حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

ست شلوار اسلش با کفش

فهرست مطالب

ست اسلش با شلوار

ست شلوار اسلش با کفش

 

معمولا یکی از مواردی که بسیار مورد توجه جوانان می باشد و استفاده زیادی از آن چه در فصول گرم سال و چه در هوای سرد پاییزی و زمستانی می کنند ، پوشیدن شلوار اسلش می باشد. معمولا تنوع تولید شلوار های اسلش به گونه ای است که اگر فرد به این دسته از شلوار ها و هم چنین ظاهر این دسته از محصولات علاقه داشته باشد می تواند ست های جذابی را با آن امتحان کند. برای مثال یکی از موارد مهمی که باید در این خصوص به آن اشاره کنیم بحث ست شلوار اسلش با کفش می باشد.

در واقع شاید این دغدغه برای شما پیش بیاید که با توجه به جذابیت های شلوار های اسلش ، برای ست شلوار اسلش با کفش می بایست از چه نوع کفشی استفاده کنیم؟ در همین خصوص نیز سعی می کنیم تا در این مقاله به صورت کامل در وهله اول به بررسی شلوار های اسلش و گونه های مختلف آن پرداخته و همین طور نمونه های گوناگون کفش را برای ست شلوار اسلش با کفش تست کنیم پس با ما همراه باشید….

 

ست شلوار اسلش فاق بلند با کفش

 

اولین نمونه از شلوار که قصد داریم به بررسی آن پرداخته و ست ان را با یک مدل کفش بررسی کنیم ، شلوار اسلش فاق بلند می باشد. این شلوارها همان طور از اسمشان پیداست معمولا دارای فاق بلندی هستند که باعث شده تا طراحی خاص و منحصر به فردی را به این محصول القا کند. در واقع فرد پس از پوشیدن شلوار اگر در آینه به خود نگاه کند متوجه خواهد شد که فاق این مدل از شلوارها گاها تا ران پا و حتی پایین تر نیز ادامه دار خواهد بود.

حال این مسئله پیش می آید که این مدل از شلوار دقیقا با چه کفش و یا کتانی ست خواهد شد. معمولا افرادی که از شلوار های فاق بلند استفاده می کنند کفش هایی را بر میگزینند که از نظر ابعاد و سایز معمولا بزرگ باشد تا بتوانند جلوه و نمای جذابی را چه از فاصله نزدیک و از چه از دید دور ایجاد کنند. برای مثال یک شلوار اسلش می تواند با یک کتانی لژ بلند و کفی پهن به راحتی هر چه تمام تر ست شده و جلوه فوق العاده ای را ایجاد کند.

البته نکته ای که خیلی مهم می باشد این است که بخش لبه پایینی و مچ پای شما اگر به صورت راسته طراحی و تولید شده باشد ، می توانید از نمونه های کفش کتانی های مختلف هم استفاده کنید که این دسته از کتانی ها معمولا به صورت زیره صاف و یکدست طراحی گردیده اند و در تولید آن ها سعی شده تا از سادگی و در عین حال جذابیت فراوان استفاده شود. برای مثال اگر بخواهیم دو نمونه از کفش و کتانی های پر فروش برای ست شلوار اسلش با کفش در مدل شلوار فاق بلند را نام ببریم می توانیم به کفش رسمی مردانه نایک و کفش کتانی مردانه CLJD اشاره کنیم.

 

ست اسلش با شلوار

 

ست اسلش با شلوار

 

ست شلوار اسلش دمپا گت با کفش

 

نوع دیگری از شلوار های اسلش در بازار موجود می باشد که از ان به عنوان شلوار اسلش دمپا گت و یا شلوار اسلش دمپا کش نام برده می شود. این مدل از شلوارها معمولا پر طرفدار ترین و رایج ترین نمونه در بین شلوار های اسلش به شمار می روند. ساختار این مدل از شلوار ها به این صورت است که بخش های اصلی شلوار می تواند یا به صورت ساده و یا به صورت فاق بلند طراحی و تولید شود اما بخش پایینی شلوار و مچ پای آن به صورت کش دار و یا گت شده طراحی و تولید شده است که این عامل باعث شده تا این شلوار جلوه فوق العاده ای در هنگام پوشیدن داشته باشد.

این مدل شلوار ها خصوصا در بین سنین جوانان و نوجوانان طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کرده است که قطعا از ویژگی های این نمونه از شلوار به شمار خواهد رفت. برای ست کردن این مدل از شلوار با یک کفش و کتانی نیز شما می توانید نمونه های مختلفی از کتانی ها را امتحان کنید اما کفش کتانی مردانه آدیداس و هم چنین کفش کتانی مردانه sup از مدل هایی هستند که معمولا افراد مختلف با ست کردن این کتانی ها با شلوار های اسلش پایین گت توانسته اند تا یک ست شلوار اسلش با کفش جذاب را برای خود به ارمغان آورند.

