حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای خرید کفش نایک

فهرست مطالب

راهنمای خرید کفش نایک

راهنمای خرید کفش نایک

وقتی صحبت از کفش های درجه یک می شود ، کفش نایک یکی از برترین شرکت های امروزی است. کفش ­های اسپرت این برند با بهترین پشتیبانی و فناوری بالشتک ارائه می شوند. این شرکت سبک های ورزشی را با آخرین تغییرات تولید می کند. ورزشکاران ، علاقه مندان به مد و افراد مشهور ، همه کفش نایک را به خاطر ویژگی های خوب آن ترجیح می دهند. اما ، کلاهبرداران در همه جا حضور دارند ، و ممکن است در خرید کفش نایک با یکی از آن ها روبه رو شوید. در اینجا چند نکته برای تشخیص اصل بودن کفش نایک آورده شده است.

تشخیص کفش نایک اصل از تقلبی

 1. مقایسه قیمت

یک علامت قابل مشاهده این است که یک جفت کفش نایک با برچسب باور نکردنی کم قیمت مشخص شود. محصول نایک با قیمت کاملاً مضحک ، یک محصول معتبر نیست. همیشه ، یافتن کفش های ارزان قیمت نایک غیر ممکن نیست اما قیمت تخفیف خورده نباید به اندازه پنجاه درصد کاهش یابد. برای تخفیف هم به فروشگاه دیگری به غیر از Nike اصلی اعتماد نکنید.

 1. جعبه را بازرسی کنید

کفش های نایک داخل جعبه هایی با برچسب مناسب می آیند. رنگ و چاپ بسته ها بسته به نوع کفش شما خریداری می شود. رایج ترین رنگ ها قهوه ای ، نارنجی و قرمز است.

 1. سبک ها

شما باید به وب سایت رسمی نایک مراجعه کرده و محصولات به نمایش درآمده را کشف کنید. اطمینان حاصل کنید که در حال بررسی ترکیب های رنگی موجود برای محصول مورد نظر خود هستید. رنگ های موجود در کفش های تقلبی تفاوت زیادی با مدل اصلی خواهد داشت.

 

راهنمای خرید کفش نایک

 

 1. بالاترین قسمتها رو بررسی کنید

کفش های تقلبی نایک به اندازه کفش نایک اصلی احساس خوبی نخواهند داشت. قسمت بالای کفش های تقلبی سفت خواهد بود. کفش های اصلی نایک از آن سختی برخوردار نیستند و کفش به اندازه خود هوا سبک خواهد بود. مراقب همپوشانی رنگها و دوختهای ناهموار هم باشید.

 1. زبان موجود روی محصول

زبان کفش باید نام شرکت و نام محصول را نیز نشان دهد. شما باید جزئیات اندازه ، کشور سازنده و SKU را در پایه زبان ببینید.

 1. وزن کفش

همانطور که قبلا ذکر شد ، کفش های معتبر نایک سبکتر از کفش های تقلبی خواهند بود. از این گذشته ، تهیه کپی دقیق از کفش های اصل نایک با مواد اولیه پایین کار آسانی نیست.

 1. میانه کفش

شرکت نایک هرگز کف میانی محصولات خود را بخیه نمی زند. آنها معمولاً چسب اضافه می کنند و آن را می چسبانند. کف میانی باید از کف بسیار سبک و پیشرفته ای باشد که قوس پا را پشتیبانی کرده و آن را بالشتک می کند.

 1. زیره کفش

کفش های اصلی نایک حاوی لاستیک درجه بالا در زیره ها هستند که باعث ایجاد کشش می شوند. تقلبی آن شبیه پلاستیک است و احساس کندی می کند.

 1. جزئیات کوچک

چند جزیات کوچک قابل گفتن دیگر نیز وجود دارد که باید هنگام خرید کفش نایک مراقب آن ها باشید. به دنبال بخیه های پیچ خورده و چاپ های متناسب باشید. همه آرم ها باید از همان اندازه قلم باشند.

