حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

سلامت پا با انتخاب صندل طبی مناسب

فهرست مطالب

سلامت پا با انتخاب صندل طبی مناسب

سلامت پا با انتخاب صندل طبی مناسب

چه گرمای شدید تابستان باشد و چه سوز و سرمای زمستان ، بهترین نوع کفش، خرید صندل طبی زنانه و مردانه برای راحتی و آسایش از مشکلات شایع پا است. هنگامی که برنامه زندگی شلوغی دارید، مدیریت سلامت پا می تواند دشوار باشد. این مبارزه در فصل تابستان که پاهای شما نیاز به مراقبت بیشتر دارند حتی شدیدتر می شود. تعرق و راه رفتن و تحرک زیاد در گرما می تواند مسائل و مشکلات مختلف پا را تحریک کند.

اشخاصی که از درد پا رنج می برند یا پاهای حساسی دارند که به راحتی تحت تأثیر محیط اطراف خود قرار می گیرد، بهتر است به دنبال خرید صندل طبی باشند، برای برآورده ساختن تقاضای زیبایی، مد روز  و رفاه به طور همزمان، کفشی وجود دارد که به شما امکان می دهد در چیزی مناسب از نظر بودجه سرمایه گذاری کنید.

برای حل همه مشکلات پا، به یک جفت صندل طبی خوب نیاز داریم. هنگامی که مشغول مراقبت از بهداشت پا و بهداشت از طریق استفاده از ده کرم و روش درمانی مختلف هستید، فراموش نکنید که اگر یک جفت صندل صحیح نپوشید همه این تلاش ها می تواند از بین برود.

ما همیشه از پای خود برای گشت و گذار در خانه یا گشت و گذار در بازار استفاده می کنیم. متأسفانه در مواردی که بهترین صندل های طبی را ندارید این گشت و گذار می تواند رنج قابل توجهی ایجاد کند. مشکلات مختلف پا وجود دارد و افرادی که از طریق آنها تحت فشار قرار می گیرند  با توجه به شرایط پا، باید اقدام به خرید صندل طبی می کنند. بنابراین، در اینجا ما انتخاب های خاصی داریم که می توانید هنگام انتخاب صندل های ارتوپدی شیک مناسب برای فصل تابستان انتخاب کنید.

 

سلامت پا با انتخاب صندل طبی مناسب

مشاهده و خرید صندل زنانه

ارتز چیست؟

 اصطلاح ارتز چندان متداول نیست، اما روزانه  افراد زیادی در مورد آن شناخت پیدا می کنند. ارتز پا یک وسیله پزشکی سفارشی است که در کفش فرد تنظیم می شود و هدفاز آن  کمک به پشت پا، وسط پا و جلو پا  به روشی جذاب برای کاهش درد است. این صندل های طبی مخصوص در اشکال و اندازه هی مختلف  ساخته می شوند.

در ظاهر و در نگاه اول به نظر می رسد یک صندل ارتتیک با یک جفت کفش معمولی تفاوت چندانی ندارد در حالی که کاملاً متمایز از یکدیگر هستند. ویژگی های خاصی در صندل های ارتز وجود دارد که هنگام خرید باید به آنها توجه کنید. این نوع صندل ها بهترین دوستان پای شما و متبحران واقعی در کاهش درد و مشکلات پا هستند. برای رهایی از وجود مسائل و مشکلات  اساسی پا، علاوه بر رعایت و مراقبت های بهداشتی یک جفت صندل طبی مناسب سلامتی نیز تهیه کنید.

صندل طبی چیست؟

صندل طبی یا ارتوپدی نوعی کفش مخصوص است که پای شما را با ثبات و پشتیبانی مورد نیاز برای سلامت فراهم می کند.

هدف اصلی کفش مسلماً محافظت از پاهای شما در برابر آسیب و خطرات است. با این حال  قرار گرفتن پاهایمان در لباس مد نامناسب با هر قدمی که برمی داریم باعث مرگ زودرس آنها می شود!

خوشبختانه دیگر لازم نیست که زنان یا مردان خود را مجبور به پوشیدن کفش های نازک وباریک کنند تا ظاهر زیبایی داشته باشند. زیرا امروزه به لطف طراحی های خوب یک کفش می تواند هم  محافظ باشد و هم به عنوان ساپورت جراحی به نظر نرسد.

صندل های طبی ضمن ایجاد راحتی و تنفس پا، پشتیبانی خارق العاده ای از پاهای شما می کنند. اکنون گزینه های بیشتری نسبت به گذشته وجود دارد که به شما امکان انتخاب سبک دلخواه را می دهد.