البته این شلوار ها با توجه به این که قالبا از رنگ های مشکی طراحی و تولید شده اند هر مدل کفش و کتانی که دارای رنگ های تیره و حتی رنگ های شاد باشد را می توان به صورت شیک با این دسته از شلوار ها امتحان کرده و یک ست شلوار اسلش با کفش زیبا و پر طرفدار را برای خود ایجاد کنید.

 

ست شلوار اسلش راسته با کفش

 

دیگر نمونه از شلوار های اسلش که در بازار موجود بوده و تمام سنین از ان استفاده می کنند شلوار های اسلش راسته می باشد. در واقع این مدل از شلوار های بر خلاف دو مدل قبلی که معمولا دارای طرح و ساختار گوناگونی بودند ، بیشتر به صورت ساده و یکسدت طراحی و تولید شده اند که به همین دلیل هم از آن به عنوان شلوار اسلش راسته نام برده می شود. در همین رابطه نیز باید عنوان کنیم که این مدل از شلوار ها نیز قابلیت ست شدن با خیلی از کفش ها و کتانی ها را دارا هستند.

در واقع شما می توانید این مدل از شلوار ها را با کفش های متعددی تست کنید زیرا قابلیت ست شدن با انواع مختلفی از کتانی ها را دارا هستند. این مدل از شلوارها با توجه به راسته بودن بخش دمپا و هم چنین سایر بخش های این شلوار مناسب برای استفاده سنین بزرگسال هم می باشد. هم چنین از این مدل شلوار ها برای ورزش های صبحگاهی و یا فعالیت های ورزشی دیگری هم می توان استفاده کرد که خب قطعا ست کردن یک کتانی ورزشی هم با این مدل از شلوار ها راحت خواهد بود. در واقع ست شلوار اسلش با کفش در مدل شلوار های اسلش راسته دست شما را بسیار باز گذاشته است.

در تکمیل این جمله نیز می توانیم عنوان کنیم که اگر بخواهید این مدل از شلوار ها را با یک کتانی لژ بلند و یا پهن ست کنید می توانید از کفش کتانی مردانه ریباک استفاده کنید. هم چنین کفش کتانی مردانه های کپی پوما نیز قطعا یک پیشنهاد ایده آل برای ست کردن با این مدل از شلوار های اسلش به شمار خواهد رفت. البته در حالت کلی پیشنهاد می کنیم تا قبل از انتخاب ست شلوار اسلش با کفش ، حتما نیاز خود را در نظر گرفته و سپس یک انتخاب هوشمندانه را با توجه به هدف خود برگزینید.

 

ست اسلش با شلوار

 

ست شلوار اسلش نود سانت با کفش

 

آخرین مدل از شلوار های اسلش نیز شلوار های نود سانت می باشند که در این روز ها و در بین جوانان نیز بسیار رایج و مرسوم شده است. این شلوار ها با عنوان شلوار های اسلش قد نود هم معروف می باشند که خب بر خلاف دیگر مدل ها از قد کوتاه تری برخوردار بوده و باعث شده تا یک تنوع ظاهری را درون فرد ایجاد کنند.

ست شدن این شلوار ها با یک کفش و کتانی معمولا مقداری سخت تر از بقیه موارد می باشد و نیاز مند این نکته است که شما شلوار اسلش را در ابتدا پوشیده و سپس یک کتانی را متناسب با ان شلوار برگزینید. برای مثال افرادی که معمولا پاهای تنومند و درشتی دارند می توانند از کتانی های بزرگ تر با این مدل از شلوار ها استفاده کنند.

هم چنین افرادی هم که معمولا دارای پاهای لاغر تری هستند نیز می توانند با یک انتخاب هوشمندانه بین کتانی های اسپرت و یا کفش کتانی های رسمی و ساده ، یک انتخاب خوب و متناسب با سلیقه خود را برگزینند.

 

 

ست اسلش با شلوار

 

دیگر ویژگی های ست شلوار اسلش با کفش

 

تا به این جای کار سعی کردیم تا به صورت کامل مهم ترین شلوار های اسلش را که در بازار موجود است را نام برده و هر یک را از نظر خصوصیات و هم چنین نوع ست شدن با یک کتانی ایده آل برای شما شرح دهیم. حال باید به این مسئله اشاره کنیم که برای ست شلوار اسلش با کفش باید چه فاکتور های دیگری را هم ملاک قرار دهیم.

