حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

کتانی ونس

فهرست مطالب

کتانی ونس

کتانی ونس Vans sneaker

در چند سال گذشته، کتانی ونس جذابیت و محبوبیت زیادی کسب کرده است. جدا از اینکه از لحاظ سبک متناسب با هر فرهنگی است این کفش ها برای افرادی که اسکیت بورد سوار می شوند با راحتی کامل طراحی شده است که رنگ آمیزی واقعاً منحصر به فردی دارد، که خیلی مورد توجه اسکیت بوردها قرار گرفته است. در واقع دلایل زیادی وجود دارد که کتانی ونس به کفش های روزمره همچنین کفش اسکیت خوب برای همه افراد تبدیل شده است.

یکی از دلایل این است که، کتانی ونس را اغلب می توان بعد از کم رنگ شدن با استفاده از روش رنگرزی رنگ کرد، کاری که انجام آن با سایر کفش ها سخت است. استفاده صحیح از رنگ ها می تواند یک جفت کفش کمرنگ شده را احیا کند و باعث تازه و جدید به نظر رسیدن کتانی ونس شود.

 

جنس کتانی ونس

مواد سفت و سختی که در ساخت کتانی ونس به کار رفته است، مانند نوک پنجه تقویت شده و چرم و جیر با طراحی خاص آن دوام کفش را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و احتمال مقاومت در برابر سایش را می­دهد. محافظ های توری و حلقه ها به جلوگیری از آسیب دیدن بندها کمک می کند، همچنین اگر زمانی قسمت های بالایی کفش شما تحت فشار و تنش قرار گیرد، بالشتک وقسمت بالایی کفش محکم ساخته شده و نیازی به نگرانی برای خراب شدن آن ها نیست.

همچنین طراحی هم برای افرادی که اسکیت برد سوار می شوند شده است که، عرض گسترده تر در کفش برای ایجاد فضای تماس بیشتر با تخته همراه مطابق با الگوهای کف تخته، چسبندگی و ثبات قابل توجهی را هم روی اسکیت برد و هم خارج از آن فراهم می کند.

 

کتانی ونس

 

ویژگی های کتانی ونس

ویژگی های پیشرفته فن آوری کتانی ونس به طور خاص می تواند آن ها به ویژه در زندگی روزمره مفید کند. به عنوان مثال، این کفش دارای یک آستر مخصوص در قسمت فوقانی کفش است تا رطوبت را از پا دور کند و فرد را در راه رفتن راحت تر کند، و منافذ هوای کاملاً مضاف این امر را تکمیل می کند. علاوه بر این، توسعه ارگونومیک منجر به نوآوری های خاصی در قاب کفش برای حفاظت از پاشنه پا، با یک کف میانی بسیار انعطاف پذیر طراحی  شده است که به مرکز پا اجازه می دهد تا انعطاف پذیر شود و با تغییر موقعیت ها و فشارها سازگار شود.

این شرکت به ساخت کفش های سبک که به شدت روی پاها نمی نشینند شهرت دارند و همین امر می تواند به افراد احساس طبیعی و راحتی بیشتری دهد. کتانی ونس مناسب هر دو جنسیت است. اگرچه کفش های ونس مردانه احتمالاً از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند، اما زنان همه می توانند از سبک و مزایای متمایزی که داشتن یک جفت از این کفش های برجسته به همراه دارد لذت ببرند.

 

تاریخچه کتانی ونس

کتانی های ونس دارای اصالت زیادی هستند. زمان راه اندازی اولیه آن در اواسط دهه ۱۹۶۰، که در آن زمان کفش ها هرگز نتوانسته مورد توجه مردم برای استفاده قرار بگیرند. ونس در سال ۱۹۶۶ توسط برادران پل و جیم ون دورن در آناهیم، کالیفرنیا تاسیس شد. مدل های کفش اصلی که در ابتدا توسط شرکت لاستیکی Van Doren نامیده گذاری شد، اولین مدل کتانی ونس بود. کفش های ونس ابتدا در شرکتی که لاستیک تولید می کردند طراحی شد و برای کسانی بوده که اسکیت سوار می شدند و بعد ها مورد توجه بقیه افراد قرار گرفت.

این کفش ها در همان سال ۱۹۶۶ ساخته شد و از آن زمان عملا بدون تغییر باقی ماند. این نام به سرعت در بین اسکیت باز ها بسیار جذاب شد، زیرا اسکیت بازها عاشق کفش هایی که کف چسبناک و دوام زیاد داشتند بودند و از اواسط دهه ۷۰ یکی از ضروریات جامعه اسکیت  سواران کالیفرنیا شدند. در اواخر دهه ۷۰، این برند سبک های معتبر خود را با امضای نوار جاز، برگرفته از علایق یکی از خواننده های جاز، منتشر کرد. و از زمان معرفی تاکنون تکامل یافته، و امروزه به کفش های اصلی برای همه تبدیل شده است.

 

ویژگی های کفش کتانی ونس

در زیر برخی از ویژگی های کلیدی مهیج آورده شده است، این ویژگی ها کتانی ونس را خاص کرده است که مزایای بسیاری را در بر دارد:

  1. جنس نوع مواد فوقانی

قسمت فوقانی این کفش فوق العاده عالی و بادوام ساخته شده است. این باعث می شود که این کفش تنفس بالایی داشته باشد و از این رو خصوصیات تهویه بسیار خوبی را فراهم می کند که برای خشک و شاداب نگه داشتن پا در تمام طول روز کافی است تا راحتی بیشتری به شما بدهد. قسمت بالایی آن ماده ای است که تضمین می کند دوام زیادی خواهد داشت زیرا خوب ساخته شده، شکستن آن بسیار دشوار است.

