ظریف یا یک ظاهر طراحی شده بر روی آن، به چکمه ها شخصیت بیشتری می بخشد
  • کفش هایی با رنگ های تیره به طور بالقوه برای کار نیز رسمی هستند.
  • آسترهای ضد رطوبت، بهترین استفاده را از آخرین فن آوری بوت می کنید.
  • زیره های لاستیکی آج دار، چکمه ها را ظریف تر و زیباتر می کند.
  • چکمه های چلسی کشیده، سبک کلاسیک که پوشیدن و درآوردن آن سریع و آسان انجام می شود و ظاهری راحت تر ارائه می دهد.
  • چکمه های توری تاپ تاکسی، این ها می توانند ظاهری ناهموار و ورزشی داشته باشند.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X