حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

کفش پاشنه دار زنانه برای تابستان

فهرست مطالب

کفش پاشنه دار زنانه برای تابستان

کفش پاشنه دار زنانه تابستانی

 در اینجا مدل کفش پاشنه دار زنانه و اسامی مطابق با پاشنه آن ها آورده شده است که خرید کفش شما را راحت تر می­کند. پاشنه مناسب کفش زنانه می تواند باعث تقویت اعتماد به نفس شما شود ، ظاهرتان را تغییر دهد و به محض ورود به جمعی باعث جلب توجه ها شود. تنها سوال این است: کدام یک برای شما بهترین هستند؟

خواه دنبال شیک پوش های عجیب و غریب ، یا پمپ های زیبا یا چکمه های شیک باشید ، مطمئن باشید همیشه مد شما را پوشش می دهد. هنگام انتخاب جفت کفش ، انواع مختلفی از کفش پاشنه دار زنانه وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم.

 

کفش پاشنه دار زنانه برای تابستان

 

انواع کفش پاشنه دار زنانه

احتمالاً بسیاری از ما فقط می توانیم بین دو یا سه نوع کفش پاشنه دار زنانه متفاوت، تفاوت قائل شویم. اما چیزی که باعث تفاوت آن ها با یک دیگر می شود نوع پاشنه کفش ها است . با توجه به این موضوع، تعداد زیادی از کفش های پاشنه دار وجود دارد که متداول ترین انواع پاشنه ها را در زیر لیست کرده ایم.

 1. کفش پاشنه دار بلوک

کفش های پاشنه دار بلوک ، فقط بسیار شیک به نظر نمی­رسند ، بلکه یک پاشنه بلوک نیز تمایل دارد وزن بدن شما را متفاوت از پاشنه های نازک تر تقسیم کند. بنابراین ، در این کفش ها کمی از جلوی پای شما فشار می­آید، که در نتیجه یک جای راحت تر ایجاد می شود.

 1. کفش پاشنه دارکوبا

قد آنها کوتاه و متوسط ​​است و در چکمه های مچ پا ، آکسفورد ، کفش راحتی و سایر کفش های بسته دیده می شود. در حالی که از نظر ظاهری پاشنه بسیار محکم است ، اما از بالا به پایین می تواند کمی مخروطی باشد.

 1. کفش پاشنه دار کاما

 یکی از پاشنه های مد روز می باشد که شباهت بسیار زیادی به علامت کاما دارد. شکل هلال غیر معمول آن بیانیه ای مد روز است و فوق العاده چشم نواز است.

 1. کفش پاشنه مخروطی

پاشنه مخروطی را یک پایه ضخیم و محکم برای یک پایه ایمن و یک نوک باریک و ظریف تعریف می­کند. پاشنه مخروطی برای انواع کفش پاشنه دار زنانه قابل استفاده است و می تواند در ارتفاع های مختلف باشد. این طرح از  پاشنه کفش تقریبا در هر کار و مراسمی قابل استفاده است.

 

 

 1. کفش پاشنه دار شعله ور

در دهه ۷۰ هم زمان با محبوبیت شلوار جین های روشن ، این کفش پاشنه دار نیز محبوبیت پیدا کرد. کفش پاشنه شعله ور با پایه باریک تری مشخص می شود که به تدریج به سمت پایین پهن می شود.

 1. کفش پاشنه دار فرانسوی

به کفش پاشنه دار زنانه فرانسوی، پاشنه لویی یا پاشنه پمپادور نیز می گویند ، به نوعی کفش پاشنه دار قرقره است. پاشنه دار فرانسوی دارای یک قسمت رویی پهن ، وسط نازک و یک قسمت پایین به سرعت خمیده است. علاوه بر این ، آنها به طور معمولا ارتفاع کوتاه تری دارند.

 1. کفش پاشنه بلند ساده

کفش های پاشنه بلند ساده انواع مختلفی از ارتفاع دارند. هر پاشنه حداقل با ۴ سانت یا بیشتر می تواند در این گروه قرار بگیرد. رایج ترین نوع کفش هایی که با این پاشنه ها پوشیده می شوند ، پمپ ها ، کفش های پاشنه دار و صندل های پاشنه دار هستند.

