حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

ویژگی های کتانی پوما اصل

فهرست مطالب

ویژگی های کتانی پوما اصل

همه چیز درمورد کتانی پوما اصل

شرکت پوما یکی از شناخته شده ترین و بزرگترین تولیدکنندگان کالاهای ورزشی آلمانی است و در سطح بین المللی نیز شهرت بسیاری دارد. مارک کتونی های پوما اصل تصویر یک گربه بزرگ (مارک پوما) است. با کتانی های پوما اصل مطمئن خواهید بود که در زندگی روزمره و هنگام تمرین به راحتی می توانید حرکت خود را انجام دهید اما راحتی تنها امتیاز این برند نیست.

کیفیت ، سبکی و استحکام از مهمترین شعارهای این شرکت است. چیزی که احتمالا از قبلاً نمی دانید این است که تاریخچه پوما با آدیداس کاملاً در هم آمیخته اند. در این مقاله ما همه آنچه را که باید در مورد این برند محبوب کفش بدانید به شما خواهیم گفت.

 

نگاهی به تاریخچه پوما

اگر به تارخچه آدیداس نگاهی بیندازید به سرعت می فهمید که چرا این دو شرکت از ابتدا با یکدیگر رقابت می کردند. شرکت پوما در سال ۱۹۴۸ توسط رودولف داسلر در هرتسوگنآوراخ (Herzogenaurach) تاسیس شد. رودولف داسلر در سال ۱۹۲۰ با برادرش آدولف داسلر شرکت تولید کفش ورزشی به نام ” کارخانه کفش ورزشی داسلر” (Sportschuhfabrik Gebrüder Dassler) را افتتاخ کردند.

با این حال ، اختلاف نظراتی بین دو برادر به وجود آمد ، به طوری که پس از جنگ جهانی دوم آنها از یک دیگر جدا شدند و کارخانه کفش آنها به دو شرکت آدیداس و پوما تقسیم شد. رودولف داسلر می خواست ابتدا نام تجاری “رودا” را به کار ببرد ، اما سرانجام از لقبی که دوستانش در جوانی به وی داده بودند یعنی “پوما ” به معنی یوزپلنگ درنده امریکایی استفاده کرد. این برند سرانجام در اول اکتبر ۱۹۴۸ به ثبت رسید و از همین طریق بود که داستان موفقیت پوما آغاز شد.

ویژگی های کتانی پوما اصل

در ابتدا ، این شرکت بر روی تولید کفش فوتبال تمرکز داشت. مدل “اتم”  و بعد ها مدل ” سوپر اتم” به سرعت در میان حرفه ای های فوتبال محبوب شدند. نکته ویژه کتانی های پوما اصل ورزشی آن زمان میخ های پیچ دار آنها بود که در آن زمان یک فناوری منحصر به فرد به حساب می آمد.

کفش های و کتانی های پوما اصل در سایر ورزش ها نیز بسیار محبوب شدند و ستاره های بی شماری از سراسر جهان ، از جمله پله ، بوریس بکر و سرنا ویلیامز از آن استفاده می کردند. در سال ۱۹۶۸ آرم معروف این مارک طراحی شد و همزمان کفش های بسکتبال “سوده” نیز به بازار عرضه شد. پس از مرگ رودولف داسلر در سال ۱۹۷۴ ، پسران وی شرکت را به دست گرفتند.

با این حال ، آنها نتوانستند در ابتدای دهه ۱۹۹۰ از بحران های پیش آمده جلوگیری کنند ، به همین دلیل بازبینی در تولیدات شرکت ضروری شد. از آن به بعد ، نه تنها کالاهای ورزشی ، بلکه به طور فزاینده ای محصولاتی در زمینه مد و سبک زندگی نیز تولید می کردند. این امر در بخش تولید کفش ها نیز تأثیر داشت ، به طوری که پوما دیگر فقط کفش ورزشی تولید نمی کرد بلکه کفش راحتی نیز جز محصولات آنها شد.

با این حال ، از سال ۲۰۱۳ ، تمرکز اصلی آنها دوباره روی بخش ورزشی ، از جمله فوتبال ، تمرین و دویدن قرار گرفت. امروزه ، پوما هنوز در درجه اول یک تولید کننده کالاهای ورزشی است ، اما شما همچنین می توانید برای هر موقعیت دیگری در زندگیتان کفش ها و کتانی های پوما اصل مناسبی پیدا کنید. این شرکت اکنون در جایگاه سوم تا چهارم در میان تولید کنندگان پیشرو کالاهای ورزشی در سراسر جهان قرار دارد ، درست پشت سر آدیداس.

ویژگی های کتانی پوما اصل

 

استراتژی کفش های ورزشی و کتانی های پوما اصل

حتی اگر شرکت پوما نتواند موفقیت بزرگترین رقیب خود را به دست آورد ، این برند اکنون یکی از شناخته شده ترین و موفق ترین تولیدکنندگان کالاهای ورزشی در جهان است و این بدون دلیل نیست. کفش ها و کتانی های پوما اصلی چیزهایی فراتر از فقط یک ظاهر زیبا را ارائه می دهند.