 1. تطبیق شماره sku

شماره SKU موجود در جعبه و برچسب های داخل کفش را بررسی کنید. هر جفت کفش معتبر نایک دارای شماره SKU است که با شماره SKU موجود در جعبه آنها یکسان است. اگر این اعداد گم شده باشند یا با هم مطابقت نداشته باشند ، احتمالاً جعلی هستند.

 

راهنمای خرید کفش نایک

 

 1. کفش های تقلبی نایک را از نظر جسمی تشخیص دهید

بسته بندی را بررسی کنید. همانطور که گفتیم بیشتر کفش های تقلبی نایک در جعبه اصلی نایک وجود ندارند. در عوض ، آن ها در پلاستیک شفاف جمع شده و یا اصلاً در یک جعبه قرار ندارند.  بیشتر جعبه های نایک تقلبی با عجله به هم چسبیده اند و بنابراین به اندازه جعبه های واقعی نایک محکم نیستند.

 1. کفش ها را مقایسه کنید.

 اگر در گذشته کفش های مشابه نایک داشته اید ، آنها را با کفش های جدید خود مقایسه کنید. اگر کیفیت این دو جفت به طور قابل توجهی متفاوت باشد ، کفش های جدید شما احتمالاً جعلی است و ممکن است طی چند روز اول استفاده از بین بروند. کفش نایک واقعی همیشه نرم تر نسبت به موارد ساختگی است. این به این دلیل است که آنها از چرم واقعی ساخته شده اند ، در حالی که نایک جعلی از پلیسه ساخته شده است.

 1. بند بندی را بررسی کنید.

 کفش های واقعی نایک معمولاً کاملاً بند دار هستند ، در حالی که تقلبی ها تمایل دارند از هر سوراخ بند برای دیگری استفاده کنند.

 1. شماره کاتالوگ

شماره کاتالوگ شماره ای است که می توانید روی برچسب و روی جعبه پیدا کنید. وب سایت رسمی نایک را بررسی کنید تا ببینید کدام شماره به کدام مدل تعلق دارد و آن را با جفت خود مقایسه کنید. با این حال ، عدد صحیح تضمین اصل بودن کفش نیست ، اما احتمال اصل بودن را افزایش می دهد.

 1. کفش ها را امتحان کنید.

بیشتر کفش های کتانی نایک متناسب با اندازه واقعی آن نیستند. آنها به طور کلی اندازه ۲/۱ کوچکتر و بطور قابل توجهی باریک تر از نایک واقعی هستند. همان کفش نایک را در فروشگاه دیگر امتحان کنید تا مطمئن شوید آن اصل است یا تقلبی است.

شما در حال مطالعه مقاله راهنمای خرید کفش نایک هستید ، در این مقاله سعی شده تا به بهترین نحو کفش های نایک اصلی و تقلبی بررسی شوند و شما را به آگاهی کامل در هنگام خرید کفش مردانه و زنانه نایک برسانیم ، پس در ادامه این راه همراه ما باشید .

 

راهنمای خرید کفش نایک

 

خرید آنلاین کفش نایک

کفش نایک از محبوب ترین محصولات در جهان هستند ، به این معنی که این برند هدف اصلی جعل کنندگان هستند. اگر در هنگام خرید دقت نکنید ، ممکن است به جای کفش های واقعی با یک جفت کفش ورزشی تقلبی روبرو شوید. خوشبختانه تعدادی نشانه وجود دارد که می توانید به دنبال آنها باشید تا از کلاهبرداری در خود جلوگیری کنید. از فروشندگان کفش نایک در اینترنت تحقیق کنید.

هنگام خرید کفش های نایک از طریق اینترنت بسیار محتاط باشید. از آنجا که شما در واقع کالای فیزیکی را در دست ندارید ، به راحتی می توانید پول را به کفش تقلبی بدهید. ما در اینجا چند نکته برای خرید کفش های نایک در وب سایت های اینترنتی آورده ایم.