 1. کفش پاشنه بچه گربه

اگر از راه رفتن در کفش های پاشنه بلند راحت نیستید ، یا اگر قد بلندی دارید اما نمی خواهید به این دلیل از پوشیدن کفش های پاشنه بلند خودداری کنید ، پاشنه های بچه گربه بسیار عالی هستند. پاشنه بچه گربه ارتفاع کمی دارد و به طور معمول زیر سه سانت ارتفاع دارد. و اغلب موارد نازک است.

 1. کفش پاشنه دار متوسط

اگر روزانه از کفش های پاشنه بلند استفاده می کنید این نوع پاشنه ها برای شما مناسب هستند زیرا ارتفاع آنها ۶ تا ۹ سانت است که باعث می شود کفش ایده آل روزانه شود زیرا وضعیت بدن شما را بدون فشار آوردن بیش از حد به پا بهبود می بخشد.

 1. کفش پاشنه باریک

کفش های پاشنه بلند باریک یک انتخاب بی نظیر برای یک شب در شهر یا یک مراسم مجلسی است. کفش های پاشنه بلند و باریک ، طول بصری را به پاها و زیبایی خاصی را به قدم های شما اضافه می کند.

 1. کفش پاشنه تزئینی

پاشنه تزئینی بر گرفته از دوره های باروک و روکوکو است که خواستگاه آن اروپا می باشد. شکل ساعت شنی آن شبیه قرقره ماشین چرخان قدیمی است ، دقیقا جایی که این پاشنه نام خود را گرفته است.

 1. کفش پاشنه مربعی

پاشنه مربع ثبات و راحتی را فراهم می کند. پاشنه های مربعی ، شبیه پاشنه های بلوکی هستند، که به طور معمول در ضخامت ضخیم تر و به شکل مربع هستند و همچنین پوشیدن آسان ، برای کسانی که عادت به پوشیدن پاشنه های بلند ندارند، بسیار مناسب خواهد بود این سبک در ترکیب با یک جفت پمپ پر زرق و برق شیک به نظر می رسد که با بسیاری از لباس های روزمره مطابقت داشته باشند. اما اغلب در کفش های چرمی و سایر مدل های کفش نیز وجود دارد،این نوع کفش برای اندام های لاغر کمتر توصیه می شود زیرا می توانند روی پاها تعادل داشته باشند.

 1. کفش پاشنه مورب

در میان کفش های پاشنه دار، پاشنه مورب هم محبوبیت دارد ، پاشنه کمی مایل است. اغلب در چکمه های سبک وزن دیده می شود. شما می توانید با چکمه های پاشنه دار اریب ، دامن یا شلوار جین ظاهری مد روز و زنانه بسازید.

 1. کفش پاشنه کوبایی ضخیم

پاشنه کوبای ضخیم یک نوع پاشنه بلند تغییر یافته از شکل پاشنه کوبا است. آنها معمولاً برای چکمه های بلند ، نیم بوت ، و سایر انواع محکم کفش استفاده می شوند.

 1. کفش پاشنه بسیار بلند

کفش پاشنه دار زنانه ، می تواند با پاشنه های بسیار یلند ترکیب شود که تا ارتفاع ۲۰ سانت حتی بیشتر می رسد.. این کفش ها معمولاً مجهز به سکو در جلو هستند تا پا بیش از حد کشیده نشود و راه رفتن راحت تر شود.

 1. کفش پاشنه توری

کفش های پاشنه دار توری معمولاً از دو منبع الهام متفاوت سرچشمه می گیرند: کفش بالرین کلاسیک یا صندل گلادیاتور رومی. در حالی که اولی بیشتر جنبه ای زنانه و ظریف را دارد ، دیگری لحن قوی را تقویت می کند.

 1. کفش پاشنه های بریده

پاشنه های بریده شده دارای الگوهای خلاقانه در امتداد کفش هستند که تقریباً پای شما را به یک قطعه هنری شیک تبدیل می کنند.