 

  1. دوخت کفش

یکی دیگر از ویژگی های معروف کفش های ونس، دوخت بسیار زیبا و قابل مشاهده آن است. این ویژگی باعث افزایش زیبایی ظاهر این کفش می شود.

 

کتانی ونس

 

  1. روش بسته شدن با بند

کفش ونس به منظور ایجاد یک قفل کاملاً مناسب برای پا، دارای ۵ حلقه بند فلزی همراه با بند با دوام است که از میان آن ها عبور می کند. این گزینه های شیک به شما امکان می دهد تا بندهای کفش خود را بچرخانید در حالیکه این اطمینان را می دهید که می توانید سطح اتصالات کفش را با بستن ساده بند کفش آن تنظیم کنید.

 

  1. آرم ونس

در هر دو طرف جانبی این کفش نمادین، ​​آرم ونس را می یابید که به زیبایی بر روی برچسب در آنجا چاپ شده است. این یک ویژگی بسیار رایج در کفش های ونس است و کفش های معتبر نیز از این قاعده چاپ آرم مستثنی نیستند.

 

ویژگی های زیره کفش کتانی ونس

در بالا، بسیاری از ویژگی های شگفت انگیز این کفش را از شرکت ونس مشاهده کرده ایم. بیایید با جنبه مهم دیگری از این کفش را بررسی کنیم.

این کفش برای راه رفتن روی انواع مختلف سطوح بسیار مناسب است و یک کفش ایده آل است که می تواند برای نیازهای اسکیت سواری شما نیز استفاده شود. این همه مزایا در کفش امکان پذیر است، زیرا این کفش دارای زیره لاستیکی بادوام است که روی آن طرح وافل دارد. این ویژگی به کشش خارق العاده ای که این کفش ایجاد می کند کمک می کند. هنگام پیاده روی یا اسکیت کار کردن با این کفش ها کمتر لیز می خورید.

 

خرید کفش کتانی ونس

برای کسانی که همیشه روی از مد پیروی می کنند شاید سوال باشد که آیا کفش های کتانی ونس همیشه مد است؟ برخی ها می گویند مد چرخه ای است، اما آیا این توضیح می دهد که وجود ناگهانی یک مارک کفش ورزشی ۵۰ ساله است که روی مد است؟ و از مد نمی افتد.

ونس ها در دهه ۶۰ به عنوان نمادی از فرهنگ اسکیت بورد جنوب کالیفرنیا به محبوبیت رسیدند، اما در سال های اخیر، بیشتر مشتریان مشتاق این برند را از طریق سبک های خیابان و اینستاگرام با آن آشنا شده اند، تا پارک اسکیت محلی خود. بیشترین استفاده از ونس ها نیز در بین زنان بوده، به ویژه دو سبکی که دارای نوار کناری موج دار امضا هستند، که بهترین فروش را داشته اند.

 

انواع کفش کتانی ونس

به جای اینکه مدل های جدید هر چند ماه یکبار مانند برخی از رقبای خود تولید کند، این مارک تمایل دارد که به چند سبک کلاسیک خود بچسبد و فقط جزئیات را تغییر دهد، و یک آرایه جدید از رنگ های جدید، مواد، چاپ ها و ارتفاع سکوها را ارائه دهد. در زیر، ما چند سبک ونس ها را که هر طرفدار باید در مجموعه خود داشته باشد تا همراه با لباس های دلخواه خود ست کند.

 

  1. کتانی ونس اسکول قدیمی

بدون شک این کفش برای اسکیت بوردها به عنوان کفش ورزشی مورد علاقه مد روز آن ها ساخته شده است. با رنگ های سیاه و سفید کلاسیک همراه است. این کفش ها هنوز هم متقاضی زیادی دارد و در بین زنان و مردان محبوب است.

 

کتانی ونس

 

  1. کتانی ونس سبک روزمره

این سبک روزمره دارای زیره طرح وافل و الاستیک های زیبا است. رویه ساده آن مناسب برای چاپ های سرگرم کننده و زیبا است. این سبک که برای اولین بار در سال ۱۹۷۸ ارائه شد، همان مدل اصلی ونس ها را دارد اما با طرحی جذاب تر و به همان اندازه که با شلوار جین پوشیده می شود، با هر لباسی جفت می شود. بعلاوه، آن ها دارای رنگ های بیشتری هستند.

 

  1. کتانی ونس صفحه شطرنجی

این سبک که برای اولین بار در سال ۱۹۸۸ ارائه شد، باز همان مدل و عملکرد یکسان را دارد ولی طرح شطرنجی آن می­تواند با هر نوع شلوار و لباس راحت ست شود. همچنین این سبک از ونس ها راحتی هستند و با بند­ها برای باز و بسته کردن کفش ها ارائه نشده اند.

 

قیمت کفش کتانی ونس  ، کتانی ونس در طرح ها و مدل های متنوعی وجود دارد. بسته به این که کدام مدل را انتخاب می کنید و از کدام فروشگاه خریداری می کنید قیمت های متفاوتی دارند.

 

در آخر

کفش های کتانی ونس واقعاً راحت هستند و از طرحی ساده ارائه می شوند که برای استفاده روزمره ایده آل هستند. به دلیل رنگ های بیشماری که دارد، می توانید به راحتی یک لباس و شلوار مناسب برای جفت شدن این کفش پیدا کنید. شما می توانید یک جفت کفش معتبر ونس را از سایت ما خریداری کنید.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X