حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

رویه های ارسال سفارش

رویه های ارسال سفارش

قطعا این سوال برای شما مشتریان عزیز فروشگاه کفش و کتانی جوان مد پیش امده است که پس از ثبت سفارش به چند روش و با چه شرایطی محصول مورد نظر شما به دستتان خواهد رسید؟ پاسخ به این سوال مسئله مهمی است که قطعا می توانید به بهترین شکل ممکن پس از مطالعه این مطلب در تمامی شهر های ایران از نحوه ارسال و دریافت محصول اطلاع پیدا خواهید کرد:

 

رویه های ارسال سفارش

ارسال سفارش در استان تهران :

 

اولین مسئله ای که باید در خصوص ارسال محصولات در تهران به آن اشاره کنیم این مسئله است که شما می توانید پس از پرداخت وجه محصول مورد نظر آن را درب منزل در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید. فروشگاه اینترنتی جوان مد با شرکت ملی پست ایران قرار داد دارد و پس از طی کردن فرآیند خرید محصول توسط شما مشتریان عزیز ، محصول به پست تحویل داده شده و در شهر تهران در کمتر از ۴۸ ساعت به دست شما خواهد رسید.

افزایش و یا کاهش این بازه زمانی همگی به شرکت ملی پست ایران بر خواهد گشت و سفارش شما تا ساعت ۱۱ صبح هر روز به دست پست خواهد رسید. سفارشات ثبت شده پس از این ساعت نیز فردای آن روز و در اولین روز کاری ارسال خواهد شد.

ارسال سفارشات بالای ۳۰۰ هزار تومن به صورت رایگان انجام می گردد و در صورتی که شما سفارش خود را به این مبلغ برسانید دیگر هزینه پست شامل شما نخواهد شد. هم چنین هزینه پست محصولات کمتر از ۳۰۰ هزار تومان نیز ۱۵ هزار تومان می باشد که این مقدار مبلغ جهت بسته بندی و هم چنین ارسال محصول هزینه خواهد شد.

در روز های تعطیل رسمی و هم چنین هر گونه مراسمات که شرکت پست ایران تعطیل باشد ، در صورتی که شما اقدام به ثبت سفارش کنید در اولین روز کاری پس از تعطیلات محصول برای شما ارسال می گردد و عموما در روز های تعطیل هیچ گونه ارسالی انجام نخواهد شد.

در صورتی که شما قصد داشته باشید محصول سریع تر به دست شما برسد ما پس از اتمام بسته بندی سفارش شما می توانیم آن را با تیپاکس ، پیک ، آزانس و یا دیگر روش های ممکن ارسال کنیم که هزینه ارسال بر عهده شما خواهد بود.

در هنگام ثبت آدرس خود در زمان خرید حتما آدرسی دقیق را بنویسید که محصول به شکل دقیق و در سریع ترین زمان ممکن به دست شما برسد.

اگر قصد دارید تا محصول مورد نظر شما در پاساژ ، مراکز اداری و یا سایر نقاط مرتبط تحویل شما گردد حتما کالا را می بایست در جلوی درب ورودی ساختمان و یا پاساژ و … تحویل بگیرید که به این نکته نیز توجه داشته باشید.

با توجه به شرایط های مختلف نظیر ترافیک ، بیماری کرونا و دیگر موارد غیر مترقبه که قابل پیش بینی نبوده و ممکن است به هر دلیلی همه افراد با آن مواجه باشند لذا ممکن است به دلیل ایزوله کردن محصولات توسط شرکت پست و یا دیگر موارد مشابه ، محصول مقداری دیر تر به دست شما برسد. لذا پس از اتمام خرید حتما شناسه مرسوله خود را دریافت کرده و فرآیند رهگیری مرسوله را از طریق سایت پست پیگیری نمایید.

 

رویه های ارسال سفارش

 

ارسال سفارش در شهرستان ها :

 

هزینه ارسال در شهرستان ها نیز با توجه به سیاست اعمال شده در فروشگاه جوان مد و هم چنین قیمت های موجود در سایت پست و با توجه به در نظر گرفتن شرایط بیمه برای محصولات ، همان ۱۵ هزار تومان می باشد و خرید بالای ۳۰۰ هزار تومان برای شهرستان ها نیز ارسال به صورت رایگان انجام خواهد شد.

با توجه به شهر محل سکونت و هم چنین ارسال محصولات از تهران به نزدیک ترین منطقه پستی شما ، ممکن است مرسوله بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت بعد از ثبت سفارش به دست شما برسد که باز این بازه زمانی ممکن است با توجه به شرایط غیر مترقبه عنوان شده در بخش قبلی بیشتر و یا حتی کمتر شود.

افرادی که قصد دارند محصول در شهرستان ها نیز به سرعت به دست آن ها برسد می توانند پس از ثبت سفارش با مشاورین ما تماس گرفته و این نکته را یادآوری کنند که ما محصول را با پست ویژه و یا از طریق تیباکس و باربری برای شما ارسال کنیم تا بازه زمانی دریافت محصول برای شما کوتاه تر شود. هزینه ارسال نیز با خریدار بوده و فقط در صورت سفارش بالای ۳۰۰ هزار تومان ارسال رایگان انجام می گردد.

طبق مطلب عنوان شده در خصوص تعطیلی ها ، شهرستان ها نیز از این مسئله برخوردار بوده و سفارشات در ایام تعطیل به هیچ عنوان ارسال نخواهند داشت و در اولین روز کاری پس از تعطیلات محصولات قبل ازساعت ۱۱ به پست تحویل داده خواهد شد.

رویه های ارسال سفارش

نکات مهم در هنگام تحویل محصول :

 

در هنگام تحویل سفارش از مامور پست حتما از سلامت محصول مطمئن شده و از عدم مغایرت محصول نیز اطمینان حاصل نمایید.

پس از اطمینان از موارد فوق به دقت رسید تحویل کالا را امضاء کنید. دقت داشته باشید که امضای رسید توسط شما به منزله تحویل درست محصول خواهد بود لذا دیگر هیچ گونه درخواستی نسبت به مغایرت محصول نمی توانید داشته باشید.

فردی که قصد خرید محصول را دارد حتما در هنگام ثبت سفارش نام و نام خانوادگی و همین طور آدرس خود را درج کند. پس از ارسال محصول نیز نیازمند این خواهید بود که فرد با کارت شناسایی خود محصول را تحویل بگیرد.

در صورتی که در یک روز بیش از یک سفارش را با هم ثبت کرده و در زمان های مختلف این کار را انجام دهید ، می بایست حتما این مورد را از طریق راه های ارتباطی به مشاورین ما بگویید تا در صورتی که آدرس دریافتی محصولات یکی باشد به صورت یکجا و با پرداخت یک هزینه پست محصول برای شما ارسال گردد. در صورت عدم عنوان این مسئله با توجه به هزینه محصول بایستی هزینه پست و ارسال را مجدد پرداخت نمایید.

X