حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

مزایای خرید آنلاین کفش

فهرست مطالب

مزایای خرید آنلاین کفش

مزایای خرید آنلاین کفش

اگر تا حالا خرید آنلاین کفش انجام نداده اید و چند وقتی است که نیاز به خرید کفش دارید اما شما واقعاً در محل کار یا مراقبت از بچه های خود مشغول هستید و فقط مطمئن نیستید که چه زمانی باید به فروشگاه بروید. اگر در چند دههی قبل زندگی می کردید، این ممکن است یک مشکل باشد زیرا شما مجبور بودید برای خرید کفش در برنامه خود وقت بگذارید، اما امروزه افراد بیشتری برای خرید کفش و کتانی ، خرید آنلاین کفش را انتخاب کرده اند.

در حالی که خرید آنلاین کفش واقعاً راحت است و افراد بیشتری برای خرید کفش مردانه و زنانه به اینترنت روی می آورند ، شما باید قبل از زدن دکمه خرید، مزایا خرید آنلاین کفش را بدانید.

 

مزایای خرید آنلاین کفش

 

خرید آنلاین کفش و کتانی

تهیه و پیاده روی از فروشگاه به مغازه های دیگر می تواند بسیار طاقت فرسا باشد. بیشتر فروشگاه ها با کفش و کیف سر و کار دارند ، در واقع سبک ، اندازه و مد محدودی دارند بنابراین شما می توانید با دست خالی و دلسرد به خانه بیایید. به همین دلیل امروزه اینترنت به گزینه ای برای خرید کفش تبدیل شده است. یافتن پمپ صورتی با پاشنه دو اینچی ممکن است در مغازه هایی که با کفش کار می کنند غیرممکن باشد.

با این حال ، با چند ضربه به کامپیوتر ، می توانید کفش مورد نیاز خود را با قیمت مناسب پیدا کنید. همچنین خیلی راحت تر است که برای خرید کفش فقط انگشت خود را تکان دهید نه اینکه کل فروشگاه ها را دور بزنید . موارد زیر برخی از مزایایی است که با خرید آنلاین کفش کسب می کنید.

 1. حمل و نقل رایگان در برخی فروشگاه ها

 برخی از فروشگاه های بزرگتر خرید آنلاین کفش ،حمل و نقل رایگان را در زمان تحویل ارائه می دهند. بنابراین می توانید کفش ها را در اندازه های مختلف خریداری کنید متناسب با نیاز خود خریداری کنید و نگران هزینه حمل و نقل یا پست آن ها نباشید. بعلاوه ،کفش هایی که خریداری می کنید به صورت رایگان تحویل داده می شوند و در صورت عدم علاقه به آنها ، آنها نیز به صورت رایگان پس می گیرند.

این یک انگیزه عالی است که اکثر فروشگاه های آنلاین ارائه می دهند. می توانید کفش ها را طی سه تا پنج روز تهیه کرده و در خانه امتحان کنید. اگر کفش را دوست ندارید یا متناسب نبود ، می توانید آن را رایگان ارسال کنید. این مغازه ها حتی برچسب کفش ها را نیز تهیه می کنند. خرید آنلاین تقریباً در هر صنعت دیگری محبوب شده است. در صنعت پوشاک و لباس زنانه ، مزایای خرید آنلاین بسیار عمیق تر است.

 1. قیمت

در خرید آنلاین کفش عموماً قیمت های مقرون به صرفه تری نسبت به فروشگاه های معمولی ارائه می دهند. بزرگترین دلیل این کار رقابت دنیای خرید آنلاین است. از آنجا که بسیاری از افراد از اینترنت به عنوان ابزاری برای جستجوی کالاهای ارزان تر استفاده می کنند ، هر فروشگاه اینترنتی می خواهد خود را در موقعیتی قرار دهد که اول در نظر مشتری قرار بگیرند.