در واقع آیا فقط بحث مدل و نوع شلوار اسلش و هم چنین ساختار کفش و یا کتانی برای ست شدن با یک شلوار اسلش کافی خواهد بود؟ در پاسخ به این سوال نیز می توان عنوان کنیم که شما می بایست سعی کنید تا معیار های دیگری نظیر قیمت ، رنگ بندی کفش و کتانی با شلوار و همین طور جنس محصولات را هم مد نظر قرار دهید که به آن ها نیز در ادامه اشاره خواهیم کرد.

 

تاثیر جنس شلوار اسلش در ست شدن با کتانی

 

در این نکته قطعا شکی نخواهد بود که جنس یک شلوار اسلش نیز چه در هنگام خرید و چه در زمان ست شدن با تیشرت ، پیراهن و کفش و کتانی بسیار مهم و اثر گذار خواهد بود. در واقع شما می بایست به این نکته توجه کنید که یک شلوار اسلش هر چه کیفیت بهتری را دارا باشد و در استفاده های مکرر دچار افت کیفیت نشود ، می تواند در ظاهر شما و هم چنین انتخاب درست تر یک محصول و کفش به شمار بیشتر کمک کند.

یک سری از شلوار های اسلش در بازار موجود می باشد که با چندین بار شست و شو رنگ آن ها تغییر پیدا می کند. هم چنین نوع دیگری از شلوار ها نیز وجود دارد که پس از پوشیدن های مکرر و مداوم تغییر سایز پیدا کرده و یا گاها دچار زانو انداختن و یا خراب شدن محصول می شود. قطعا این مدل از شلوار ها را شما با هر مدل کتانی و یا کفشی ست کنید ، پس از چندین بار پوشیدن متوجه خواهید شد که از رخ و جلوه کفش و کتانی شما کاسته و باعث می شود تا آن زیبایی که باید به شما ارائه دهد را، ارائه نخواهد داد که قطعا دل شما را خواهد زد.

همین امر باعث شده تا پیشنهاد کنیم در هنگام خرید یک شلوار اسلش دقت کنید که آن محصول کیفیت های لازم را داشته باشد. البته همین امر در مورد جنس کفش و کتانی انتخابی شما هم صدق می کند و تنها شامل جنس یک شلوار نخواهد شد. شما در هنگام خرید یک کفش و کتانی هم می بایست کیفیت را مد نظر قرار داده و پس از پوشیدن محصول و تایید آن از نظر کیفیت ، آن را با یک شلوار اسلش ست کنید.

 

رنگ بندی کفش و شلوار اسلش

 

عامل مهم دیگری که باید بسیار به آن توجه کنید ، بحث تاثیر رنگ بندی یک کفش و کتانی با یک شلوار اسلش می باشد. همان طور که در بخش های قبلی به آن اشاره کردیم خیلی از شلوارهای اسلش از رنگ های تیره در طراحی خود بهره می برند که همین امر باعث شده تا شما برای انتخاب ست شلوار اسلش با کفش خیلی دچار تردید نشوید و بتوانید مدل های مختلف کفش و کتانی را با شلوار خود ست کنید.

هم چنین در کنار این مورد باید به این مسئله هم اشاره کنیم که کفش ها و کتانی هایی که از رنگ های شاد و جذاب بهره می برند نیز معمولا با اکثر شلوار های اسلش تیره و روشن قابلیت ست شدن را دارند و معمولا هم ترکیب های رنگی فوق العاده ای را به مشتری هدیه می دهند که باعث جلوه بی نظیر و ایجاد یک ست شلوار اسلش با کفش خاص می شود.

 

تاثیر قیمت کتانی و شلوار اسلش در خرید

 

دیگر نکته مهمی که خیلی از افراد به ان هم توجه فوق العاده ای می کنند بحث تاثیر قیمت یک کتانی و کفش و هم چنین تاثیر این دو در خرید می باشد. در واقع شما در هنگام خرید پس از ملاک قرار دادن دیگر خصوصیاتی که به آن ها در قبل از این مورد اشاره کردیم ، قطعا به قیمت محصول انتخابی هم توجه ویژه ای خواهید داشت.

حال اگر شما یک شلوار اسلش را انتخاب نموده و به دنبال خرید یک کتانی با قیمت ایده آل و مناسب می گردید پیشنهاد می کنیم تا حتما محصولات و کفش و کتانی های موجود در سایت فروشگاه جوان مد را مشاهده کنید تا بتوانید یک ست شلوار اسلش با کفش فوق العاده را با قیمتی ایده آل و ارزان قیمت در کنار کیفیت بالا برای خود برگزینید.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X