 1. نام فروشندگان را کاوش کنید

قبل از اینکه تعهدی در خرید کفش از یک فروشگاه آنلاین متعهد شوید ، کمی وقت بگذارید تا فروشنده را بازرسی کنید. کاوش در زمینه فروشنده ضروری است ، به ویژه هنگامی که از فروشگاه مجاز خرید نمی کنید. شرکت نایک به هیچ فروشگاه دیگری اجازه استفاده از علائم تجاری و نام دامنه خود را نمی دهد.

 1. بررسی رتبه بندی فروشگاه

قبل از خرید هر چیزی ، رتبه بندی و بررسی وب سایت را بخوانید. نقد و بررسی های بد علامت واضحی است که این فروشنده قابل اعتماد یا معتبر نیست. با این حال ، مراقب باشید زیرا برخی از سایت ها انتخاب می کنندفقط بررسی های خوب را می گذارند.

 1. بررسی عکس ها

از فروشندگانی که عکس کفش های موجود را جایگزین عکس کفش های واقعی نایک می کنند ، اجتناب کنید. عکس کفش استوک از نظر زیبایی از جذابیت بیشتری برخوردار است اما آن چیزی نیست که هنگام خرید اینترنتی کفش به دنبال آن می گردید. عکسی که به وضوح در داخل خانه گرفته می شود ، وجود واقعی این جفت کفش را تضمین می کند و شرایط کفش را می توان با عکس مطابقت داد.

می توانید با فروشنده تماس بگیرید و از او بخواهید که با کفش که در تصویر است برایتان عکس بفرستد مثلا از فروشنده بخواهید که از کفش سفیدی که در تصویر کنار بقیه کفش هاست در زمان حال عکس بگیرد و بفرستد.

 1. کفش های سفارشی

از مواردی که ادعا می کنند کفش های نایک سفارشی، واریانت یا نمونه هستند خودداری کنید. زیرا چنین کفش های واقعی نایک که سفارشی یا واریانت باشند وجود ندارد.  کفش های قدیمی نایک که از تولید خارج می شوند تقریباً یا هرگز در همه سایز ها وجود ندارند. به عنوان مثال ، اگر به دنبال یک جفت نایک قدیمی هستید و سایتی را پیدا می کنید که همه سایز و تعداد بالایی داشته باشد ، احتمالاً جعلی است.

 

راهنمای خرید کفش نایک

 

 1. قیمت کم

از پرداخت قیمت بسیار کم کفش های نایک که ارزش اصلی آن را ندارد، خودداری کنید. این نوع کفش ها یا جعلی است یا به شدت آسیب دیده است.  به طور کلی ، کفش نایک که قیمت آن کمتر از نصف باشد به احتمال زیاد تقلبی است. تخفیف معقول واقع بینانه تر است ، به خصوص اگر تولید آن بسیار محدود و ویژه باشد. مراقب باشید ، به خصوص که کفش فیزیکی برای تأیید وضعیت و موجودیت آن ندارید.

 1. برآورد حمل و نقل را بررسی کنید.

 اگر تحویل کفش های شما بین ۷ تا ۱۴ روز به طول می انجامد ، آنها احتمالاً از چین (منبع تأیید شده کفش های تقلبی نایک) یا از کشور دور دیگری سفر می کنند. اگر کفش ها را باید بصورت آنلاین سفارش دهید ، بهتر است آنها را مستقیماً از وب سایت شرکت یا از لیست مجاز خرده فروشان نایک خریداری کنید.

 1. موجودیت در بازار نایک

کفشی را خریداری نکنید که قبل از تاریخ رسمی عرضه فروشگاه اصلی نایک موجود باشد. تقریباً تضمین شده است که هر کفشی که قبل از تاریخ عرضه رسمی موجود باشد تقلبی خواهد بود. این کفش ها ممکن است مانند طراحی آینده به نظر برسند اما به احتمال زیاد شبیه مدل آینده شده اند . عکس های انتشار زود هنگام باعث می شود که کفش های تقلبی وارد بازار شوند ، و افراد در تلاش برای اینکه زود تر از بقیه آن را خریداری کنند.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X