حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

چگونه بوت و نیم بوت مناسب زمستان بخریم؟

فهرست مطالب

چگونه بوت و نیم بوت مناسب زمستان بخریم

نکاتی در مورد اینکه چگونه بوت و نیم بوت مناسب بخریم ؟

با سرد شدن هوا همه خانم های شیک پوش به فکر خرید یک بوت یا چکمه مناسب می افتند زیرا که از اصلی ترین موارد تیپ های حرفه ای در فصل سرما یعنی پاییز و زمستان چکمه و بوت میباشد. حال اگر بتوانیم بوت های مناسبی برای تیپمان انتخاب کنیم باید به نکات خاصی توجه کنیم زیرا که پا مخصوصا در فصل سرما بسیار عضو حساسی برای ایجاد گرمای بدن میباشد. حالا ما در اینجا مناسب با فرم پاهایتان بوت و چکمه هایی که به پای شما بیشتر می آید و میتواند شما را جذاب تر نشان دهد را معرفی میکنیم و هیچ جای نگرانی برای افرادی که میخواهند در این فصل ها شیک پوش باشند باقی نمیذاریم.

انواع کفش های زمستانی به کفش بوت ، چکمه ها ، کفش نیم بوت و کفش های ساق دار تقسیم میشوند. 

چگونه بوت و نیم بوت مناسب زمستان بخریم

هر مدل از این کفش های زمستانی برای شکل خاصی از پا ساخته شده اند که زیبایی بوت ها را جدا از این بحث میکنند و در نهایت مهم راحتی پاهای شما در این بوت ها میباشد.

ما چند نوع پا داریم :

  1. پاهای لاغر و کشیده.
  2. پاهای نسبتا چاق.
  3. پاهای کوتاه.
  4. پاهای پهن.

 ما در این مقاله در فروشگاه آنلاین جوان مد بوت های مناسب با این نوع از پاها را به شما معرفی میکنیم.

۱ – بوت ها و چکمه های مناسب با پاهای لاغر و کشیده

برای این نوع از پاها باید کاری کنیم قسمتی از بوت که  ان را پوشانده است پر تر نشان دهد مثلا از سگک و زنگوله و زلمب و زیمبو ها استفاده کنیم تا لاغری پاها زیاد به چشم نخورد . البته راه دیگری هم برای زیبا نشان داده شدن پاهای لاغر و کشیده این است که شلواری بپوشیم که رنگش متضاد با رنگ بوتمان باشد ، مثلا از بوت مشکی و شلوار سفید استفاده کنید یا بوت طوسی و شلوار صورتی کمرنگ  و یا بوت سبز با شلوار تیره و مانتوی سبز که میتواند جلوه خیره کننده ای داشته باشد.

چگونه بوت و نیم بوت مناسب زمستان بخریم

۲ – بوت ها و چکمه های مناسب با پاهای نسبتا چاق

از حساس ترین انتخابات بوت در وجود افرادی با پاهای نسبتا چاق میباشد ، به این افراد توصیه میشود از بوت های ساق بلند و کشیده استفاده کنند تا پاهای ان ها را لاغر و کشیده تر نشان دهد ، مثلا از بوت های بلند چین دار استفاده نکنید  یا از نیم بوت ها استفاده نکنید زیرا که قد شمارا کوتاه تر نشان میدهد و پاهایتان را چاق تر  ، در حد امکان از داشتن زرق و برق در این بوت ها خودداری کنید . در ضمن از پوشیدن بوت با قطر کوچک یا تنگ خودداری کنید ، توصیه میشود شلوار هم رنگ بابوتتان بپوشید.

از رنگ های جذاب در بوت های بلند ، مشکی مخملی است با شلوار تیره  یا بوت ساق دار زرشکی با شلوار قرمز کمرنگ و یا بوت ساق دار طوسی کمرنگ با شلوار سفید بسیار زیبا خواهد بود.

