حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

شیوه های پرداخت

شیوه های پرداخت

فروشگاه اینترنتی کفش و کتانی جوان مد همواره سعی کرده تا به بهترین شکل ممکن و با در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود محصولاتی با کیفیت و بادوام را عرضه کند. در این میان بحث پرداخت هزینه و ثبت سفارش این محصولات نیز مسئله ای مهم خواهد بود که افراد باید به آن توجه داشته باشند. در همین راستا مشتریان گرامی فروشگاه جوان مد می توانند شیوه های مختلف پرداخت و تکمیل سفارش خود را در این مطلب به صورت کامل مشاهده کرده و به بهترین شکل ممکن پس از انتخاب محصول مورد نظر پرداخت خود را انجام دهند:

 

شیوه های پرداخت

 

 

پرداخت از طریق درگاه مستقیم بانکی

 

اولین و رایج ترین روش از میان شیوه های پرداخت روش تکمیل سفارش و پرداخت وجه از طریق درگاه بانکی می باشد. در واقع شما می توانید مشاهده نمایید که فروشگاه کفش و کتانی جوان مد سعی کرده تا به بهترین شکل ممکن از طریق درگاه بانک پارسیان به صورت امن بستری را در اختیار شما قرار دهد که بتوانید پس از انتخاب محصول مورد نظر و هم چنین ویژگی های محصول ، به راحتی به درگاه بانک متصل شده و با وارد کردن اطلاعات حساب خود با خیالی راحت سفارش خود را ثبت و نهایی نمایید.

پس از این که پرداخت شما به صورت کامل انجام شد پیغامی مبنی بر موفقت آمیز بودن سفارش شما نیز نمایش داده خواهد شد که در آن شماره پیگیری بانکی نیز درج شده است و شما می توانید از طریق بانک نیز در صورت نیاز پیگیری های لازم را انجام دهید. پس از پرداخت وجه از طریق درگاه بانکی تیم جوان مد در سریع ترین زمان ممکن محصول شما را بسته بندی کرده و آن را جهت ارسال آماده خواهد کرد.

 

 

شیوه های پرداخت

شیوه های پرداخت از طریق کارت به کارت و یا واریز به حساب

 

اگر شما به هر دلیلی نمی خواهید از طریق درگاه بانکی سفارش خود را ثبت کنید می توانید این فرآیند را از طریق روش هایی نظیر کارت به کارت و یا واریز وجه به حساب به صورت مستقیم انجام دهید. با توجه به این که خیلی از افراد رمز دوم کارت خود را هنوز فعال نکرده اند و یا با استفاده از رمز دوم پویا نمی توانند خرید سریع و راحتی را انجام دهند و یا پر کردن اطلاعات بانکی برای آن ها زمان بر خواهد بود ، می توانند به راحتی پس از انتخاب محصول و رنگ و دیگر ویژگی های کالای مد نظر خود ، به راحتی قیمت نهایی محصول را از طریق کارت به کارت انجام دهند.

برای این کار نیز شما می توانید از طریق واریز وجه به یکی از شماره کارت های زیر اقدام کرده و سپس رسید مربوط به واریز وجه و سفارش خود را از طریق واتساپ ، تلگرام و دیگر روش های مربوطه در اختیار تیم فروش فروشگاه جوان مد قرار دهید تا پس از اطمینان از واریز وجه شما در سریع ترین زمان ممکن محصول آماده ارسال شود. هم چنین جهت ثبت سفارش خود از طریق شماره حساب و یا شماره شبا نیز می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید تا شماره های مورد نیاز جهت واریز وجه در اختیار شما قرار گیرد.

 

شیوه های پرداخت

 

شیوه های پرداخت

پرداخت درب منزل

 

یکی دیگر از شیوه های رایج در ارسال محصولات فروشگاه اینترنتی جوان مد ، پرداخت درب منزل می باشد. در این شیوه شما می توانید سفارش خود را ثبت کرده و در هنگام ثبت سفارش گزینه پرداخت درب منزل را انتخاب نمایید. با انتخاب این شیوه شما می توانید پس از ارسال محصول و دریافت آن درب منزل ، هزینه محصول را به صورت کامل به پیک تحویل دهید.

این شیوه پرداخت هم اکنون فقط در مناطق ۲۲ گانه تهران قابل اجرا می باشد و در دیگر شهر ها شما نیاز خواهید داشت که هزینه پست را به صورت کامل پرداخت کرده و یا از طریق روش های عنوان شده در بخش های قبل سفارش خود را به صورت کامل انجام دهید.

با توجه به شیوه های پرداخت عنوان شده در این مطلب حال شما می توانید به سادگی محصول مورد نظر خود را با توجه به یکی از موارد عنوان شده در بخش های قبل خریداری کرده و محصول را دریافت کنید. فروشگاه کفش جوان مد نیز سعی کرده تا در جهت رضایت مشتریان عزیز تمامی روش های بالا را به بهترین شکل ممکن آماده نموده و پس از خرید و سفارش ثبت شده در سریع ترین زمان ممکن پیگیری های لازم جهت ارسال و تحویل محصول به مشتری را انجام دهد.

X