چرا باید از صندل های طبی استفاده کنید؟

دلیل پوشیدن کفش های طبی کاملاً مشخص است. آنها راحت هستند و پشتیبانی مناسبی را برای سلامتی پاها و بدن فراهم می کنند. یکی از مزایای کفش های ارتوپدی این است که اطمینان حاصل کنید که پاها ساق پاها و زانوها با یکدیگر همسو هستند. چیدمان مناسب پا می تواند به هم تراز شدن کل بدن شما کمک کند، که درد شما را کاهش می دهد.

قطع درد عمده در زندگی روزمره به شما کمک می کند لذت بیشتری از آن ببرید. همانطور که همه ما می دانیم، حتی اگر عاشق فصل تابستان  باشیم، این فصل واقعا گرمای طاقت فرسایی دارد و گرما و رطوبت حتی از رو فرم ترین فرد نیز انرژی را تخلیه می کند. پوشیدن کفش نامناسب نیز همینطور است. با خرید صندل طبی و کفش، خستگی‌ای کییای ه ممکن است در این تابستان احساس کنید را کاهش دهید.

برای کسانی که با ناراحتی های روزمره در برخی از شرایط پا دست و پنجه نرم می کنند، صندل های ارتوپدی با پشتیبانی خوب از قوس پا به کاهش درد کمک می کنند. به عنوان مثالتعدادی صندل طبی جدید با کیفیت برای ورم کف پا، صافی کف پا و پرانتزی وجود دارد.

 

راهنمای خرید صندل زنانه

 

نحوه خرید صندل طبی مناسب

اگر یک موضوع مکرر وجود داشته باشد، این است که خرید کفش مناسب طبی سرمایه گذاری در سلامت پا است. اما چگونه می توان صندل طبی پیدا کرد که از پشتیبانی کافی برخوردار باشد.

در حالت ایده آل، هرگز نباید کفش های خیلی کوچک، بلند یا خیلی تنگ پوشید. اما اگر حتماً چنین کفش هایی دارید آنها را تا آنجا که ممکن است به ندرت بپوشید در غیر این صورت خطر ابتلا به درد پا و مشکلات را افزایش می دهید. هرچه کمتر کفش های تنگ و نامناسب بپوشید  بهتر است.

در خرید صندل طبی می توانید به دنبال موارد مختلفی بگردید. وقتی آنها را می پوشید چه حسی دارید؟ به آنچه پاهای شما می گویند اعتماد کنید.

قبل از خروج از خانه به قصد خرید صنذل طبی، پابرهنه بر روی یک کاغذ یا مقوا بایستید، و شکل هر پا را روی کاغذ به کمک یک مداد  بکشید.

هنگام خرید ردیابی پای خود را با خود ببرید. کفشی را که فکر می کنید خریداری کنید در بالای ردیابی قرار دهید. اگر از ردیابی باریک تر یا کوچکتر است، حتی آن را امتحان نکنید.

برای خرید صندل و یا هر کفش دیگری تا بعد از ظهر صبر کنید، پای شما به طور طبیعی در طول روز منبسط می شود و ممکن است در هوای گرم متورم شود.

از همان نوع جورابهایی که قصد دارید با صندل بپوشید استفاده کنید، اگر قصد پوشیدن جوراب با صندل هایتان را ندارید، بدون جوراب آنها را امتحان کنید.

از فروشنده بخواهید هر دو پای شما را اندازه بگیرد و هر وقت صندل طبی جدید می خرید اندازه گیری شود. پا با افزایش سن تغییر می کند، اغلب بزرگتر و پهن تر می شود اگر یک پا بزرگتر از پای دیگر است، سایز متناسب با پای بزرگتر را بخرید.

برای تعیین احساس راحتی و یا عدم راحتی با صندل راه بروید و برای سنجش این موضوع به سطح راحتی خود اعتماد کنید تا اندازه کفش یا توضیحات آن. اندازه ها از یک تولید کننده به سازنده دیگر متفاوت است و هر چقدر هم که یک تبلیغ ادعای راحتی آنها را بکند، در نهایت شما قاضی واقعی هستید.

به عرض و همچنین طول  صندل طبی توجه کنید. اگر گوی پای شما در یک کفش خاص احساس فشردگی می کند،  اندازه بزرگتر را امتحان کنید. خرید کفش هایی که نیم سایز بزرگتر هستند اما نه وسیع تر لزوما مشکلی را حل نمی کند.

 صندل های طبی را برگردانید و زیره ها را معاینه کنید. آیا آنها به اندازه کافی محکم هستند که پاهای شما را از اشیا تیز محافظت کنند؟ آیا آنها بالشتک سازی می کنند؟ سعی کنید روی سطوح سخت و همچنین فرش راه بروید تا ببینید آیا احساس راحتی صندل روی هر دو وجود دارد یا نه؟!