چگونه بوت و نیم بوت مناسب زمستان بخریم

شما فکر میکنید کدام بوت مناسبتان است ؟

مشاهده و خرید بوت زنانه موجود در فروشگاه آنلاین جوان مد

مشاهده و خرید بوت مردانه موجود در فروشگاه آنلاین جوان مد

۳ – بوت ها و چکمه های مناسب با پاهای نسبتا کوتاه

برای افراد دارای قد کوتاه نیز بوت های بلند مشکی ساده توصیه میشود زیرا قد افراد را بلند تر نشان میدهد و چه بهتر که بوت های شما پاشنه بلند باشند و بهتر است که از بوت های با پاشنه مخفی استفاده کنید زیرا شمارا قد بلند و جذاب تر نشان میدهد.

در بوت هایی که میخرید حدالامکان ار بوت هایی با زرق و برق و زیپ افقی استفاده نکنید زیرا قد شما را بسیار کوتاه نشان میدهد بلکه از بوت های با زیپ عمودی استفاده کنید که قد شما را بلند تر نشان دهد.

به این افراد توصیه میشود از تیپ های ساده با رنگ تیره استفاده کنند ، زیرا رنگ تیره قد را بلند تر نشان میدهد و رنگ روشن برای افراد قد کوتاه بسیار مایوس کننده خواهد بود . پس به شما بوت های مشکی ، طوسی و زرشکی تیره به همراه شلوار های همرنگشان و یا حداقل تیره را توصیه میکنیم.

چگونه بوت و نیم بوت مناسب زمستان بخریم

√ اگر هنوز بوت مناسب برای زمستانتان را انتخاب نکردید پیشنهاد میکنم از فروشگاه آنلاین جوان مد دیدن کنید √

۴ – بوت ها و چکمه های مناسب با پاهای پهن

به این افراد بوت هایی که دارای نوک گرد یا بیضوی هستند توصیه میشود زیرا پهنای پاها در کنار نوک تیز بودن بوت پا ها را بسیار گنده نشان میدهد البته بهتر است از زرق و برق کمتری استفاده کنند و در انتخاب بوت با پاشنه بلند که باعث ایجاد ظرافت در پا ها میشود را تهیه کنند.

بوت های قهوه ای با شلوار آبی تیره و یا بوت قرمز با شلوار و مانتوی ست بوت به این افراد توصیه میشود زیرا تیرگی رنگ ها مانع از دیده شدن پهنای پا هایتان میشود.

چگونه بوت و نیم بوت مناسب زمستان بخریم

چند نکته در رابطه با خرید بوت و چکمه :

  •  اگر بوت هارا برای محل کار یا ورزش میخرید نیازی نیست به گرمای آن توجهی کنید زیرا با توجه به گردش خون بدن گرم میشود و یک بوت معمولی و شیک حتی بدون عایق های محافظ زمستانی کافیست.
  • اگر از افرادی هستید که برای محافظت در برابر سرما جوراب های پشمی و کلفت میپوشید بهتر است بوت و چکمه مورد نظرتان را یک سایز بزرگتر بخرید تا به پاها فشار نیاورد ، همچنین در صبح یعنی وقتی که پاهای شما در خواب فعالیتی نداشته و کوچکتر شده اند به خرید بوت و چکمه نروید تا پاهایتان اندازه اصلی خود را به دست بیاورند وگرنه بوت های تنگ غیر قابل تحمل خواهند شد.
  • در زمستان از بوت هایی با جنس چرم و یا جیر استفاده کنید.
  • اگر چکمه و بوت شما زیاد در معرض آب و برق قرار میگیرد از بوت ها و چکمه های زد اب ساق دار استفاده کنید.
  • از پاشنه های بزرگ و پهن برای زمستان استفاده کنید زیرا پاشنه باریک احتمال سر خوردن شمارا بسیار زیاد میکند.
  • بوت یکی از مهم ترین وسایل شیک پوشی و جذابیت می باشد پس یهتر است با شلوار شما ست باشد تا جذابیت خودش را به نمایش بگذارد مگر در مواردی که در فوق توضیح دادیم ، البته بوت مشکی و قهوه ای چرک تاب نمی باشد و کثیفی ناشی از برف و باران را کمترنشان داده و جذاب تر خواهند بود.

چگونه بوت و نیم بوت مناسب زمستان بخریم

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X