” سریع تر برای همیشه ” این شعار پوما برای بیش از ۷۰ سال است. هدف آنها این است که سریعترین مارک ورزشی در جهان باشند ، یعنی محصولات مناسب برای حرکت سریع ورزشکاران تولید کنند. علاوه بر این ، پوما دائما نسبت به روندها و تغییرات واکنش نشان می دهد تا همیشه روی مد باقی بماند.

 

ویژگی های کتانی های پوما اصل

طبق فلسفه شرکت ، این پنج نکته برای ارتقا کتانی های اصل پوما ضروری است:

  1. تمایل به نام تجاری: کتانی های پوما اصل به ورزش و درجه بالایی از اعتبار متکی است ، اما در عین حال این موارد را با جدیدترین روندهای بخش ورزش و سبک زندگی ترکیب می کند، یعنی برای شهرت و جذاب نگه داشتن این برند ، از بهترین ورزشکاران جهان ، از جمله اوسین بولت و آنتوان گریزمان حمایت می کنند.
  2. محصولات: تمرکز این شرکت هنوز بر روی محصولات است ، زیرا کیفیت دلیل موفقیت برند است و باید در آینده نیز ادامه داشته باشد. شرکت پوما به نوآوری ها و طراحی های خارق العاده اهمیت زیادی می دهد.
  3. زنان: تمرکز ویژه در پوما، محصولات مخصوص زنان است. کفش های ورزشی و کتانی های پوما اصلی باید بهترین شرایط تمرینی را به آنها ارائه دهند ، اما همچنین کفش باید به عنوان بخشی از لباس و متناسب مد روز باشد.
  4. فروش: در بخش فروش ، تمرکز پوما بر کیفیت محصولات است. این در مورد حضور در کنار مشتریان مشتاق ورزشی از سراسر جهان است.
  5. سازمان: پوما اخیراً با بهینه سازی کتانی ها و محصولات خود توانسته چندین موفقیت بزرگ بدست آورد. برای اطمینان از اینکه این کار در آینده نیز موثر است ، این شرکت به مدیریت مرکزی اعتماد می کند و دیجیتالی سازی را با جدیت بیشتری دنبال می کند. دفتر مرکزی پوما هنوز در هرتسوگنآوراخ و در مجاورت آدیداس قرار دارد.

اخیراً ، پوما خود را با اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متعهد کرده است. بنابراین تمرکز مهم شرکت در دستیابی به بهترین منافع ممکن برای همه افراد درگیر و حفظ حقوق بشر در هر زمانی است. در این زمینه، اثرات زیست محیطی و اجتماعی به طور مداوم توسط شرکت بهینه می شوند.

ویژگی های کتانی پوما اصل

 

کفش پوما کفشی برای زنان، مردان و کودکان

اگر به دنبال کیفیت، راحتی و زیبایی برای زندگی روزمره یا ورزش هستید ، مطمئناً آنها را در کتانی های پوما اصل پیدا خواهید کرد. این امر شامل کتانی زنانه ، کتانی مردانه و کودکان می شود.

کفش از اهمیت زیادی در ورزش و زندگی روزمره برخوردار است و اگر به اندازه کافی خوب نباشد میتواند فشار زیادی به پای ها وارد کرده و سلامتی شما را به خطر بیندازد. پس هنگام خرید آن باید به موارد زیر دقت داشته باشید:

  • ورزش: به این فکر کنید که می خواهید از کفش برای کدام ورزش استفاده کنید. به عنوان مثال فوتبال یا دو ، تفاوت زیادی در انتخاب کفش دارند. همچنین مهم است که می خواهید در فضای باز باشید یا در خانه. بهترین کار تهیه لیستی از معیارهایی که کفش های ورزشی شما باید داشته باشند است.
  • اندازه: کفش های خیلی کوچک یا بزرگ نه تنها راحت نیستند ، بلکه می توانند عملکرد ورزشی شما را مختل کنند و یا حتی به سلامت پای شما آسیب برسانند.
  • متناسب: اگر پاهای شما شکلی غیرمعمول دارند ، مثلاً بسیار پهن اند ، باید هنگام خرید به آن توجه کنید.
  • مواد: اگر شما فعالیت زیادی دارید، مواد سبک مانند مش ایده آل هستند. از طرف دیگر ، کفش های کتانی پوما اصل چرمی ، همراهان روزمره و مقاوم خوبی هستند. بنابراین از خود بپرسید چه موادی برای شما مناسب است و کفش ها را بر این اساس انتخاب کنید.
  • کفی: اگر بدنبال کفش “عالی” هستید ضخامت و بافت کفی بسیار مهم است. به عنوان مثال ، برای دویدن ، کفی باید تا حد ممکن سبک و انعطاف پذیر باشد. از طرف دیگر ، برای کفش های معمولی مدل هایی با کف نازک نیز خوب هستند.

اگر این نکات را در نظر بگیرید ، تضمین می کنیم کفشی از پوما پیدا می کنید که نه تنها زیبا است بلکه بسیار راحت هم هست.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X