 

سلامت پا با انتخاب صندل طبی مناسب

 

مزایای استفاده از صندل طبی

پشتیبانی عالی از پا: بدون حمایت مناسب از پا، پاهای شما می تواند به بیماری های دردناکی از جمله صافی کف پا و ورم کف پا دچار شود. اینها می توانند تحرک شما را به شدت مختل کرده و باعث ناراحتی ناخواسته شوند و احتمالاً هر چه این مشکلات برطرف نشوند بدتر می شوند.

صندل طبی می تواند به جلوگیری از عدم انطباق بیشتر پا کمک کند و مانع از  ایجاد درد و ناراحتی بیشتر  پا شود.

جریان خون بهتر: واکرهای دیابتی که با نوروپاتی دیابتی یا آسیب عصبی در نتیجه مشکلات جریان خون دیابتی  دست و پنجه نرم کرده اند، می دانند که بزرگترین خطر لزوما دردی نیست که احساس می کنید بلکه آن چیزی است که شما احساس نمی کنید. این بی حسی می تواند مسائل مربوط به پا را که به آرامی در حال رشد است پنهان کند که هرچه درمان به تعویق بیفتد، به عوارض جدی منجر  می شود.

کفش و صندل طبی با  در اختیار قرار دارن فضای بیشتر برای حرکت و عملکرد مناسب  پا در فضای مناسب به اصلاح مشکلات جریان خون و بهبود گردش خون در پا کمک می کنند و می توانند برای کسانی که از درد عصبی رنج می برند یک تسکین بزرگ باشند.

کاهش درد پا: صندل ارتوپدی تمام سبک و شخصیت کفش های مدرن را با فضای گسترده ای برای انگشتان شما فراهم می کند تا راحت حرکت کنند و به طور معمول دارای طول و اندازه ای هستند که همیشه توسط مارک های استاندارد کفش ارائه نمی شوند. آنها به گونه ای ساخته شده اند که با جلوگیری از مالش پاها به دیواره های جانبی، از تحریک جلوگیری می کنند، در حالی که پاشنه ها به گونه ای طراحی شده اند که پاهای شما را بیش از حد به جلو رانده و باعث ناراحتی اضافی نمی شوند.

 

سلامت پا با انتخاب صندل طبی مناسب

 

مشکلات موجود پا را تصحیح کنید: بیشتر مشکلات عمده پا در نتیجه عدم انطباق پا یا فشار زیاد قوسها است. صافی کف پا و قوس های آسیب دیده می تواند درد شدیدی را برای افراد در هر سن، شکل و اندازه ایجاد کند و به احتمال زیاد مجبور خواهید شد هزینه های زیادی را صرف جراحی دردناک پا برای اصلاح موضوع کنید، با این وجود صندل های طبی  فقط از آسیب بیشتر به پاهای شما جلوگیری نمی کنند؛ آنها در واقع می توانند مشکلات موجود در پا را هرچه بیشتر بپوشید، روبراه کرده و برای راحتی بیشتر هر بار که می پوشید، قوس ها را مرتب کنید.

به پوشیدن صندل و کفش طبی مانند نگهداری پیشگیرانه برای پاهای خود فکر کنید، هرچه امروز با آنها رفتار بهتری داشته باشید هنگامی که مشکل به یک مسئله اصلی تبدیل می شود، به درمان کمتری نیاز دارند.

تحرک بهبود یافته: یکی از موضوعات اصلی که مبتلایان به درد شدید پا هستند، فقط درد یا ناراحتی ناشی از گردش خون ضعیف نیست، این عدم تحرک و محدودیت هایی که توانایی کاوش، ماجراجویی و لذت بردن شما  از زندگی را کاهش می دهد. صافی کف پا، ورم در کف پا،خار پاشنه و … می توانند نقش اصلی در کاهش تحرک داشته باشند.

برای بسیاری از مبتلایان به درد پا، کلید بازیابی این تحرک فقط کفش و صندل طبی است. کفش های ارتوپدی با فراهم آوردن این قابلیت جاداری و تناسب برای جلوگیری و ترمیم آسیب در هر مرحله می توانند تحرک و آزادی بی نظیر را نشان دهند.

کلام آخر

صرف نظر از اینکه چگونه  از درد پا رنج می برید، چه مدت درد پا را تجربه کرده اید و یا در نهایت اقدام به خرید صندل طبی کرده‌اید، یک چیز غیرقابل انکار است؛ صندل های طبی گزینه بهتر، راحت تر و حمایت کننده تری را ارائه می دهند. به علاوه  بسیاری از صندل های طبی جدید به طور جدی شیک هستند، به این معنی که دیگر نیازی به انتخاب راحتی و سبک ندارید تا کفش مناسب پای خود را پیدا کنید.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X