بعلاوه در خرید های آنلاین نیازی نیست که پول اضافه ای به عنوان ارزش افزوده پرداخت کنید . هزینه هایی از قبیل مالیات نیز برای فروشگاه های آنلاین بسیار کم است. آن ها فروشگاه هایی فیزیکی برای نگهداری ندارند ، فقط وب سایت ها و انبارها هستند. این کار به آن ها امکان را می دهد تا قیمت کفش را پایین باورند.

 1. راحتی

خرید آنلاین کفش بسیار راحت است. مشتری می تواند نام های تجاری مختلف را مستقیماً جستجو کند. مثلا برای خرید کفش پاشنه بلند نیازی به لباس پوشیدن ، رانندگی یا پیاده روی تا فروشگاه مورد نظر نیست. فروشگاه آنلاین در تمام طول سال ۲۴ ساعت شبانه روز کار می کنند ، بنابراین هیچ وقت در انتظار باز شدن فروشگاه نمی مانید. مورد دیگری که برای مردم بسیار خوش آمد است حمل و نقل در آن است.

مثلا فروش کفش پاشنه بلند زنانه بصورت آنلاین ، پس از خرید ، کفش را به آستان مشتری حمل می کند. این بدان معناست که کل معامله را می توان در خانه ، در تعطیلات یا محل کار خود انجام داد ، بدون این که تلاش بیشتری نسبت به کلیک کردن روی گزینه های مختلف رایانه داشته باشید.

 

مزایای خرید آنلاین کفش

 

 1. انتخاب ها

کارشناسان کفش به خریداران توصیه می کنند قبل از انتخاب نهایی گزینه های مختلف کفش موجود را بررسی کنند. مثلا چه کفش پاشنه بلند هندی ، چه صندل پاشنه دار برای آقایان ، کفش راحتی یا کفش بلند برای آقایان، خرید آنلاین این کار را آسان می کند، فکر کنید بخواهید تمام این مدل کفش ها را در چند فروشگاه به صورت حضوری بررسی کنید اما تعداد مغازه هایی که مشتریان می توانند از طریق اینترنت گشت بزنند بسیار زیاد است.

علاوه بر این ، چند مدل و چه تعداد کفش در فروشگاه فیزیکی می تواند جای گیرد، با این حال ، فروشگاه های آنلاین انبارهای عظیمی دارند و تعداد کفش هایی که می توانند به نمایش بگذارند تقریبا بی نهایت است. این گزینه های بیشتری را در اختیار مشتری قرار می دهد. همچنین این امکان وجود دارد که کفش ها را از یک مغازه به مغازه دیگر به راحتی مقایسه کنید و لوازم جانبی و کفش و کیف های متناسب را در هنگام خرید خریداری کنید.

 1. وضوح

مغازه های فیزیکی به گونه ای طراحی شده اند که مشتری در دام تبلیغات بیفتد و خریدهای بیشتری نسبت به آنچه در ابتدا در نظر گرفته شده انجام دهد. بازاریابان این کار را با قرار دادن پوستر ، پیام و کدگذاری رنگی رنگ خود برای جلب توجه انجام می دهند. آنها اقلام پیشنهادی را در جلو و کفش هایی را که مشتری واقعاً می خواهد در پشت ویترین ها قرار می دهند تا احتمال سقوط افراد در چنین دامهایی را افزایش دهند. هنگام خرید آنلاین کفش ، هیچ گونه فشار حقه های بازاریابی وجود ندارد ، به علاوه آن ها دارای نمودار تبدیل اندازه کفش به صورت آنلاین هستند.

 1. حریم خصوصی

یک مزیت مهم خرید آنلاین ، محرمانه بودن آن است. خرید آنلاین حریم خصوصی و راحتی مورد نیاز برای خرید کالاهایی را فراهم می کند که معمولاً برای افرادی که خیلی خجالتی هستند که در یک فروشگاه فیزیکی خرید خود را انجام دهند . فشار کمی برای تصمیم گیری سریع وجود دارد ، هیچ خدمه ای روی مشتری نظاره نداره که منتظر انتخاب او باشد.

