حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

ویژگی های فروشگاه اینترنتی کفش خوب

فهرست مطالب

ویژگی های فروشگاه اینترنتی کفش خوب

ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی کفش خوب

یک فروشگاه اینترنتی کفش خوب باید ویژگی هایی داشته باشد که آن را بین مشتریان خود محبوب کند، ما در این مقاله ویژگی هایی را آورده ایم که هم راهنمای مشتریان باشد تا ویژگی های فروشگاه اینترنتی کفش خوب را بدانند و هم راهنمایی برای فروشندگان تا بدانند فروشگاه اینترنی چه ویژگی هایی باید داشته باشد.

 

مهمترین ویژگی های فروشگاه اینترنتی کفش خوب

در فروشگاه اینترنتی کفش ، همه مدل های کفش مردانه ، کفش زنانه ، کفش روزمره ، کفش های لوکس و هوشمند ، یا کفش های ورزشی پیدا می شود ، به طور کلی می توان گفت فروشگاه اینترنتی کفش یک مجموعه ای با نیازهای خاص و سفارشات پستی است. ما می خواهیم به شما بگوییم که یک فروشگاه اینترنتی کفش خوب چه ویژگی هایی دارد و باید به چه نکاتی توجه کنید تا این نوع فروشگاه ها را تشخیص دهید.

 

ویژگی های فروشگاه اینترنتی کفش خوب

 

داشتن سایز بندی کفش

همه چیز برای یک خرید در فروشگاه اینترنتی کفش به اندازه ها بستگی دارد. به غیر از طراحی کفش ، اندازه مهمترین پارامتر جستجو برای مشتریان است. تهیه اندازه های صحیح برای همه محصولات با در نظر گرفتن استانداردهای اعمال شده توسط تولیدکنندگان مختلف ضروری است. فروشگاه آنلاین کفش باید از نظر اندازه یک انتخاب واضح و آسان داشته باشد.

 

فیلتر بر اساس سایز

امکان یافتن کفش در اندازه خوب یا فیلتر کردن لیست محصولات فقط برای کفش در اندازه جستجو نیز بسیار مهم است. چرا؟ پاسخ ساده است ، مشتری حتی اگر مشتاق خرید باشد یک جفت کفش در اندازه اشتباه نمی خرد. باید مکانیسم های مفید و ابزار جستجو در فروشگاه آنلاین کفش باشد، وجود یک صفحه مدیریت به شما این امکان را می دهد که خرید های را اداره کنید ، از جمله تعیین قیمت های مختلف برای اندازه های انتخاب شده.

 

نمودار اندازه ، راهنمای اندازه گیری

تولیدکنندگان مختلف کفش از طرح های اندازه متفاوت استفاده می کنند. گاهی اوقات همان اندازه کفش در فروشگاه آنلاین برابر با اندازه واقعی پا نیست. نقش راهنمای اندازگیری توصیف مناسب اندازه ها ، مقایسه آنها با طول پا در واحد سانتی متر و اطلاع از نحوه تخمین اندازه دقیق است. این کار سطح اعتماد مشتری را افزایش می دهد و امکان خرید آگاهانه را فراهم می کند.

گذاشتن عملکرد نمودار اندازه مفید است، می تواند روش مناسب برای نمایش جداول و اطلاعات مربوط به اندازه گیری کفش را آماده کند. علاوه بر این ، لازم است تهیه یک طرح چاپی در قالب PDF را داشته باشد. به این دلیل که ، مشتری می تواند به راحتی اندازه پا را برای یک مارک خاص کفش تعیین کند.

 

داشتن عکس های خوب

منظور از عکس های خوب ، عکس های بزرگ با کیفیت عالی هستند که در پس زمینه سفید گرفته می شوند و کفش را از زوایای مختلف نشان می دهند. آنها باید یک رنگ کفش واقعی را منعکس کنند و مهمترین جزئیات محل دوختن و چسباندن را به مشتری نشان دهند. فروشگاهی که برای صنعت کفش طراحی شده باید بارگذاری هر تعداد عکس و یک روش مناسب برای مشاهده آن ها را امکان پذیر کند.