 1. کفش پاشنه اسپادریل

این نوع پاشنه های کفش زنانه نشات گرفته از صندل سنتی اسپانیایی می باشد. کفش دارای پارچه بوم یا پنبه و زیره انعطاف پذیر ساخته شده که از طناب اسپارتوی بافته شده است.

 1. کفش پاشنه اسلینگ بک

این پاشنه توسط بند نازکی در اطراف پاشنه تعریف می شود ، که پا را روی کفش محکم می کند. عدم وجود بند روی پل پاهای شما از نظر بصری باعث طولانی شدن و باریک شدن پای شما می شود.

 1. کفش پاشنه بند مچ پا

همانطور که از نام آن مشخص است ، پاشنه بند مچ پا از طریق بند دور مچ پا بسته می شود ، که اغلب ، اما نه همیشه ، برای امنیت بیشتر با بند اسلینگ بک ترکیب می شود.

 1. کفش پاشنه های انگشتی

پاشنه های انگشت پا کفش هایی هستند که در قسمت جلو دارای شانه هستند و در برخی موارد برای جذاب بودن به صورت سوراخ سوراخ هستند. این کفش پاشنه دار زنانه تابستانی به هر لباسی ظرافت می بخشد و جذابیت خاصی به لباس های تابستانی می دهد.

 1. کفش پاشنه سوزنی

یک پاشنه بلند و باریک مانند پاشنه پاشنه سوزنی بهترین و مناسب ترین نوع برای اندام های باریک و لاغر است. نمادهای زنانه، کفش های پاشنه سوزنی پا را بلند می کنند و ظاهری جذاب و شیک را تضمین می کنند. آنها برای خانوم های توپر مناسب نیست ، زیرا تمایل دارند با ایجاد کنتراست زیاد بر ضخامت تأکید کنند.

 

کفش پاشنه دار زنانه برای تابستان

 

 1. کفش پاشنه گوه ای

پاشنه های گوه ای برای کسانی مناسب است که با پاشنه بلند خیلی راحت نیستند. شما می توانید این نوع کفش را در تابستان با لباس و شلوار جین بپوشید. این نوع کفش برای اندام های لاغر نیز مناسب است. آنها نوعی از زنانگی را در نگاه شما ایجاد می کنند.

 

کدام اندازه پاشنه برای کفش پاشنه دار زنانه مناسب است ؟

اندازه پاشنه ها نیز عنصری است که باید متناسب با نوع بدن انتخاب شود. اگر کوچک هستید ، می توانید ارتفاع پاشنه پا را که دوست دارید انتخاب کنید. سانتی بدون محدودیت را بدست آورید . افرادی که توپر هستند برای بلندترین بودن ، از ۵ سانتی متر پاشنه فراتر نروید. این قد برای اطمینان از داشتن یک لباس ظریف و زنانه مناسب است. برای زیبایی بخشیدن به اندام و تناسب لباس ها ، پاشنه پا را بین ۵ تا ۸ سانتی متر انتخاب کنید.

 

کفش پاشنه دار زنانه برای تابستان

 

نتیجه گیری

وقتی نوبت به پاشنه می رسد ، هیچ قانونی در مورد اینکه چه نوع کفشی از چه نوع پاشنه ای استفاده کند ، وجود ندارد. بنابراین جای تعجب نیست که شما همه انواع ترکیباتی را پیدا کنید که از قفسه های کفش به شما باز می گردند. چه بدنبال پمپ های تیز و چرمی باشید و چه نیم بوت های پاشنه نازک ، برای هر سلیقه ای کفشی وجود دارد.

بسیاری از کفش ها نام خود را از پاشنه همراه خود گرفته اند. اما در نظر داشته باشید ، کفش های پاشنه بلند و باریک که برای سلامت کمر توصیه نمی شود ، خودداری کنید. در حقیقت ، هرچه پاشنه بلند و نازک باشد ، می تواند وزن بدن را تحمل کند. مراقب باشید تعادل خود را از دست ندهید و به درد پا یا کمر نرسید. برای راحتی بیشتر در استفاده از پاشنه ، می توانید مدل هایی با سکوهایی که قوس پا را کاهش می دهد بپوشید.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on telegram
Telegram
ارسال دیدگاه
X