 1. محافظت از قیمت

بعضی از فروشگاه های آنلاین به طور معمول از قیمت ها محافظت می کنند و این بدان معنی است که اگر در یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی دیگر ، کفشی را با قیمت پایین تری دریافت کنید ، ۱۰۰٪ تفاوت قیمت آن ها با قیمت پایین را به شما بازپرداخت می کنند. این چیزی است که همه هنگام خرید به دنبال آن هستند.

 

مزایای خرید آنلاین کفش

 

 1. زمانی برای بازگشت کفش

اگر بلافاصله نتوانید کفش را بازگردانید، نگران نباشید در اغلب فروشگاه های خرید آنلاین کفش یک هفته را برای پس دادن کفش در اختیار دارید. البته این مزایا را از همه فروشگاه های آنلاین کفش دریافت نخواهید کرد. با این حال ، امروزه تعداد بیشتری از آنها این مزایا را ارائه می دهند. اگر عاشق کفش هستید و برای دیدن کفش از قدم زدن در اطراف متنفر هستید ، پس خرید آنلاین گزینه مناسبی برای شماست. خرید اینترنتی کفش را امتحان کنید تا از این مزایا بهره مند شوید.

نکات مهم در خرید آنلاین کفش و کیف

همیشه در خرید آنلاین کفش باید یکسری از نکات را در نظر داشته باشید ، که در ادامه به بخشی از این نکات اشاره می کنیم :

 1. بی اعتبار بودن تخفیف آنلاین کفش

اطمینان حاصل کنید که از فروشگاه های معروف کفش آنلاین خرید می کنید. اگر قیمت برای غیر قابل باور و خیلی خوب است ، به احتمال زیاد با کفشی کاملاً نامناسب روبرو خواهید شد. همچنین ، بررسی کنید که فروشگاه خدمات مشتری خوبی ارائه می دهد ، در غیر این صورت ممکن است هنگام تلاش برای بازپرداخت ، مشکلی داشته باشید.

 1. کفش ها اندازه باشند

اگر از اندازه یا عرض کفش خود مطمئن نیستید ، قبل از سفارش آنلاین ، پای خود را توسط یک متخصص واجد شرایط اندازه گیری کنید. همچنین ، درک کنید که چه سبک کفش هایی متناسب با شکل خاص پای شماست. پاهای باریک و مخروطی راحت تر از پاهای بازتر می توانند کفش هایی جلو باریک بپوشند. اگر پاهای پهن تری دارید ، به دنبال کفش هایی جلو مربع بگردید که فضای بیشتری برای پاهای شما ایجاد کند. کفش هایی که به درستی انتخاب نشوند ، می توانند شرایط دردناکی در پا ایجاد کنند.

 

مزایای خرید آنلاین کفش

 

 1. نیازهای ویژه کفش

 اگر به دلیل تغییر شکل پا ، گردش خون ضعیف یا سایر شرایط جسمی که بر روی پاهای شما تأثیر می گذارد ، و در حالت کلی به کفش خاصی نیاز دارید ، احتمالاً لازم است قبل از خرید کفش اینترنتی ، این مسائل را با یک متخصص کفش در میان بگذارید. تکرارهای خدمات مشتری در فروشگاه های آنلاین ممکن است در مورد نیازهای خاص شما آگاهی نداشته باشند.

 1. مارک کفش

اندازه کفش می تواند در تولیدکنندگان متفاوت باشد ، بنابراین شما واقعاً باید مارک تجاری آن را بدانید. زیرا اندازه ۳۷ در یک مارک ممکن است بزرگتر یا کوچکتر از اندازه ۳۷ در مارک دیگر باشد، و حتی با دانستن مارک تجاری، هنوز هیچ تضمینی برای مناسب بودن سایز کفش ها با قالب کفش وجود ندارد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X