اگر انیمیشن هایی داشته باشید که کفشی را از هر طرف به تصویر می کشد اصطلاحاً نمای ۳۶۰ درجه، بهترین نمایش کفش را به نمایش گذاشته است که باعث اطمینان خاطر خریداران از انتهاب خود می شوند.

 

ویژگی های فروشگاه اینترنتی کفش خوب

 

داشتن عکس های رنگی

کفش ، چه هوشمند ، چه اسپرت و چه روزانه ، اغلب در چند رنگ تولید می شود. گاهی اوقات روی کفش سایه ای می افتد، وگاهی رنگ جزئیات کفش ، بند کفش یا رنگ کفش کاملاً متفاوت است. در چنین شرایطی باید به مشتریان در مورد انتخاب موجود اطلاع داده شود و به آن ها روشی آسان برای تغییر نوع داده شود. در فروشگاه اینترنتی کفش باید امکان انتخاب روش های مختلف ارائه چندین رنگ و نسخه را داشته باشد.

دو راهکار اصلی برای ارائه طیف گسترده ای از رنگ ها وجود دارد. اولین راه نشان دادن همه رنگ ها به عنوان موارد جداگانه در لیست محصولات است. روش دوم نشان دادن یک کفش نماینده در لیست محصولات ، همراه با اطلاعات مربوط به رنگ های مختلف یک مدل است.

 

ضمانت تعویض یا بازگشت کفش

بازگشت یا تعویض عنصر ضروری معاملات فروشگاه اینترنتی کفش است. برای ایجاد اعتماد مشتریان به راحتی می توان از این عنصر در صنعت کفش استفاده کرد. آگاهی از این که اگر کفشی متناسب نباشد ، می توان آن را به راحتی و به صورت رایگان برگرداند ، اغلب هنگام تعیین سفارش یک عامل تعیین کننده است. یک فروشگاه اینترنتی کفش خوب باید صریحاً در مورد کفش اطلاعاتی را ارائه دهد و روش بازگشت آسان را بر اساس ابزارهای آماده برای استفاده فراهم کند. کرد.

 

توصیه های هوشمندانه محصول

در مشاغلی که کالاها اساساً براساس طراحی و ترجیحات انتخاب می شوند و در عین حال دامنه محصول بسیار گسترده است ، ایجاد ارتباط دستی بین محصولات مشابه به صورت خودکار و حدس زدن اینکه مشتری چه جذابیتی دارد ، دشوار است. وجود یک سیستم که مشخص می کند که کدام محصولات مشابه یکدیگر هستند و گزینه های دیگری را به مشتری پیشنهاد می دهد، مهم است. کارایی همچین سیستمی بسیار بالا است و مشتریان اعتماد بیشتری به محصول می کنند.

 

دسترسی های اینترنتی فروشگاه

امروزه دستگاه های تلفن همراه به طور گسترده در دسترس هستند و برای همیشه به اینترنت متصل هستند. با افزایش محبوبیت آن ها ، فروشگاه آنلاین باید در رایانه های لوحی ، تلفن های هوشمند و همچنین در رایانه خانگی قابل دسترسی باشد. در دسترس بودن یک فروشگاه آنلاین در موبایل به آنها امکان می دهد کالاهایی را به سبد خرید یا محصولات مورد علاقه خود اضافه کرده و از طریق لپ تاپ خرید در خانه را به پایان برسانند.

یک فروشگاه اینترنتی کفش خوب یک سیستم کامل است که در آن فروشگاه آنلاین کلاسیک با یک نسخه موبایل ، یک اپلیکیشن قابل نصب بر روی تلفن مشتری و ایمیل و اس ام اس که برای خواندن در تلفن های همراه تنظیم می شوند، تکمیل می شود.

 

ویژگی های فروشگاه اینترنتی کفش خوب

 

داشتن شرح مختصر محصولات

جستجوی کفش های رویایی و تصمیم به خرید آن ها بسیار ساده تر خواهد بود اگر ابزار جستجو به همراه اطلاعات مختصر در مورد مهمترین مشخصات کفش را در اختیار مشتریان قرار داده شود. در مورد کفش های ورزشی مشخصات می تواند رنگ ها ، مدل و جنس خواهد بود. در مورد کفش های روزانه ممکن است ماده ای باشد که از آن ساخته شده است رنگ ها و فصل مورد استفاده از آن باشد. خیلی بهتر است که فیلترهای مناسبی وجود داشته باشد که این اطلاعات را با جذابیت در فروشگاه آنلاین ارائه دهد.

 

پیشنهادات ویژه ، فروش ، مجموعه های جدید

با ورود به فصل جدید ، آوردن مجموعه های جدید و فروش مجموعه های قدیمی عناصر مهم در فروشگاه اینترتنی کفش را تشکیل می دهند. بنابراین لازم است که فیدهایی را با ارائه پیشنهادات ویژه ، محصولات با تخفیف و همچنین کالاهای جدید در سایت وجود داشته باشد.

 

بنرهای تبلیغاتی

هنگام طراحی فروشگاه آنلاین کفش ، در درجه اول تصاویر محصولات و طراحی گرافیکی مورد توجه قرار می گیرد. بنرهای گرافیکی نقش فوق العاده مهمی در چنین سبکی دارند. کیفیت آنها به اندازه کیفیت عکس کفش مهم است. با کمک آگهی های درست و جذاب در صفحه اصلی می شود به طور موثری برخی از مدل ها یا کل مجموعه جدید را تبلیغ کرد. بنرهای فروشگاه های کفش اغلب ، متناسب با فصل و فعالیت های بازاریابی تغییر می کنند و این امر نشان می دهد که فروشگاه به روز است.

 

روش های مختلف پرداخت

مصرف کنندگان برداشت متفاوتی از بهترین و مطمئن ترین روش پرداخت دارند. با فراهم نکردن امکان انتخاب گزینه ای که بیشتر به مشتری بخورد ، خطر از دست دادن مشتری هست. به هر حال توجه داشته باشید که بیشتر افراد درگاه های پرداخت یکپارچه را ترجیح می دهند. دروازه ای را انتخاب کنید که شامل محبوب ترین بانک ها و کارت های اعتباری در منطقه فروش باشد. فراموش نکنید که برخی از مشتریان وجه نقد را تحویل کالا ترجیح می دهند.

 

ویژگی های فروشگاه اینترنتی کفش خوب

 

 صفحه جذاب و آموزنده درباره ما با مشخصات تماس

به احتمال زیاد برخی از مصرف کنندگان در مورد قابل اعتماد بودن فروشگاه اینترنتی کفش شک کنند. صفحه درباره ما فرصتی برای حل این شبهات است. تاریخچه مختصری از تجارت خود و حقایق اصلی مانند دفتر مرکزی ، مالکان و تاریخ تأسیس را ارائه دهید. در این بخش حرفه ای باشید اما در عین حال خیلی رسمی نباشید. مصرف کنندگان می خواهند احساس کنند با افراد واقعی و دوستانه در تعامل هستند.

به همین دلیل مفید خواهد بود اگر چند تصویر از کارمندان را به همراه داشته باشید. هیچ وقت ، اطلاعات تماس را فراموش نکنید. این یکی از بارزترین ویژگی های فروشگاه آنلاین است ، اما هنوز هم بسیاری از فروشگاه ها این مورد را فراموش می کنند.

 

گزینه ردیابی برای سفارشات

یک گزینه ردیابی ، مشتریان را قادر می سازد زمان رسیدن را پیش بینی کنند ، این امر خصوصاً در مورد پرداخت وجه نقد هنگام تحویل درب منزل مناسب است. در صورت گم شدن محصولات در هنگام تحویل ، این امر باعث ایجاد احساس امنیت نیز می شود. بنابراین جای تعجب نیست که ۷۹٪ از خریداران آنلاین با تحویل خود انتظار یک گزینه ردیابی را می داشته باشند .

دیگر از پاسخ دادن به ایمیل ها و تلفن های مشتری که از شما می پرسند آیا کالای آنها قبلاً ارسال شده است یا خیر، خبری نیست . بنابراین ، مطمئن شوید که گزینه ردیابی یکی از ویژگی های فروشگاه آنلاین شما است .

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X